Pařba na třetí

Vo štvorici po opici 3

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

Jako kdyby psal scénář někdo jiný. Plus postava Alana vyloženě otravuje a vůbec celý je to nuda o ničem. Pařba se nekoná a vlastně nevím, za co těch 2,5* dávám.(1.10.2014)

• robbiee

[imdb: 5.9/10] | me: Úplne najslabšia časť. Po predchádzajúcich častiach sklamanie. Phil: What the fuck is wrong with those chickens? Mr. Chow: They're angry. All I feed them is cocaine. And chicken. (16.2.2014)

• PinokKio

Nějak jsem si nevšiml, že by se v tomhle filmu kalilo .. a vlastně se nebylo pomalu ani čemu smát (kromě dvou kratičkých scén - úvodní projížďky žirafy a připomenutím na úplném konci, jakým že stylem se nesly předchozí dva filmy), což je u komedie docela průšvih. PS: pro Civala - Hurt nikdy nebyla od Johnny Cashe, i když jí parádně přezpíval, ale od Trenta Reznora z Nine Inch Nails, v jehož podání ve filmu i zazní ..(30.9.2013)

Jednička byla k popukání, dvojka byla celkem legrace a trojka je už víceméně "jen" úsměvná. I tak to ale beru jako celkově povedenou sérii, ve které to (bacha spoiler!) vždycky odskáče Stu nejvíce ze všech. :-)(4.10.2013)

Třetí part mi přišel jako úplně jinak pojatý film, než byly ty předchozí dva díly. Opět se vrací ta stará dobrá Vlčí smečka a potrhlý asiat Chow, aby mohli opět začít s neuvěřitelným příběhem. Na scénu však tentokrát přichází výborný a svěží John Goodman (pan Flinstoun), což je opravdu skvělá volba. Na druhou stranu však příliš prostoru nedostane. Celkově mě třetí část dost bavila, ale ze začátku to teda byl celkem hnus. Jeden trapný vtip za druhým včetně extrémně nechutné scénky s hlavou žirafy. Pak se to ale naštěstí rozjelo a připomínalo to starou dobrou jedničku. Bangkok byl jako přes kopírák Pařby ve Vegas a i nyní se dočkáme úplně náhodného vyřazení Douga ze hry, ovšem už to není v takovém měřítku a v jistém smyslu je tento díl alespoň trošičku originální. A jestli se jedná o úplný konec Vlčí smečky? Konec filmu a dosavadní tržby nám nabízejí dvě různé možnosti, tak uvidíme....85%...[05.06.2013_Cinestar_Černý most](5.6.2013)

• - Snímek diváka opět přivádí do kasína Caesars Palace, které bylo možné spatřit již v předcházejícím filmu Pařbě ve Vegas (2009) a i ve filmu Výlet s mámou (2012). (Syna.1990)

• - V bare v Tijuane Chow (Ken Jeong) priloží Stuovi (Ed Helms) na pravú stranu krku nôž a poreže ho. Následne, keď plánujú lúpež, ale žiadnu reznú ranu nemá. Objaví sa mu až pri samotnej lúpeži, lenže už na ľavej strane. (Jayem)

• - Po ulúpení 21 miliónov v zlate naloží pán Chow (Ken Jeong) všetko zlato do auta sám. To by však nebolo možné, keďže pri priemernej cene by bola hmotnosť zlata asi 499 kg. (MikaelSVK)