Město nemrtvých

Ehud Bleiberg, Leon Tong

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee

Tohle už Dolph potřeboval jako sůl.Hlavní role a pořádnej vazbič co cedí mezi zuby jednu hlášku za druhou.Po Package další slušnej zářez.Kdyby bylo o pár doláčů víc,kameraman nebyl na tripu a maličko se vypiloval scénář mohla to bejt bomba.Výborná hudba,efekty na úrovni a sympatickej kydlič Max Gatling,co chtít víc.Jenom si musim trochu do Dolpha rejpnout ale ze začátku to vypadalo že už se neudrží ani na nohou.Naštěstí se v průběhu filmu dal dokupy a stihl přitom rozmašírovat stovky hlav svym tomahawkem(8.8.2013)

Víc akčnák než horor, ale já mám tyhle filmy se zombíkama rád. Je to sice béčko jak cip, ale v tomhle případě to nevadí. Použít na zombíky roboty to tu ještě nebylo, já se celkem slušně bavil.(15.4.2014)

Jsem velmi prijemne prekvapen pul roku po Package se ke mne konecne dostal dalsi film z Dolphem ale tentokrat film kde konecne zase po nejaky dobe nehraje krovi a nedostane pres drzku tady je proste opet borcem v hlavni roli a ja jsem z jeho vykonu nadsen pribeh filmu je velice jednoduchej jak vznikne nakaza je vysvetleno v prvni minute pak se dozvime ze jakysi zazobany bohac ma kdovi proc v meste plnym zombiku svou dceru ale nevadi dostane ji pryc najme si totiz drsneho Dolpha z neuveritelne prdackym jmenem major Max Gatling Dolfik navlikne brneni vlozi paratko do pusy a akce muze zazit uvodni 15 minutova sekvence je pak naprosto bombasticka Lundgren likviduje s neskutecnym prehledem hordy zombiku na sto a jeden zpusob za pomoci gymnastiky strileni nozu sekyr a vubec vsech moznych zbrani co jsou po ruce a samozrejmne ze zvladne opet i pekelne hlaskovat pak se pravda teda tempo trochu zpomali mistama je film i docela ukecanej ale diky svizny stopazi to utika jaksi samo az do druhy pulky kde se k Dolphovi a ostatnim hrdinum pridaji roboti na likvidaci zombiku uprimne z tohohle napadu jsem mel trochu obavy ale nedopadlo to vubec spatne efekty z robotama jsou slusny a do toho pridavaji zabavnost protoze Dolph si je diriguje ruzne tuninguje a vylepsuje a jeste pronasi i hlasky na ne protoze roboti mluvi a Dolfik se s nima vykecava jinak likvidace zombiku jsou celkem prehledne natoceny po shlednuti zbesileho traileru jsem mel obavy jak to bude z prehlednosti ale i kdyz je kamera obcas neklidna a strihac jede jako o zivot tak masakrovani zombiku je pekny efektni a samozrejmne je to erko takze si uzijeme pekne rozmlaceny a rozstrileny hlavy zombiku a krev pekne strika okolo takze Battle of the damned je neskutecne zabavny az navykove roztomily becko ktery si uzijete o to vic cim ho budete brat min vazne je to hlavne poradnej kopec srandy a beckovy akce z Lundgrenem kterej je opet nebezpecne zabavnej takze pro jeho skalni fanousky urcite povinnost nebyl jsem si timhle filmem po pravde moc jistej mel jsem trochu obavy z toho jak to dopadne ale zbytecne pro mne zatim nejzabavnejsi trash roku kterymu naprosto bez vahani strilim pekny 4* a uz se tesim na inteligentni kritiky a takzvany narocny divaky jak zjisti ze to jde hodnotit a zacnou to tady vesele a ve velkem odpadovat ale at si poslouzi na to by jsme jim ja i Dolphino rekli pouze critics you stupid son of the bitch!(2.8.2013)

Zombie (i když to nejsou zombie), Lundgren a roboti. Ano, je to přesně tak prostoduchá zábavná blbost, jak to podle první věty vypadá. Spíše akční než horrorové, ty zombie (i když to nejsou zombie) nejsou nijak zvlášt efektní, všechno se to, jak taky jinak, točí kolem Lundgrena (a neříkejte, že se přesně kvůli tomu na to nebudete dívat), mladá kočena zdatně sekunduje, ostatní jen sekundují a když dojde na roboty, i se zasmějete. Ne že by to bylo nějak zvlášť dobré, ono to hlavně není špatné. Prostě klasická raně devadesátková akční jízda s již trošku obstarožním akčním hrdinou a zombíky (i když to nejsou zombie) místo arabských, jihoamerických či gangsta padouchů. 2,5*(22.10.2013)

Lundgren, zombie a roboti?? No nakonec to nebylo vůbec špatný a další Lundgrenovo béčko u mě překvapivě boduje.(3.10.2013)

• - Názov filmu sa objaví až v 15. minúte. (Johnny.ARN)