poster

Město nemrtvých

 • Battle of the Damned

 • slovenský

  Mesto zombíkov

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Singapur, 2013, 88 min

Scénář:

Christopher Hatton

Střih:

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ouwen
  *****

  Původně jsem se filmu obával, pač já radši Dolpha v klasických akčních filmech, ale jsem opravdu ohromen i když Dolph proti zombíkům působí zajímavě. // Akce je tady dost a nechybí ani ta klasická! Lundgren kope jak o závod, střílí se a seká to tady sekyrkou jak pán. Chválím samotný námět, na konci zvrat a i když jsem se obával toho mixu s robotama, líp to dopadnout nemohlo! S robotama mně scény asi nejvíc bavily, takže maximální spokojenost. Herecké obsazení skvělé, Dolph je největší king, kosí to tady a co slovo to hláška, hlavně na samotném konci hláška s kafem, to mně odrovnalo, zbytek je úplně super, takže po herecké stránce jsem spokojený maximálně. Atmosféra tady je a i prostředí je super, tleskám tvůrcům, že si pohráli se zombíkama, jde z nich respekt a jsou docela rychlý, na to jaké je to béčko, tak tleskám! // Málo hudby, občas víc dialogů a ostrá kamera, která se třese. // Tohle považuji za comeback s Dolphem, tedy mně už přesvědčil v Icarusu, ale i tady válí. A na to, jaké je to béčko, tak zpracování snad nemohlo být lepší, nemám slov! 10/10(9.9.2013)

 • honajz
  **

  Sice mi už zombie žánr leze krkem, ale tohle má alespoň pár originálních nápadů a slušnou kameru i kulisy opuštěného města. Asi se točilo někde v Indii, soudě podle nápisů, nebo Pákistánu. Zato postavy se chovají jako dementi, hlavně starej ochránce svých vyvolených, co se rozhodl přečkat, až nákaza odezní. Objevení robotů jsem poněkud nepobral, asi fór. Taky mne často napadalo, kde furt berou munici, když robotu pak došla tak brzy? Nebo proč jednou zombie zaútočí ze všech stran, takže oběť dostanou, zatímco jindy se přibližují po jednom, aby je stíhali přeživší umlátit pažbami. Taky mi přišlo, že zombie stačí kopnout, a jsou mrtví, to mi přišlo divné. Celá ta zápletka s vědcovou dcerou mi taky přišla vachrlatá. Ale jak říkám, koukat se na to dá, není to úplně blbý, má to jistou vnitřní logiku, kulisy města vynikající včetně paláce a Dolph hraje docela slušně, a dokonce sem tam procedí hlášku. Mimochodem, hlavní hrdinka je tak potetovaná, že jsem chvílemi pocit, že je taky zombie. :-)(1.9.2013)

 • Johnny.ARN
  **

  Čím je Lundgren starší, tým v horších filmoch hrá. A ten jeho ťažkopádny beh ....Strašný amaterizmus tento film. Stále tí istí zombíci, nekonečné množstvá nábojov, priehľadný dej a chabé, 5 korunové exteriéry. 2 z 5(13.10.2013)

 • Chris Masters
  ***

  Jako zabití času ve vlaku mi to pomohlo. A hvězdičku navíc přidávám za roboty, jinak Dolphe nejsi na takovouhle blbost trochu starý?(27.5.2014)

 • Kryton
  ****

  Tenhle film stojí a padá na Lundgrenovi. Jakmile je na scéně, pak je to tradiční Dolfík se vším všudy - drsné hlášky, kosení zombie (ehm nemocných) nepřátel a jeho klasické obličejové kreace. Vrcholem nejsou ani snad roboti, kteří totálně vytáhnout film do zábavnosti, ale atletický výkon Lundgrena při běhu (ehm chůzi) před zombíky. Nejzábavnější čistokrevné dvd béčko tohoto roku! :-)(25.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace