Velká čínská zeď

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Mysteriózní / Thriller

Čína / USA, 2016, 104 min

• Psychor

Velká čínská rozvalina.(6.1.2017)

Pri odchode z kina som si vravel, že dám komentár hodný svojho mena. Ako tak pozerám súčasné hodnotenie som si povedal, že ho preonačím. Áno ľudia pomaly dostávajú mokrý orgazmus pri filmoch ako Avengers kde proti zlým banditom z vesmíru bojujú genetický upravený týpkovia a na ich stranu sa pridá aj jeden bôžik. Ale tu im dačo vadí, pýtam sa čo? Hrá tam hviezda svetového plátna Andy Lau a krásna Tian Jing(kokos od nej sa nedali oči odtrhnúť). Dej chvíľami trochu pokrivkával (ale to pri fantasy filmoch sa stáva dosť často) ja som sa bavil. Akurát čo mi vadilo SPOILER že vlastne víťazstvo zabezpečilo iba odrovnanie kráľovnej. Akurát škoda, Matt a Tian si nedali aspoň pusu ... a SPOILER a to, že pri nej neostal už úplne pochoval ...(5.1.2017)

Náhodou,stručně řečeno-velmi pohodová oddychovka s řemeslně působivou vizáží.(26.1.2017)

• sidonka

To je brak, panečku. P.S.: Těch zelených zvířátek mě bylo celkem i líto. P.S.: Ne, celé jsem to opravdu nedokoukala. To se prostě nedá.(5.1.2017)

akási divná "legenda" kde "američania" hľadajú pušný prach !!!! Nie som si historicky celkom vedomý toho , že v čase objavenia ameriky ten pušny prach tu už bol. No a tak trocha zaujali tie zelené "vesmírne príšerky ? technika a a bojové umenie číňanov na múre a okuzlujuca Tian.(12.3.2017)