Pařba na třetí

The Hangover Part III

Vo štvorici po opici 3

Komedie

USA, 2013, 100 min

Vlčí smečka už nemá skutečně co nabídnout, tak se z ní stává banda nezajímavých a hloupých hovádek, jimž dominuje převážně Alan, ze kterého se stává s každým novým dílem čím dál více otrávný blbec, jehož výstupy vás přestanou bavit dříve než se na plátně začne něco skutečně dít (tzv. "syndrom Homera Simpsona"). Vegas byla jízda plná překvapení, Bangkok bylo poněkud ubohé opáčko a třetí kapitola už je pouze parazit, který je plný nuceného humoru, a na kterém je hrozně vidět, že byl vytvořen jen pro komerční účely. 50%(1.5.2014)

Jsem moc ráda, že tvůrci konečně použili trochu fantazie a nevytvořili druhou identickou kopii Pařby ve Vegas, ale vymysleli nový příběh (i když ono to zas až tak jiné není, že). Nicméně já jsem se poměrně dobře bavila a ani Alan v podání Zacha Galifianakise mě nevytáčel tolik, jako v předchozích dílech. Na jedničku to nemá, ale bylo to fajn. Chudák žirafa.(19.9.2013)

• Cervenak

Ešte omnoho zbytočnejšie ako dvojka. Všetky dobré fóry (okrem fakt skvelého twistu s vilou) boli v traileroch, a ani tam nefungovali veľmi dobre. Ten "príbeh" s mafiánom a hľadaním "toho otravného žltého zmrda" je hrozne nasilu a vlastne nedáva žiadny zmysel. Herci sa očividne nudia, snáď okrem Zacha. Normálne by som bol radšej, keby znovu prevarili "hangover" koncept a urobili z toho ešte väčšiu divočinu ako minule. Jediné, čo funguje, sú vážnejšie a "emocionálne" momenty. Čo je fajn, ale keď v komédii šlapú iba vážnejšie momenty, niečo je zle.(8.6.2013)

Jako samostatný film by možná obstál daleko lépe než jako třetí pokračování solidně zaběhnuté série. Pokud totiž máme nějaký koncept, který už diváci očekávají, a ten dost zásadně změníme především co se žánrové polohy týče, nedopadne to dobře. Což je přesně případ Pařby na třetí, přisla mi jako jakýsi podivný spin-off paradoxně ale se všemi hlavními aktéry, navíc pramálo vtipný. Zklamání.(1.12.2013)

Průměrná komedie, která je zase o něco horší než předchozí film. Kdybych to bral jako samostatný film, tak je to za jednu hvězdičko. Na průměr to posouvá jenom návaznost na předchozí díly a to, že se to dá považovat za celkem důstojné ukončení série. jen doufám, že je později nenapadne točit další díly.(20.10.2013)