Město nemrtvých

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee
  • juta

Od filmů s Doplh Lundgrenem jsem nikdy nic světoborného nečekal a nemýlil jsem se ani tady. Je to zombie film o ničem. Nudné a nezajimavé scény se zabíjením nemrtvých vietnamčíků, no a když přijdou na řadu roboti zabijáci, kteří zde neměli co dělat, to už bylo prostě moc.(25.11.2013)

Laciné efekty, nezaživný děj, blbé postavy.. akce byla dobrá, začátek vypadal taky dobře, pár Dolphovích hlášek.. jinak docela dobrý béčko se zombiekama, ale mohlo to být podle mě lepší a drsnější!(29.9.2013)

• Wiikii

Ze začátku vás to hodí do příběhu tak rychle, že ani nezaznamenáte co se stalo a už je první tým roztrhanej na kusy... Díky tomu si všimnete, že Lundgren se pohybuje a chová trochu jako T-101 napadená terminátorským virem... A všechny herecké výkony jsou ... no nic moc, a tak se stává z Lundgrenta ten nejlepší herec na plátně, to se musí nechat. No a pak ta hudba, ta hudba, to už se téměř nedalo vydržet, málo kdy byla padnoucí hudba ke scéně, a když byla tak to bylo klišé co je vidět(slyšet) všude. Kdyby to skončilo u tohoto dal bych 2*, ale pak tam přišli roboti !! Chápete to, plně vyspělé stroje v tuto dobu, kdyby byly nepřátelští ještě by se to dalo, ale škoda nebyly,film má i své světlé stránky, těch je bohužel málo... HODNOCENÍ: 20% (1*)(12.9.2013)

• Siri69

Klasický děj: Unikl nebezpečný virus a z lidí se stali zombíci... Překvapivě to nebyla zas taková srajda jak jsem očekával. Délka je poměrně stravitelná i když by mohl být film tak o 10-15 minut kratší, nebýt zbytečných rozhovorů. Zombie taky ujdou a roboti jsou taková povedená komická vložka... Nic proti Dolphovi a jeho věku, ale koukat se jak ''sprintuje'' před zombíky a jak ostatní herci běží schválně pomalu aby Dolpha neztrapnili bylo taky dost komický. 2*(7.3.2014)

Velectěné publikum tak prosím račte dál, tohle je náš ancábl a já jsem generál. Za prachy sotva znatelný si užijete šou, roboti trochu debilní zombíci v řadě jdou! A nyní vrchol večera výbuch a hoření, všechno je to hned zhaslý a asi spalený! Ano je to tak já nejsem z filmovýho nebe a oberu o cas zrovna tak i tebe! ***Prvních 20 minut bylo lacinejch, ale bavilo to. 50 procent.(14.9.2013)