poster

Město nemrtvých

 • Battle of the Damned

 • slovenský

  Mesto zombíkov

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Singapur, 2013, 88 min

Scénář:

Christopher Hatton

Producenti:

Ehud Bleiberg, Leon Tong

Střih:

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  **

  Od filmů s Doplh Lundgrenem jsem nikdy nic světoborného nečekal a nemýlil jsem se ani tady. Je to zombie film o ničem. Nudné a nezajimavé scény se zabíjením nemrtvých vietnamčíků, no a když přijdou na řadu roboti zabijáci, kteří zde neměli co dělat, to už bylo prostě moc.(25.11.2013)

 • SeBig
  ***

  Laciné efekty, nezaživný děj, blbé postavy.. akce byla dobrá, začátek vypadal taky dobře, pár Dolphovích hlášek.. jinak docela dobrý béčko se zombiekama, ale mohlo to být podle mě lepší a drsnější!(29.9.2013)

 • Wiikii
  *

  Ze začátku vás to hodí do příběhu tak rychle, že ani nezaznamenáte co se stalo a už je první tým roztrhanej na kusy... Díky tomu si všimnete, že Lundgren se pohybuje a chová trochu jako T-101 napadená terminátorským virem... A všechny herecké výkony jsou ... no nic moc, a tak se stává z Lundgrenta ten nejlepší herec na plátně, to se musí nechat. No a pak ta hudba, ta hudba, to už se téměř nedalo vydržet, málo kdy byla padnoucí hudba ke scéně, a když byla tak to bylo klišé co je vidět(slyšet) všude. Kdyby to skončilo u tohoto dal bych 2*, ale pak tam přišli roboti !! Chápete to, plně vyspělé stroje v tuto dobu, kdyby byly nepřátelští ještě by se to dalo, ale škoda nebyly,film má i své světlé stránky, těch je bohužel málo... HODNOCENÍ: 20% (1*)(12.9.2013)

 • Siri69
  **

  Klasický děj: Unikl nebezpečný virus a z lidí se stali zombíci... Překvapivě to nebyla zas taková srajda jak jsem očekával. Délka je poměrně stravitelná i když by mohl být film tak o 10-15 minut kratší, nebýt zbytečných rozhovorů. Zombie taky ujdou a roboti jsou taková povedená komická vložka... Nic proti Dolphovi a jeho věku, ale koukat se jak ''sprintuje'' před zombíky a jak ostatní herci běží schválně pomalu aby Dolpha neztrapnili bylo taky dost komický. 2*(7.3.2014)

 • Ellmariachi
  ***

  Velectěné publikum tak prosím račte dál, tohle je náš ancábl a já jsem generál. Za prachy sotva znatelný si užijete šou, roboti trochu debilní zombíci v řadě jdou! A nyní vrchol večera výbuch a hoření, všechno je to hned zhaslý a asi spalený! Ano je to tak já nejsem z filmovýho nebe a oberu o cas zrovna tak i tebe! ***Prvních 20 minut bylo lacinejch, ale bavilo to. 50 procent.(14.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace