Město nemrtvých

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee
  • ywo666

Nič moc. To, že sa jedná o lacný film, bolo jasné. Ale to, že tam bude mať Lundgren málo hlášok už je problém. Akcie je dosť, ale je vcelku jednoduchá. Proste idú a strieľajú (alebo mlátia) zombíkov všetkých čo je po ruke. Potešila hlavne akčná scéna s Dolphom pripútaným o lampu. Páčilo sa mi, že sa tvorcovia s ničím nesrali a násilie je skutočne drsné. Ale na druhú stranu ma zas neskutočne srala hlavná hrdinka za ktorú musím strhnúť aspoň 5% z hodnotenia. A nepomohlo jej ani, že bola celkom jebateľná. Takže normálne by som dal 50% mínus spomenutých päť trestných bodov = 45% => 2*. Pridať 2-3 Dolphove hlášky, 1 mega rozpočet a vymeniť hlavnú ženskú postavu, tak je to veľmi solídna Lundgrenovka. Dúfam žen ďalšie projekty švédskeho dlháňa budú lepšie.(1.9.2013)

Pěkný post-apo-zombie filmek s Dolphíkem vedoucím tuto šílenost k parádní podívané. Jasný, příběh je prostej bez většího překvapení a s předvídatelným koncem a efekty jsou levný až to bolí. To ale ničemu nevadí. Začátek filmu je hodně povedenej a Dolph v něm válí. Poté je to klasický utíkání před zombies a chránění přeživších, i když se to trošku zkomplikuje. Objeví se zde i pomoc, kterou by v tomto filmu asi nikdo nečekal. Všechno je to namícháno tak, že to funguje a je to zábavný. Mě filmek pěkně utekl a bavil jsem se u něj takže dávám 80% :)(18.6.2014)

• juta

Od filmů s Doplh Lundgrenem jsem nikdy nic světoborného nečekal a nemýlil jsem se ani tady. Je to zombie film o ničem. Nudné a nezajimavé scény se zabíjením nemrtvých vietnamčíků, no a když přijdou na řadu roboti zabijáci, kteří zde neměli co dělat, to už bylo prostě moc.(25.11.2013)

• Wiikii

Ze začátku vás to hodí do příběhu tak rychle, že ani nezaznamenáte co se stalo a už je první tým roztrhanej na kusy... Díky tomu si všimnete, že Lundgren se pohybuje a chová trochu jako T-101 napadená terminátorským virem... A všechny herecké výkony jsou ... no nic moc, a tak se stává z Lundgrenta ten nejlepší herec na plátně, to se musí nechat. No a pak ta hudba, ta hudba, to už se téměř nedalo vydržet, málo kdy byla padnoucí hudba ke scéně, a když byla tak to bylo klišé co je vidět(slyšet) všude. Kdyby to skončilo u tohoto dal bych 2*, ale pak tam přišli roboti !! Chápete to, plně vyspělé stroje v tuto dobu, kdyby byly nepřátelští ještě by se to dalo, ale škoda nebyly,film má i své světlé stránky, těch je bohužel málo... HODNOCENÍ: 20% (1*)(12.9.2013)

No, ti roboti to teda dorazily. 50%(28.12.2014)