poster

Město nemrtvých

 • Battle of the Damned

 • slovenský

  Mesto zombíkov

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Singapur, 2013, 88 min

Scénář:

Christopher Hatton

Producenti:

Ehud Bleiberg, Leon Tong

Střih:

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peter12
  ***

  Je to rýchle,je to akčné a má to grády a to v zombie filmoch milujem.Ale jedno filmu neodpustím a to D.Lundgrena ten mi tam veľmi prekážal,nielenže ho nemám rád ale tu mi dosť vadil.lebo mi pripomínal S.Seagala a to nebol kompliment.Málo to pár náhod ktoré by sa v bežnom živote asi nestali.Bolí tu aj nesympatické postavy a postavy ktoré vyzerali veľmi akčné a pôsobivo ale v konečnom dôsledku to bola len fraška.Lebo vždy keď sa schyľovalo k otvorenému boju tak zomreli alebo v tom lepšom prípade ušli.Aj keď tých výhrad je u mňa dosť aj tak tento film bol s tých schopnejších zombie projektov.Lebo z akčného hľadiska bol jeden s tých lepších a zato môžu aj tie rýchlo sa pohybujúce zombie aj keď behali ako ľudia preglgol som to.Ten kovový psík bol parádny a celkovo tí roboty boli dobrým oživením vo filme.(23.6.2014)

 • cariada
  ***

  Víc akčnák než horor, ale já mám tyhle filmy se zombíkama rád. Je to sice béčko jak cip, ale v tomhle případě to nevadí. Použít na zombíky roboty to tu ještě nebylo, já se celkem slušně bavil.(15.4.2014)

 • FFilipCZ
  **

  Prostředí je v pohodě, zombíci taky, akce jakž takž ujde - od Béčka toho nemůžete moc chtít. Ale ta kamera, to je hrůza! Se na to skoro nedá dívat, střih každé dvě vteřiny, žádný záběr nevydrží a vůbec si ho neužijete, je to docela peklo pro oči. Po 15 minutách utrpení se k vašemu udivení objeví zbytek úvodních titulků a také Melanie Zanetti - konečně něco koukatelného. Úplný propadák zachraňují pouze roboti v poslední půlhodince. Roboty já můžu!(7.1.2014)

 • Wiikii
  *

  Ze začátku vás to hodí do příběhu tak rychle, že ani nezaznamenáte co se stalo a už je první tým roztrhanej na kusy... Díky tomu si všimnete, že Lundgren se pohybuje a chová trochu jako T-101 napadená terminátorským virem... A všechny herecké výkony jsou ... no nic moc, a tak se stává z Lundgrenta ten nejlepší herec na plátně, to se musí nechat. No a pak ta hudba, ta hudba, to už se téměř nedalo vydržet, málo kdy byla padnoucí hudba ke scéně, a když byla tak to bylo klišé co je vidět(slyšet) všude. Kdyby to skončilo u tohoto dal bych 2*, ale pak tam přišli roboti !! Chápete to, plně vyspělé stroje v tuto dobu, kdyby byly nepřátelští ještě by se to dalo, ale škoda nebyly,film má i své světlé stránky, těch je bohužel málo... HODNOCENÍ: 20% (1*)(12.9.2013)

 • Danny F.
  ***

  No, ti roboti to teda dorazily. 50%(28.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace