Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ****

  By ma zaujímalo, kto učil hrať Fínov ''Vadí, nevadí?''...(2.3.2013)

 • Orvokki
  ****

  Čistá depresia z Fínska. Krásne a desivé zároveň. Úprimné a pravdivé, život ľudí naprieč generáciami a sociálnymi postaveniami bez servítky, bez príkras. Príbehy o nádeji a túžbe po zmene. Louhimies dokáže natočiť tak realistické filmy, až z toho behá mráz po chrbte. Spočiatku trošku zmätok v postavách a príbehoch, ale vo výsledku to pôsobí lepšie než keby sú natočené samostatne ako poviedky. Jeden z tých filmov, kde sa vám po skončení ani nechce rozprávať, čo je len umocnené poslednou pesničkou.(23.11.2013)

 • troufalka
  **

  K natočení dobrého burcujícího filmu nestačí nakupit do něj dostatek hnusoty, perverzity a beznaděje.Tohle bylo příliš samoúčelné.(15.1.2016)

 • Fr
  ****

  ,,VŠICHNI TOUŽÍME BÝT ŽÁDOUCÍ, POTŘEBNÍ. CÍTIT DOTEK…“ /// Mozaika příběhů na téma život, poskládaná z reality dětství, mládí, manželství… a lidí plnejch problémů bez rozdílu věku a pohlaví. Žádná filozofie. Příběhy všedních dní ze zasněženejch Helsink, který se nemusej vodehrávat jen ve čtvrti Vuosaari. Nemusej se vodehrávat ani ve Finsku. ,,CO SE TO S NÁMI STALO.“ Věta, která může zaznít všude (aha, takže si nemám myslet, že Finové jsou depresivní alkoholici se sklony k fetu a šikaně? Podle těch jejich dramat…). Stejně jako Zamrzlá země, zajímavá vážná podívaná. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Pro slávu udělám cokoliv (A kolik ti je? Aha, 55. Tak to nějak zajímavě umři… Další!...). 2.) Fotrovi se zdá, že tlustej. A tak nesmím jíst nic tučnýho. 3.) Thx za titule ,,Calixos“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(5.2.2014)

 • mchnk
  ****

  Odhalené Finsko. Mrazivé, plné citu, trápení, nadějí a milenek. Milujících, placených, nutných i odhodlaných udělat vše. Sonda do neobyčejně obyčejných lidských osudů napříč všemi generacemi. Brilantně natočeno a excelentně sestříháno. Deprese i happy end v jednom. Závěrečný Robbie a přece jen zdlouhavost snímku jsou pro mne mírnými překážkami v plném počtu, ale i tak se jedná o vynikající záležitost.(16.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace