poster

Love song

 • USA

  Begin Again

 • slovenský

  Love song

 • USA

  Can a Song Save Your Life?

  (neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický / Hudební

USA, 2013, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  ****

  Neuvěřitelně naivní a cukrkandlově laděný snímek, který se honosí pěknou hudební stránkou a sympatickým hereckým obsazením, a který se perfektně hodí na takové to odpolední či večerní odreagování. Místy to bylo dramatické, ale stejně ve výsledku zvítězily ty světlé momenty, takže to byl opravdu film vyzařující pozitivní energii. Zkrátka hezky natočený a zahraný film na zpříjemnění volného času, který potěší jak zrak tak sluch.(7.9.2015)

 • dr.horrible
  *****

  Zigiš to vystihol: "teatrálne inscenované". Podobu s Once vidí asi každý. Kameň úrazu? Once bol film za 6 korún, točený pre radosť, z lásky k hudbe, z lásky. Love Song je hodne ambiciózny, miestami možno až moc, miestami zas prestrelí (deti). Ale má srdce. Peknú hudbu a zase srdce. Krásne nedokonalé(23.10.2014)

 • boshke
  *

  Strašně nezáživný film. Umíral jsem už jenom kvůli Keiře (která mne pak ještě čekala večer v Enigmě!), ale tu bych asi ještě principiálně snést mohl (spíš ne). Rufallo, který mně vždy spíše nevadil než vadil, mne svým opileckým producentem sral možná ještě víc. Zlatá milá Gretta mi byla šumák, stejně jako co se stane s ní nebo s kteroukoli kolem ní se motajících postav. Naprosto zbytečná věc... 30%(30.1.2015)

 • nunka
  ***

  Keira si ľúbezne zanôtila a Mark Ruffalo rozšafne zahral a to všetko v kontexte hudby, ktorej bolo síce dosť, no nie v takej podobe, aby ma celý "hudobný príbeh" chytil za srdce a trochu so mnou zatriasol. NY je čarovný a dvojica fungujúca, len scenár je nereálny a naivný.(5.1.2015)

 • Happens
  ****

  Zprvu bych rád pěl chválu na ten zvukový doprovod filmu, který je brilantně zpracovaný, proplétá dějovou linii velice příhodným způsobem a další pozitivum jsou dobře zasazené retrospektivní prvky. Slabší je dějová linie, kde je film bez ambicí, nehraje si na neskutečnou epickou bombu, ale mlhavé navázání vztahu (love/friends?) dvou hrdinů a celkově takový ten milý děj byl až moc bez napětí.(10.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace