Pařba na třetí

Vo štvorici po opici 3

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

Hurt Johnnyho Cashe už nikdy nebude stejné. Každopádně stačilo, víc už fakt ne. Tvůrci jsou sice pořád nes(t)oudná hovádka, co to občas ďábelsky trefí, ale na odkazu skvostné jedničky a šlapající dvojky se parazituje tak moc, že film sotva obstojí sám o sobě.(5.6.2013)

• pan Hnědý

Už to není komediální orgasmus jako v prvním díle. Třetí díl měl obsahovat to, co jsme v jedničce neviděli - hardcore párty! (jen jsme ochutnali fotky). Měl obsahovat párty jako v Projectu X a Zach měl olízat všechny pičky na place! Must see záležitost v podání Zacha je nezapomenutelná :))(12.10.2013)

• PinokKio

Nějak jsem si nevšiml, že by se v tomhle filmu kalilo .. a vlastně se nebylo pomalu ani čemu smát (kromě dvou kratičkých scén - úvodní projížďky žirafy a připomenutím na úplném konci, jakým že stylem se nesly předchozí dva filmy), což je u komedie docela průšvih. PS: pro Civala - Hurt nikdy nebyla od Johnny Cashe, i když jí parádně přezpíval, ale od Trenta Reznora z Nine Inch Nails, v jehož podání ve filmu i zazní ..(30.9.2013)

Doktor Nešpor to sice nerad uslyší, ale když jsou chlapi střízliví, není už s nimi taková zábava.. Phillips dle očekávání vsadil na dvě nejsilnější karty (úchyl Alan, perverzní úchyl Chow), ale „zločinecká linie“, ani změna stylu vyprávění nezměnily pachuť rozředěného recyklátu, který si jen se setrvačností nevystačí.. Na puzzle-kocoviny legendární vlčí kompanie zkrátka kladu mnohem vyšší nároky. Netřeba však věšet hlavu. Závěrečné titulky ukázaly, že pro potenciální pokračování jsou notičky rozdány s noblesou - jen to mini-torpédo v rákosí pana Chowa není něco, co bych musel vidět vícekrát..(19.6.2013)

Mám moc ráda Hangover a proto mě zklamala zcela okopírovaná dvojka a stejně tak mě mile překvapila trojka, která už sice téměř není komedie (světlou výjimkou je žirafí scéna), ale je laděna do akčního tónu a právě proto mě bavila. Navíc je to celkem hezký příběh o přátelství. Jen ta potitulková scéna je mimořádně trapná.(10.11.2013)