Město nemrtvých

Ehud Bleiberg, Leon Tong

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee

Dolpha mám rád, proto za něj dám vždy nějakou tu hvězdičku navíc, ale už by toho opravdu neměl tolik zneužívat. Zneužil toho i dnes ve Městě nemrtvých, takže vlastně jednoduše ve Městě živých néé? Filmek má pomalé tempo, je jednoduchej jak žebřík a chvílemi je i dost směšný. Třeba scénka kdy si Dolph povídá s robotem "konzervou" (jak mu sám tak vtipně říká - hahaha, chlámu se jak prase) a ještě mu u toho asistuje vymazlený vtipálek s velkým F. Těchto stupidit je tam spousty. No naštěstí jsem od toho nic nečekal. Příjemné překvapení byl Lundgrenův dabing v podání Soukupa, na který jsme zvyklí, ale bohužel je to v poslední době vyjmečná událost, naopak dabing vůdce skupinky živých, byl srandovní jak sviňa. Až mi bude padesát, určitě nechci mít hlásek jak konipásek... No nebudeme to dál rozebírat a čistým středem uzavírám tento film. 50%(14.9.2013)

Je to rýchle,je to akčné a má to grády a to v zombie filmoch milujem.Ale jedno filmu neodpustím a to D.Lundgrena ten mi tam veľmi prekážal,nielenže ho nemám rád ale tu mi dosť vadil.lebo mi pripomínal S.Seagala a to nebol kompliment.Málo to pár náhod ktoré by sa v bežnom živote asi nestali.Bolí tu aj nesympatické postavy a postavy ktoré vyzerali veľmi akčné a pôsobivo ale v konečnom dôsledku to bola len fraška.Lebo vždy keď sa schyľovalo k otvorenému boju tak zomreli alebo v tom lepšom prípade ušli.Aj keď tých výhrad je u mňa dosť aj tak tento film bol s tých schopnejších zombie projektov.Lebo z akčného hľadiska bol jeden s tých lepších a zato môžu aj tie rýchlo sa pohybujúce zombie aj keď behali ako ľudia preglgol som to.Ten kovový psík bol parádny a celkovo tí roboty boli dobrým oživením vo filme.(23.6.2014)

• bourec

Je to děs.20%.(9.11.2013)

Tak jsem zase jednou dostal to, co jsem chtěl. Dolph Lundgren a k tomu ještě zombie, i když s těmi je film hodně na štíru, ale navíc tu jsou ještě roboti. Dolph je místy pořád docela dobrá mlátička, o herectví se tu moc mluvit nedá. Ale jak říkám, to, co jsem chtěl, jsem dostal a u snímku jsem se dobře bavil. Nemusel jsem u něj vůbec myslet, což bylo příjemné.(30.9.2014)

• Johnny.ARN

Čím je Lundgren starší, tým v horších filmoch hrá. A ten jeho ťažkopádny beh ....Strašný amaterizmus tento film. Stále tí istí zombíci, nekonečné množstvá nábojov, priehľadný dej a chabé, 5 korunové exteriéry. 2 z 5(13.10.2013)

• - Názov filmu sa objaví až v 15. minúte. (Johnny.ARN)