Pařba na třetí

The Hangover Part III

Vo štvorici po opici 3

Komedie

USA, 2013, 100 min

Žádná pařba ani Hangover se nekoná. Není tam Tyson ani finální fotky a prostě to už není ono. Ta potitulková scéna je nejlepší z celého filmu. Je to škoda protože i tady jsou dobrý fóry, ale už to nemá šťávu a jen to mohutně těží z předchozích dílů.(10.6.2013)

• Fr

,,NEEXISTUJE ZAŘÍZENÍ, CO BY DALO TOHODLE TÝPKA DO KUPY“...... /// Pařba začíná bláznivě (a brutálně! Vono celkově se tady se zvířátkama nezachází moc hezky. – poznámka pro členy Ligy na ochranu zvířat, Děti Země a Sdružení Dženo). V hlavní roli tentokrát Alan, jenž vysadil prášky, Chow a – aspoň to tak vypadá, Mexiko. Po sympatickým úvodu se na scéně vobjevuje John Goodman a tempo jde do prdele. Chlapci maj narážečky na předchozí díly, recykluje se stará parta a dokonce i prostředí. Místo ftipu to je ovšem většinou sbírka trapnejch nápadů a místo komedie (melo)drama. Tahle parta totiž víceméně kecá a (spíš více než méně) nudí. Závěrečná ,,mission impossible“, další melodramatická chvilka, a pak další. Co chcete slyšet? Neměla tohle bejt jakási (prachbídná) krimikomedie bez humoru? 100% vím jen to, že tentokrát mám kocovinu spíš já! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Furt nechápu, že z báně frajeři zdrhaj jedině za plakátem. 2.) Hledám Číňana co poslouchá N.I.B. a miluje koks. 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(12.6.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Pařba bez pařby je podivná pařba, ale rozhodně je snesitelnější než komedie bez srandy. Zkrátka od chvíle, kdy žirafa ztratila hlavu, mi došlo, že s tímto druhem humoru se nemusíme potkat a jak se tak v jednom ze sta případů stává - měl jsem pravdu.(1.11.2013)

Tihle kluci na to pořád mají a nejeden fanoušek si v kině díky scéně v mezipauze závěrečných titulků posteskne, že už je to podle všeho naposled. Možná zbývá, udělat z toho televizní seriál, což? Nápady by pořád byly, bavil jsem se celé dvě hodiny. I když jsou Cooper s Helmsem opovážlivě odstrčeni na druhou kolej...(29.5.2013)

Dúfam, že už žiadna štvorka nebude a je to definitívne ukončené, pretože už pri dvojke som nemala náladu na to pozerať ale tak keď už som videla jednotku tak som tomu šancu dala. Vedela som, že ani trojka ma neprekvapí ale priznávam, že niektoré scény pobavili. Ale takisto ako pri dvojke, stále som sa tomu vyhýbala a odkladala. Nakoniec ma to dobehlo a vôbec neoslnilo. Slabé 3* pretože Alan je kretén. Inak by to bolo menej.(22.12.2013)