poster

Pařba na třetí

 • USA

  The Hangover Part III

 • Slovensko

  Vo štvorici po opici 3

Komedie

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Zach Galifianakis a Ken Jeung jsou herci, kteří si třetí díl pařby naprosto perfektně kradou celej pro sebe. Stoupá a klesá spolu s nimi. A to je vlastně úplně jedno, že po originální jedničce a dvojce, co je asijskou verzí jedničky, konečně přichází s nějakým novým nápadem. Zach a Ken jsou v tomhle příběhu prostě doma. Jak se Ben v první scéně objeví ve vězení a Zach v té druhé scéně spolu se žirafou, tak máte jasno. Tohle je prostě jejich svět a tam patří. Jenže ne vždycky se Zach a Ben objeví na scéně a ne vždycky to je taková pecka jako na samotném začátku filmu. I tak ale...pobavilo. Nijak zvlášť, ale standard předchozích dílů si tenhle díl udržel.(22.9.2014)

 • nunka
  **

  Júúúj, zlé, zlé. Absolutne nezmyselný scenár a naháňačky, ktoré sú nudné a s nepodareným vtipným obsahom. Herci darmo osviežia, keď vlastne celý čas nie je veľmi o čom.(6.11.2013)

 • Hild
  **

  To byl tak strašně zbytečný a nudný film. Tvůrci vařili z vody, hlavní zápletka je úplně nesmyslná a do této trilogie vůbec nezapadá. Do komedie má Pařba na třetí hodně daleko, tvůrci se spíše pokoušeli o jakési krimi, v němž mě neskutečně otravoval ten Číňan, byla jsem až překvapená, kolik prostoru mu dali a vyloženě mě to štvalo. Ospalé herecké výkony, takový Bradley Cooer mi po celou dobu přišel, že jeho největší přání během natáčení bylo, ať už je to konečně všechno za ním. No snad už je to celé i za námi, další pokračování už prosím ne, jedničku si ale každopádně pořád ráda někdy pustím.(8.6.2013)

 • pan Hnědý
  **

  Už to není komediální orgasmus jako v prvním díle. Třetí díl měl obsahovat to, co jsme v jedničce neviděli - hardcore párty! (jen jsme ochutnali fotky). Měl obsahovat párty jako v Projectu X a Zach měl olízat všechny pičky na place! Must see záležitost v podání Zacha je nezapomenutelná :))(12.10.2013)

 • playboxguest
  **

  Určitě kvalitativně lepší, než díl předchozí, ale žádná sláva to teda nebyla, zasmála jsem se jednou, pousmála třikrát, trapně mi bylo jen mírně, ale mě hangoverová série prostě celá připadá tak nějak plytká a bez humoru (ten obsažený mi přijde hrozně nastavovaný a umělý). Svou reálnou kocovinu prostě snáším kolikrát i lépe a to jedna trvá dýl, jak všechny tři filmové dohromady. 50%(25.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace