Po skončení jsem měl neodolatelnou chuť odběhnout na tmavé místo, zatnout pěsti, vrátit se v čase před projekci a užít si to znovu. Což vzhledem k tomu, že mi to přišlo přeci jen zbytečně dlouhé a ne příliš soudržné, je myslím samo o sobě nejlépe vypovídající.(4.11.2013)

• choze

Rachel McAdams (ZAKLETÝ V ČASE) je na nejlepší cestě stát se expertkou na nezáživné romanťárny o cestování v čase. Za mnohem horší ale považuju, že po PIRÁTECH NA VLNÁCH jde už o druhého Curtise v řadě, který mě krutě nebavil.(12.3.2014)

Milý film, ale všetko sme to už niekde videli. A pokiaľ ste so svojím životom spokojní, respektive si uvedomujete že každé na prvý pohľad zlé životné rozhodnutie vás časom dovedie k ešte väčšiemu šťastiu, nemá vám moc čo povedať.(22.11.2013)

Už jsem si zvykl, že Richard Curtis točí super filmy, které jsou pozitivně naladěné a mají v sobě řadu myšlenek, za které stojí bojovat. Lásky čas mi byl doporučován ze všech stran a jelikož mám Rachel McAdams rád, dlouho jsem si říkal, že bych se na něj měl podívat. No a můžu Vám říct, že takovou radost ze života jsem po shlédnutí filmu dlouho neměl.(21.6.2014)

|| Scenár: Richard Curtis | Hudba: Nick Laird-Clowles | Produkcia: Tim Bevan, Eric Fellner, Nickz Kentish | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Working Title Films, Relativity Media | Rozpočet: 12 miliónov $ | Tržby: 85,312,119 $ || S Love Actually to nemá nič spoločné (našťastie), ide si to po vlastných šlapajách, a veru, trochu skromne a minimalisticky. Bill Nighy kraluje plátnu, mystické prvky zo začiatku obzvláštnia a osviežia, ale postupom metráže sa príbeh stáva otrokom onej mysticity. Za týchto okolností premňa len jednohubka. 70% | Blu-Ray, THX, EN DTS |(2.2.2014)