Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venus
  *****

  Lásku nebeskou s tímto počinem prosím nesrovnávat! Filmy spolu nemají za mák nic společného, mimo Curtise, pochopitelně... Lásky čas je křehkým štěstím ležícím ve snech mnohých z nás. Takové to nadějné a vláčné doufání v ryzí lásku a životní harmonii potácející se kolem rodinného krbu. Naprosto okouzlující Rachel McAdams nelze nemilovat! Palec nahoru za skloubení jednoho velkého klišé, kterým je láska jako taková, a britského humoru, který nebyl tak sarkastický a kyselý, ale naopak odlehčený a naprosto nenásilný. Na konci se můžete zkrátka usmívat a plesat "Jak milé!".(5.11.2013)

 • Gimli
  ***

  Dobrý nápad, který se rozplizl v marasmu dobře zahraného patosu.(21.7.2014)

 • Bebacek
  ****

  No jo, tak dám taky 4, EdaS má vlastně pravdu. Sice jako cynika mě ta optimistická, sluníčková 2. část moc nenadchla, ale má to svoje dobré momenty.(20.11.2013)

 • EdaS
  ****

  Nakonec ty čtyři dám, protože i když se druhá polovina spíš vleče a emocionálně se mě to zdaleka nedotklo tolik jako jiné Curtisovy kousky, v tom filmu je spousta krásných věcí. Herci jsou báječní, soundtrack už mám v iphonu a scény typu seznámení se v kavárně v člověku prostě rezonují. A je jedno, že nejvíc mě dojal správně načasovaný Nick Cave a jeho Into My Arms. 70%(15.11.2013)

 • KarelR
  *****

  Nejdokonalejší "pohádková" romantika od... Lásky nebeské? Curtis ftw!(5.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace