Love song

Begin Again

• slovenský

Love song

Can a Song Save Your Life?

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický / Hudební

USA, 2013, 104 min

Možno miliónkrát obohratý príbeh, ale veď o čom inom život väčšiny ľudí vlastne je? ...O tom istom, len vždy trochu inak. Tu je to "inak" veľmi fajn a vďaka viacerým momentom a krásnej hudbe zanecháva veľmi príjemný pocit.(5.11.2014)

Taková milá, rychle odsejpající reklama na The Voice. (A Lost Stars se sice povedla, ale tolikrát zaznít fakt nemusela.)(7.9.2014)

Má noha nikdy nevkročila do USA a navždy to tak zůstane. Přesto mám k městu New York nefalšovaný odpor, neboť bych nechtěl ani minutu žít mezi 10.194 pestrobarevnými obyvateli na kilometr čtvereční. Tady se však přelidněné město opěvuje a neopěvuje se špatně, neboť se jedná o příjemnou hudbu od srdce a pak je jedno, že nesmrdí přílišnou genialitou. Zejména mne bavily oživlé nástroje v opilcově fantazii a nahrávání alba v ulicích taky nemělo chybu. Jinak se toho zase tak moc nedělo, ale pocit pohody mne neopouštěl takřka po celou dobu a toho si cením.(20.3.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,170,632Tržby Celosvetovo $63,464,861Tržby za predaj Blu-ray v USA $374,764 //počet predaných kusov 19,101Tržby za predaj DVD v USA $1,756,980 //počet predaných kusov 74,009║ taký jednoduchý skromní filmík a opäť to náramne vyšlo režisérovi John-ovi Carney-mu, aj keď tento krát už zo zvučnejším obsadením ale krásne tu zafungovala chémia a tak tu máme ďalší pohodičkoví pesničkoví hraví film /75%/(28.12.2014)

NEJLEPŠÍ hudební film posledních let! Wow...(18.10.2014)

• - Spousta scén je improvizovaných. (Hal_Moore)

• - Původně byla do role Grety obsazena Scarlett Johansson, která tak mohla předvést svůj pěvecký talent. Johansson totiž již vydala dvě alba. V roce 2008 zrealizovala projekt „Anywhere I Lay My Head“ a později spolupracovala s Petem Yornem na albu Break Up. Taktéž přispěla na několik filmových soundtracků, ale v jejich filmech jsme ji mohli slyšet zpívat jen zřídka. V roli byla však později nahrazena. (Ann.Hadley)

• - V jedné z rolí se objevil zpěvák kapely Maroon 5 Adam Levine, pro kterého to byla první filmová role. (Yardak)