• Tosim

Ti z periferie už jako byli, nebo...? Fakt prdel, když se seriál ohání výpravností a vypadá jako levná inscenace (po přečtení zajímavostí se divit nebudete) pro chudé duchem a chudší Expozitura. Téma korupce už je vyčpělejší než pokusy o další české filmové pohádky. 10% za některé vztahové peripetie.(16.5.2013)

• igi B.

Jo, tak to je asi ňáký protikulturní spiklenecký centrum v čele s... Hotoví policajti z >ulice< a inšpektor Blbček v akci, hahaha... %-o . . . Hraje si to na herectví, snaží(?) se to hrát si na krimižánr, je to směšné a toporné, konverzačně blbé, typická šašskosolvinská televizácká šmíra v duchu výtoku peněz a současné kulturní impotence televize veřejné služby. Ale ono je to jedno, už je to naprosto jedno, jeden sráč vedle druhého, zdegenerovaní snadným bytím v čudlárenským sociálizhnusu... Škoda času, škoda slov... Pomáhej (si) a chraň (nás pámbů)... Tak pochcat šmíru a pisskultůře zmar! Nedohledím... - - - P.S. Ten poslední díl jsem teda dohleděl! Svatá ArtForie atrofovaná... 8-))) - - - - - (Nahlédnuto na >veřejnosrádní jebničce< párkrát nahodile, nedohlédnuto krom poslední apisssody nikdy, hovnocení 444., kokotmentář zde s pohrdáním jako čtyřiašedechcátý - 9.5.2013)(9.5.2013)

• LiVentura

Zase český přehmat... dobře obsazené, ale šíleně vyumělkované a přehrané.!(14.3.2013)

***Celkem 78%***TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Akce 8/10/// PLUS: úvodní znělka, nepředvídatelný děj, rovněž většina případů se prolíná do více epizod, je tu zajímavá herecká sestava (i když ne všichni herci k sobě pasují-jako pěst na oko tu působil Roman Zach), v obsazení tu najdeme i Janu Janěkovou ml. a zaujal mě tu i Marek Vašut svojí nejednoznačnou postavou, akce tu je překvapivě hodně, dramatické okolnosti tu na sebe nenechají dloho čekat, závěr nešetří napětím MÍNUS: podle mě bylo natočeno málo dílů, abych jako divák pořádně pochopil čím tento seriál chtěl být a co chtěl zdělit, ostatně s postavami se dá ještě dlouho pokračovat, i samotné případy byli zajímavé a to natolik že bych zvládl i dalších 10 dílů, jo a taky mi vadí nízké hodnocení tohoto seriálu./// Shrnutí: Když Policajty z centra srovnám s ostatní českou tvorbou na poli krimiseriálů, vychází mi tento počin jako prozatimní výtěz. Je nejakčnější a tváří se i jako nejdražší. Dějově mě hodně zaujal. Když pro nic jiného, tak především proto, že nevím co mám čekat dál, co bude za 5 minut, jestli případ vyřeší apd. A v neposlední řadě je to viditelná spolupráce se Slovenskou produkcí a v samotném seriálu se Slovenskými kolegy, což podle mě přidalo na uvěřitelnosti.(20.6.2013)

Včera jsem se náhodou přílepila na čtvrtý díl a odlepila až se závěrečnými titulky. Překvapivě dobré obsazení, v hlavní roli s Filipem Blažkem, mistrně zvládnutá režie, vhodně naservírovaná odborná terminologie, příjemně doplňující (ne uřvaná přehlušující jako obvykle zvlášť u české produkce) hudba a zajímavý děj s vkusnými dialogy, mě skutečně zaujaly, aniž bych to čekala. Když má něco úroveň, nevidím důvod, proč to nepřiznat a nepochválit. Dobrého není nikdy dost.(1.3.2013)

• triatlet

Něco mezi reklamou na kafe a na Pohodu. Výsledek těžko uspokojí. Zlatí pitavalové... Česko-slovenskou spolupráci vítám, ale tvůrci zaplevelili úvod tolika postavami, že se našinec sotva orientuje.(31.1.2013)

• InJo

Policajti z růžové zahrady. Jedna hvězda za jedny pěkný odhalený kozy. Nic hodnotnějšího mi první díl nenabídl.(31.1.2013)

• Kimon

Nebývá u mě zde na ČSFD běžné, abych přiděloval filmovým titulům označení "odpad". V tomto případě mi však po zhlédnutí prvních čtyř dílů došla trpělivost. Mnozí by řekli: "Dost pozdě". Ano, je to tak. Shlédnutím 4. dílu pro mě tento seriál ČT1 již neexistuje. Tak příšerně napsaný scénář se snad hodí k Hollywoodské produkci, ale ne k nabídce kulturnímu evropskému divákovi, za kterého se považuji. Akce nade vše! Logika přece není důležitá. Copak takto by se chovali policajti, pokud by chtěli případ vyřešit? Nositelku výkupného by snad okatě obklopili? Prohledávali by vůz s batohem, aniž by si neuvědomovali, že můžou být zločinci z povzdálí sledováni? Rozumný detektiv by snad skákal za jízdy z vlaku? No, těch otázek by bylo hodně a hodně. Divím se ČT1, že může investovat peníze do takových scénáristických škvárů. Policie ani diváci nejsou hlupáci, pane (paní) scénáristo a ČT jedničko. Velmi se podivuji mnohým našim známým hereckým ikonám, že můžou přijmout roli v něčem tak stupidním. Na Primě bych se nedivil, ale na ČT1?! Vyhozené peníze České televize a zmařený můj čas při obrazovce. Pokud to tak půjde dál s produkcí ČT, tak snad už ani nemám televizní program, na který bych mohl večer po práci kouknout.(21.2.2013)

• GeusX

Ajajaj... Nevadí mi herci v hlavních rolích, kteří se zviditelnili v nekonečných seriálech ala Ulice či Ordinace. Ale několik vedlejších postav bylo vážně mizerně zahraných. Buď to byli herci, kteří naposled hráli muchomůrku v maňáskovém ochotnickém divadle nebo onen štěk vyhráli v nějaké soutěži. Ale hlavně, atmosféra na kriminálku byla skoro nulová, napětí nikde, s postavami jsem se neztotožnil seč jsem se snažil jak to šlo. A přitom ČT kriminálky umí! Ale tohle mne nenadchlo. A to jsem viděl teprve první díl. Přesto si dovoluji ohodnotit již nyní podprůměrnými 2*. Pokud se v dalších dílech můj dojem zlepší, zvýším i hodnocení...nebo naopak... edit: Druhý a třetí díl (=jeden případ) se mi zdály o něco málo lepší, ale pořád ne nad dvě hvězdy.... edit2: (14.3.13): Buď se mi to zdá nebo se seriál v dalších dílech stal koukatelnější....(31.1.2013)

• 5150

1. Než řekneš švec 50%, 2. Smrt modelky 60%, 3. O mrtvých jen dobře 50%, 4. Časová tíseň 40%, 5. Jiné světy 60%, 6. Erika 60%, 7. Gleb 50%, 8. Agent 60%, 9. Atentát 50%, 10. Uprchlíci 30%, 11. Ananas 30%, 12. Trofej 30%, 13. Hvězda bez nebe 20%, 14. Bratr 10%(8.2.2013)

Těžko popsat své pocity, které jsou hodně protichůdné. Na nový seriál jsem se těšila, protože vedle těch Gymplů, Ententyků, Obchoďáků, to vypadalo jako zrnko mezi plevami. Po prvním dílu tedy nutně přišel šok, protože něco začalo, neskončilo, cítila jsem se jak na historicky prvních neslaných prasečích hodech (byl jednou jeden král)... Přesto jsem tomu dala šanci, musím přiznat, že ze zvědavosti, co bude dál, a i když jsem z druhého, třetího a možná i čtvrtého dílu stále nebyla nadšená, něco mě při něm drželo. Pořád jsem si říkala- takový herecký ansámbl, to přece nemůže vyjít do prázdna. Jediná postava (dost podstatná pro děj), která mi silně leze na nervy, je Danica Jurčová v roli Majerové. Tu bych vykopla z fleku ven a přitom za to holka nemůže. Díky tomu, že Slováky náhle nechali promlouvat slovensky, jsem neustále odtrhována od děje, když půl minuty přemýšlím, co to jsou "otlačky". Ale vraťme se k jádru pudla. Po devátém díle jsem se uhnízdila mezi 3 a 4 hvězdičkami, a protože vidím zde pouhých 38%, což mi přijde nespravedlivé (ale život obvykle není fér), dávám 4*.(6.4.2013)

• evilmind

Naprostá tragédie po všech stránkách. Asi půlku prvního dílu jsem si myslel, že to možná je nějaká sofistikovaná parodie, která mi jen nepřijde vtipná, protože asi neznám parodované dílo, ale teď mám spíš pocit, že to prostě opravdu je jen tak blbé. Kamera jak kdyby někdo točil svatbu, neexistující střih, obzvláště humorné v pokusech o akční scénu. Jedinou záhadou tak zůstává, jak se podařilo shromáždit tolik herců na jedno místo, aniž by to mělo nějaký účel? Další díly vynechám.(31.1.2013)

• blackrain

Česká televize tentokrát se svou lodí nabrala nesprávný kurz. Zapoměla si vzít kompas, mapy a nedala na rady zklušených kapitánů a lodivodů. Tahle loď zkrátka do přístavu šťastných diváků nedopluje, protože ztroskotá někde po cestě a nebude to vinou přírodních živlů. Asi by si v České televizi měli prohlédnout svůj archív, aby se poučili, jak se točí kriminální seriály. To už i Nově se povedly lepší seriály. Jednu hvězdičku dávám jen za herce, kteří se pro tuto nelehkou plavbu rozhodli.(22.2.2013)

• honajz

Od prvních minut srážejí seriál hodně mizerný střih (příliš dlouhé scény nám nedávají zapomenout lacinost televizního provedení) a nevysvětlení základních mantinelů (proč tam jako pobíhají Slováci s Čechůny, proč český herec mluví slovensky, proč český polda žil se Slovenkou, jak a proč spolu souvisejí policejní složky Prahy a Bratislavy - to vše si musí divák složitě dedukovat během sledování, což ho odvádí od příběhu). Milostný život hlavního hrdiny máme sice jako na dlani, ale vůbec netušíme, kdo kde a proč a co. Mimochodem už úvodní znělka s umcaca hudbou a ledabyle sestříhanými nějakými scénami bez špetky nápadu dávají tušit určitou odfláknutost. Ta se pak line celým seriálem, ačkoliv sem tam má jisté světlé momenty.(2.2.2013)

• 6thSun

Blažek je dobrej. To je vše.(7.2.2013)

60%(4.4.2013)

• maxxxim

Blonďáku, hej blonďáku to nedáš, sadaj. Jožke tam chodí sem a tam, akoby mal na obed štuchanky. Pri pohľade na unschpielbar Peťa Kočiša si pomyslíte tože. A Danica ? Danica to je iný príbeh.(27.4.2013)

• civalII

Tak zatím hodně slabé. První díl krize, pak se to malinko zvedlo. Pokud to půjde takhle dál, možná se do dostane na slabší průměr. Blažek jako zchátralý, záletný policajt nefunguje. Zlatá kriminálka Anděl.(18.2.2013)

• RonaMidu

pro mne taková dost slabota...a nezachránil to ani můj oblíbený Alois :-)(25.4.2013)

• Paity

Filip Blažek je policista, asi jako já ředitel jaderné elektrárny. Prostě tohle spojení nesedí a nefunguje, stejně jako u mnohých dalších v seriálu.(13.8.2013)

<< předchozí 1 2 3 4