Pařba na třetí

The Hangover Part III

Vo štvorici po opici 3

Komedie

USA, 2013, 100 min

Tak zasmál sem se, ne že ne!(19.10.2013)

Mám moc ráda Hangover a proto mě zklamala zcela okopírovaná dvojka a stejně tak mě mile překvapila trojka, která už sice téměř není komedie (světlou výjimkou je žirafí scéna), ale je laděna do akčního tónu a právě proto mě bavila. Navíc je to celkem hezký příběh o přátelství. Jen ta potitulková scéna je mimořádně trapná.(10.11.2013)

• robbiee

[imdb: 5.9/10] | me: Úplne najslabšia časť. Po predchádzajúcich častiach sklamanie. Phil: What the fuck is wrong with those chickens? Mr. Chow: They're angry. All I feed them is cocaine. And chicken. (16.2.2014)

Vlčí smečka už nemá skutečně co nabídnout, tak se z ní stává banda nezajímavých a hloupých hovádek, jimž dominuje převážně Alan, ze kterého se stává s každým novým dílem čím dál více otrávný blbec, jehož výstupy vás přestanou bavit dříve než se na plátně začne něco skutečně dít (tzv. "syndrom Homera Simpsona"). Vegas byla jízda plná překvapení, Bangkok bylo poněkud ubohé opáčko a třetí kapitola už je pouze parazit, který je plný nuceného humoru, a na kterém je hrozně vidět, že byl vytvořen jen pro komerční účely. 50%(1.5.2014)

• Jara.Cimrman.jr

Pařba bez pařby je podivná pařba, ale rozhodně je snesitelnější než komedie bez srandy. Zkrátka od chvíle, kdy žirafa ztratila hlavu, mi došlo, že s tímto druhem humoru se nemusíme potkat a jak se tak v jednom ze sta případů stává - měl jsem pravdu.(1.11.2013)