Kdo přežije: Markézy (TV pořad)

• Česko

Kdo přežije: Polynésie

Survivor: Marquesas

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2002, 45 min

Pro někoho možná spoiler, tak dyžtak nečtěte. Zajimavá řada plná zvratů. Takže se mi to líbilo. Vítěz mi nevadil, ale představil bych si tam i jiné soutěžící. Nejoblíbenější hráč: Gabriel. Největší zloduch: John. Nemám ho rád. Tammy se mi taky moc nelíbila a moc nechápu, proč je v této sérii tak oblíbený Boston Rob, když se projevil až později v jiné řadě. Vítězství bych nejvíc přál Gabrielovi, Paschalovi, Seanovi a možná i trochu Kathy. Vítěz si cedulku Survivor moc nezaslouží :D(13.2.2012)

Dost slabá série, za kterou může velkým dílem i to po čem každý divák touží. Vzpoura těch na spodku aliance. Série měla poměrně zajímavý úvod, ale shodou okolností a podivných twistů se ti nejzajímavější "podřezali" moc brzo na počátku hry. Oblíbení hráči: Gina, John(4.1.2013)

Po Africe mi tahle série nepřišla tak zajímavá.. všichni byli zamilovaní pánbíčkáři (a to nic proti věřícím lidem!). A taky ten, kdo vyhrál mě velmi zklamal. Takový konec jsem nečekala a ani se mi nelíbil, takže tak. Jinak úroveň survivora si to drží, i když mě překvapilo jaké chabé odměny za výzvy se v této řadě odehráli.(12.2.2012)

Po vypadnutí nejznámějšího hráče Survivora Roba Mariana, se pro mě staly Markézy už jen utrpením. Celkově bych to hodnotil jako jednu z nejslabších sérií, nicméně i v Markézách se dá najít několik opravdu povedených momentů a hlavně reunion show jsem se řezal smíchy od začátku do konce. :)(25.8.2012)

• mr.kliky

boston rob rozpoutává peklo až když mu teče do bot a je tu zábavnej negr, co vede ranní relaci. víc tahle série nenabízí.(10.8.2013)