Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje

Bella a Sebastián 2

Dobrodružný / Rodinný

Francie, 2015, 99 min

• Tirion

Dabing tomu na kvalitě rozhodně nepřidal...(1.5.2016)

Stojí za to najít si čas k vidění i prožití, smutku i radosti, zamyšlení i návratu k tomu, co nás činí lidmi.(4.11.2016)

Oproti prvnímu dílu mě tohle bavilo o poznání víc, a to asi proto, že je to akčnější, je to celkově propracovanější a scény v lese, ať už s medvědem, nebo s ohněm, jsou prostě skvělé, napínavé. Takhle bych si klidně představoval snímek pro děti, trochu starší tedy, který ale končí dobře, jak se očekává.(4.10.2016)

• Indy

Keď vidím, že ešte nikto nenapísal komentár, neodolám :) Kúzlo prvého filmu je bohužiaľ preč, príbeh je veľmi jednoduchý a predvídateľný ... ale aj keď sú alpské scenérie krásne, postavy sympatické a pre filmy so psom mám slabosť, tretiu hviezdičku nedám. 5/10(28.2.2016)

Prvnímu dílu jsem dal 4 protože se mi moc líbil, ale druhý díl byl lepší, zábavnější a Bella dělala takový skvělý ksichty a čumáky, že jsem je musel ohodnotit ještě jednou hvězdou navíc. Bello byla jsi skvělá.(23.4.2017)

• - Bellu si zahráli hned čtyři psi. (Stoka)