Kdo přežije: Markézy (TV pořad)

• Česko

Kdo přežije: Polynésie

Survivor: Marquesas

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2002, 45 min

• mr.kliky

boston rob rozpoutává peklo až když mu teče do bot a je tu zábavnej negr, co vede ranní relaci. víc tahle série nenabízí.(10.8.2013)

Hodně slabá řada, hodně pobavil Sean, v češtině je dabován Tomášem Juřičkou, který je zodpovědný za Chrise Tuckera a Sean se velice podobně jako tento herec chová. Favorit: Rob Mariano nebo-li bostonský Rob.(1.4.2012)

Série kdy má člověk chuť tam vlítnout a některé jedince srovnat pořádným ,,domlouvátkem,,.(12.5.2013)

Po Africe mi tahle série nepřišla tak zajímavá.. všichni byli zamilovaní pánbíčkáři (a to nic proti věřícím lidem!). A taky ten, kdo vyhrál mě velmi zklamal. Takový konec jsem nečekala a ani se mi nelíbil, takže tak. Jinak úroveň survivora si to drží, i když mě překvapilo jaké chabé odměny za výzvy se v této řadě odehráli.(12.2.2012)

Tahle řada podle mě byla takový průměr. Nijak mě nenadchla, ale ani nezklamala. Bylo v ní několik zajímavých hráčů, ale kromě Roba na většinu z nich časem asi zapomenu. Výzvy taky patřily k těm slabším. Oblíbený kmen: Maraamu. Oblíbení: Rob, Sean. Neoblíbení: Sarah.(15.10.2014)