Pařba na třetí

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

• LIVINGDEAD

Dle mého, nejhorší díl ze všech. Vtipná mi připadala pouze scéna s žirafou, zbytek filmu spíše bylo nezáživné drama. Jít na to do kina, tak si udělám harakiri.(22.6.2013)

• Tom Hardy

Koncept se s prvním dílem vyčerpal (respektive možnost opakovat podobné okno se stejnými hrdiny) a tak to tvůrci vzali u trojky šalamounským obloukem, kdy se vlastně dohrávají události, které předchozí dvě epizody vyvolaly. Potud dobře. Ale nikdy nebylo patrnější, že samotné postavy jsou (vyjma Alana) de facto nezajímavé a tudíž je hrozně těžké najít motivaci k tomu, proč trojku vůbec sledovat. Nuda to není, protože se hodně střídají lokace a vždy jednou za čas přijde dobře míněná hláška. Vyjma dvou geniálních scén (loupež a invaze do hotelu) se ale většinu času tvůrci plácají od jednoho nuceného vtipu ke druhému. Tohle mělo zkrátka zůstat u jednoho filmu. Další dva jen uměle první pařbu natahují. 50% Více zde.(23.5.2013)

• Fr

,,NEEXISTUJE ZAŘÍZENÍ, CO BY DALO TOHODLE TÝPKA DO KUPY“...... /// Pařba začíná bláznivě (a brutálně! Vono celkově se tady se zvířátkama nezachází moc hezky. – poznámka pro členy Ligy na ochranu zvířat, Děti Země a Sdružení Dženo). V hlavní roli tentokrát Alan, jenž vysadil prášky, Chow a – aspoň to tak vypadá, Mexiko. Po sympatickým úvodu se na scéně vobjevuje John Goodman a tempo jde do prdele. Chlapci maj narážečky na předchozí díly, recykluje se stará parta a dokonce i prostředí. Místo ftipu to je ovšem většinou sbírka trapnejch nápadů a místo komedie (melo)drama. Tahle parta totiž víceméně kecá a (spíš více než méně) nudí. Závěrečná ,,mission impossible“, další melodramatická chvilka, a pak další. Co chcete slyšet? Neměla tohle bejt jakási (prachbídná) krimikomedie bez humoru? 100% vím jen to, že tentokrát mám kocovinu spíš já! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Furt nechápu, že z báně frajeři zdrhaj jedině za plakátem. 2.) Hledám Číňana co poslouchá N.I.B. a miluje koks. 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(12.6.2013)

A poznání vyčichlejší než předchozí dva parádní díly, ale Galifianakis a Jeong to obratně drží nad vodou!(3.6.2013)

Jsem moc ráda, že tvůrci konečně použili trochu fantazie a nevytvořili druhou identickou kopii Pařby ve Vegas, ale vymysleli nový příběh (i když ono to zas až tak jiné není, že). Nicméně já jsem se poměrně dobře bavila a ani Alan v podání Zacha Galifianakise mě nevytáčel tolik, jako v předchozích dílech. Na jedničku to nemá, ale bylo to fajn. Chudák žirafa.(19.9.2013)

• - V každém dílu trilogie, včetně tohoto, můžeme vidět nějakou scénu s prasetem. V prvním filmu, když se hlavní hrdinové proberou z propařené noci, můžeme vidět nafukovací prase ve vaně. Ve druhém filmu, odehrávajícím se v Bangkoku, narazí Chow (Ken Jeong) autem do mrtvého těla prasete. V tomto díle má zase Marshallův (John Goodman) gang na sobě masky prasat. V trilogii se taky vyskytovalo několik exotických zvířat: v prvním to byl tygr, ve druhém opice a v tomto žirafa, kterou jsme mohli vidět na začátku filmu. (SidneyP)

• - Natáčení probíhalo od 10. 9. 2012 v Los Angelese. Dalšími lokacemi pak bylo Las Vegas a mexická Tijuana. (GeusX)

• - Jediný film trilógie, v ktorom sa neobjavil Mike Tyson. (GAZ789)