Pařba na třetí

Vo štvorici po opici 3

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

Zach Galifianakis a Ken Jeung jsou herci, kteří si třetí díl pařby naprosto perfektně kradou celej pro sebe. Stoupá a klesá spolu s nimi. A to je vlastně úplně jedno, že po originální jedničce a dvojce, co je asijskou verzí jedničky, konečně přichází s nějakým novým nápadem. Zach a Ken jsou v tomhle příběhu prostě doma. Jak se Ben v první scéně objeví ve vězení a Zach v té druhé scéně spolu se žirafou, tak máte jasno. Tohle je prostě jejich svět a tam patří. Jenže ne vždycky se Zach a Ben objeví na scéně a ne vždycky to je taková pecka jako na samotném začátku filmu. I tak ale...pobavilo. Nijak zvlášť, ale standard předchozích dílů si tenhle díl udržel.(22.9.2014)

• robbiee

[imdb: 5.9/10] | me: Úplne najslabšia časť. Po predchádzajúcich častiach sklamanie. Phil: What the fuck is wrong with those chickens? Mr. Chow: They're angry. All I feed them is cocaine. And chicken. (16.2.2014)

Parádne rozbehnutý dozvuk série, ktorému chýba iba krkolomnejšie finále. Hoci vsuvka v záverečných titulkoch ho takmer plnohodnotne nahrádza. Kadencia a originalita vtipov božská. Galifianakis a Jeong filmu dominujú, Cooper a Helms iba prihrávajú. Goodman je príjemným osviežením. Jednotka mi prišla divná, v dvojke som začal chápať podstatu "WolfPack humoru", pri trojke som sa rehotal ako kôň.(31.5.2013)

Jako kdyby psal scénář někdo jiný. Plus postava Alana vyloženě otravuje a vůbec celý je to nuda o ničem. Pařba se nekoná a vlastně nevím, za co těch 2,5* dávám.(1.10.2014)

• pan Hnědý

Už to není komediální orgasmus jako v prvním díle. Třetí díl měl obsahovat to, co jsme v jedničce neviděli - hardcore párty! (jen jsme ochutnali fotky). Měl obsahovat párty jako v Projectu X a Zach měl olízat všechny pičky na place! Must see záležitost v podání Zacha je nezapomenutelná :))(12.10.2013)