Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arbiter
  ***

  Divák nutně musí zanedbat hodně proměnných, aby si film užil, ale s trochou snahy to jde. V About Time se totiž dost tluče sporadická vyzrálá zodpovědnost s všudypřítomnou dětinskou naivitou a pateticky ulepenými prsty. Námět měl mnohem větší potenciál. Já bych rozhodně dělal větší čuňačiny. Nebo alespoň nějaké.(23.7.2016)

 • Kaka
  ****

  Neskutečně peckoidní biják, kde je mraky vypointovaných dialogů, suprový timing scén, láska co nezevšední a správné životní cesty za každé situace. To už samo o sobě je trochu scifi a to tam ani nemusí být cestovnání časem. Ale (nejen) Rachel McAdams je proste neskutečná. Není možné odolat.(19.8.2014)

 • venus
  *****

  Lásku nebeskou s tímto počinem prosím nesrovnávat! Filmy spolu nemají za mák nic společného, mimo Curtise, pochopitelně... Lásky čas je křehkým štěstím ležícím ve snech mnohých z nás. Takové to nadějné a vláčné doufání v ryzí lásku a životní harmonii potácející se kolem rodinného krbu. Naprosto okouzlující Rachel McAdams nelze nemilovat! Palec nahoru za skloubení jednoho velkého klišé, kterým je láska jako taková, a britského humoru, který nebyl tak sarkastický a kyselý, ale naopak odlehčený a naprosto nenásilný. Na konci se můžete zkrátka usmívat a plesat "Jak milé!".(5.11.2013)

 • T2
  *****

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $15,322,921Tržby Celosvetovo $82,922,921Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ príjemný osviežujúci film, ktorý má dobrú myšlienku, ktorú po celý čas režisér krásne formuje, príbeh s úsmevnými scénami, slušnými hereckými výkonmi, aj keď tie anglické hrdzavé ksychti fakt moc nemusím, už sa teším ako zas budú toto kopírovať američania /90%/(5.1.2014)

 • Eddard
  ****

  About Time má mé velké sympatie - jak směrem k hercům (hlavně mladý Gleeson si tady oficiálně dupl o hvězdnou pozvánku do Hollywoodu), tak ke Curtisově veskrze optimistickému vnímání světa a s mou nově se rodící filozofií souznícího poselství, které film předkládá. Reakce k tomuhle filmu mi navíc běžěla jak přes kopírák od té k Lásce nebeské - upřímná spokojenost, zředěná tím, že mi ve filmu chyběl konflikt, přerůstající v spokojenost nadšenou, plynoucí z pochopení toho, co tím chtěl básník říct. Jen nás v té své pozitivitě pořádně vyráchejte, mistře Curtisi. 80%(22.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace