Už jsem si zvykl, že Richard Curtis točí super filmy, které jsou pozitivně naladěné a mají v sobě řadu myšlenek, za které stojí bojovat. Lásky čas mi byl doporučován ze všech stran a jelikož mám Rachel McAdams rád, dlouho jsem si říkal, že bych se na něj měl podívat. No a můžu Vám říct, že takovou radost ze života jsem po shlédnutí filmu dlouho neměl.(21.6.2014)

Další hřebíček do rakve pro toho pomalu se rodícího cynika ve mně. Richard Curtis pořád umí! Tak tedy všichni povinně na About Time, minimálně do konce roku nejlepší dramedy široko daleko!(10.11.2013)

Přišlo mi to nevyvážené. Část, kdy pomocí cestování v čase balil Rachel McAdams byla dobrá, ale poté už to bylo o ničem. Nestalo se tam nic, co by mě zajímalo, nebo o co bych se bál. Vlastně tam to cestování časem bylo hodně nevyužité, i bylo naznačeno, že to vlastně není potřeba...no není no.(19.1.2014)

Kvituji s povděkem, že snímek divákovi nenasazuje růžové brýle. Užil jsem si zejména první polovinu, ve druhé se dostavil pocit nekonzistentního vyprávění, a hňácání dějové struktury páté přes deváté. Slzičky nicméně byly, prostě "vánoční" film jako vyšitý.(24.11.2013)

Actual love.(4.11.2013)