poster

Kdo přežije: Markézy (TV pořad)

 • CZ název

  Kdo přežije: Polynésie

 • USA

  Survivor: Marquesas

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2002, 45 min

 • KajusaK
  ****

  Obsahuje spoilery!! :) .. Velice zajímavá řada jako vždy. Hudba kvalitní také jako vždy, to na úvod :). Zvratů a přepadovek moc nebylo, ale vůbec mi to nevadilo, nepotřebuji podrazy abych se bavila, takže jsem byla spokojena, že byla vcelku pohodička, kterou narušovalo jen pár jedinců, kteří byli naštěstí vyražení vcelku rychle (Rob, Zoe)..Od prvního dílu jsem fandila Kathy, jelikož jsem ji viděla už v All stars, a byla skvělá. Časem jsem si oblíbila i Paschala a Shanea kteří byli nehádaví, rozumní, vtipní..Pak bylo hodně lidí kteří mě nezajímali ani mi nevadili (Vicepia, Neleh ale tá se mi časem zprotivila..)..Samozřejmě bylo i v téhle řadě dost krásných a vtipných okamžiků (počůrání ruky, Paschal a Shane vyhráli imunitu, kmenová rada - hádka a vyřazení Shanea a mnoho dalšího..)..I dojemných okamžiků (příjezd bližších osob, vypadnutí paschala a taky další..) :) .. Vítězka mi nevadila, ale jak jsem již zmínila, přála jsem to více Kathy, nadruhou stranu lepší Vicepia než přetvářka Neleh :) .. 4* a těším se na další sérii, kterou jistě brzy shlédnu..(9.5.2013)

 • Hrabka
  ***

  Pár zajímavých momentů se určitě najde, ale v porovnání s jinými sériemi je tato velmi slabá a určitě patří mezi ty nejméně záživné. Pár nadějných soutěžících je odstřihnuto hned zpočátku a do finalové čtyřky se tak dostanou víceméně nezajímavá béčka. Celkový dojem také značně kazí nejhorší vítěz ze všech sérií, které jsem doposud viděl.(3.10.2014)

 • Tom Riddle
  ***

  SPOILERY Markézy patří v celkovém kontextu Survivora mezi slabší řady, ale za zhlédnutí stojí už z několika důvodů. Krom toho, že trosečníci tentokrát do základu nedostali prakticky nic a museli si všechno nějak obstarat sami, se taky vůbec poprvé objevuje legendární Boston Rob, který se později stává jednou z největších osobností celé show. Vítěz: 3* - po pouvažování skutečně zasloužená výhra, ovšem extrémně nudná a někdy až otravná osobnost výherce to samozřejmě táhnou dolů. Oblíbenci: Neleh Dennis (princezna Hrášek)(12.5.2013)

 • - V sérii bylo poprvé použito pravidlo, že individuální imunita může být na kmenové radě darována jinému hráči. (reich)

 • - Série se původně měla odehrávat v Jordánsku, ovšem kvůli útokům z 11. září a politické situaci na Blízkém východě produkce nakonec zvolila tichomořské Markézy. (PanCitron)

 • - Soutěžící Rob Mariano se s Amber Brkich, se kterou se seznámil v jedné z dalších sérií soutěže a kterou si poté také vzal, zúčastnili také pořadu Amazing Race: O milon kolem světa (od r. 2001). (mentos.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace