No jo, tak dám taky 4, EdaS má vlastně pravdu. Sice jako cynika mě ta optimistická, sluníčková 2. část moc nenadchla, ale má to svoje dobré momenty.(20.11.2013)

Patřím mezi obyčejné nesmělé chlapy, o které by Kate Moss ani neotřela nárazník svého Rolls Royce, ale já bych této kokainové nádheře taky nepůjčil svou koloběžku ze slevové akce, takže jsme si kvit. Ovšem s Richardem Curtisem je to jiné. On mi sliboval množství pozitivní energie, touhu žít i připitomělý úsměv a já to nedostal. Dle zdejších komentářů patřím spíše mezi výjimky a tak odcházím do nejbližší skříně, zatínám pěsti a pokusím se vrátit o dvě hodiny v čase zpět, abych ten Lásky čas měl šanci vidět ještě jednou poprvé a tentokrát si ho užít v lepším rozpoložení.(29.1.2014)

Matně si vybavuji, kdy naposledy jsem viděla tak milý film se sympatickým hereckým obsazením. Domhnall Gleeson mi neuvěřitelně sedl a chemie mezi ústřední dvojicí bez debat fungovala. Bohužel i přes všechny klady mi v tom chybělo něco, co by mě natolik zaujalo a okouzlilo, abych tomu mohla dát plný počet. To ale nemění nic na tom, že tenhle příběh o lásce, rodině, životě, minulosti a současnosti by neměl urazit snad ani toho, kdo romantické filmy nevyhledává.(6.1.2014)

• choze

Rachel McAdams (ZAKLETÝ V ČASE) je na nejlepší cestě stát se expertkou na nezáživné romanťárny o cestování v čase. Za mnohem horší ale považuju, že po PIRÁTECH NA VLNÁCH jde už o druhého Curtise v řadě, který mě krutě nebavil.(12.3.2014)

Nejdokonalejší "pohádková" romantika od... Lásky nebeské? Curtis ftw!(5.1.2014)