Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje

Belle & Sebastian: The Adventure Continues

(festivalový název)

Dobrodružný / Rodinný

Francie, 2015, 99 min

Stojí za to najít si čas k vidění i prožití, smutku i radosti, zamyšlení i návratu k tomu, co nás činí lidmi.(4.11.2016)

• Indy

Keď vidím, že ešte nikto nenapísal komentár, neodolám :) Kúzlo prvého filmu je bohužiaľ preč, príbeh je veľmi jednoduchý a predvídateľný ... ale aj keď sú alpské scenérie krásne, postavy sympatické a pre filmy so psom mám slabosť, tretiu hviezdičku nedám. 5/10(28.2.2016)

Slušně natočený rodinný film. Tcheky Karyo potěšil jako vždy. A víte proč musela do války Angelina? Protože Francouzi celou válku seděli na prdeli....(24.10.2016)

Oproti prvnímu dílu mě tohle bavilo o poznání víc, a to asi proto, že je to akčnější, je to celkově propracovanější a scény v lese, ať už s medvědem, nebo s ohněm, jsou prostě skvělé, napínavé. Takhle bych si klidně představoval snímek pro děti, trochu starší tedy, který ale končí dobře, jak se očekává.(4.10.2016)

Pekne, treba to kukat ale po nemecky ;-). Detsky jednoduche, krasna priroda, pekne herecky, happy-end: mozeme ist v pohode spat :-D! 4* za pekny nenarocny zazitok; jednotka sa mi pacila viac(27.11.2016)