Comic Book Men (TV pořad)

Komedie / Reality-TV

USA, 2012, 39 x 30-60 min

Jakožto fanouška comicsů mně tento seriál velmi potěšil. Nejen, že je velmi zábavný, ale dozvídám se z něj plno nových věcí ohledně comicsů. Škoda jen, že tento seriál nemá u nás větší fanouškovskou základnu. Určitě to není seriál jen pro brýlaté Geeky.(15.2.2013)

Poměrně úzce zaměřená talk show, která téměř výhradně osloví hlavně fanoušky komiksů a všeho s nimi spojeného. Nabízí se dále pro věrné posluchače podcastů Kevina Smithe. Ostatní si bohužel nemají moc co najít.(15.2.2012)

Myslim ze ludia ktorym comics nic nehovori by sa mali tomuto serialu obklukou vyhnut ... zbytocne tu svojou neznalostou pokazia hodnotenie ...(9.3.2012)

Popravdě musím uznat, že jsem opravdu nečekal, že mě tato show tak chytne. Rozhodně se nepovažuji za nějakého komiksového nadšence či geeka, ale chlapci z obchodu jsou opravdu sympaťáci a je s nimi sranda. To vše je doplněno také o koncept podobný například Pawn Stars, kdy přichází jednotliví zákazníci se svými cennými kousky a snaží se je prodat ze všech možných důvodů - následuje samozřejmě krátké objasnění historie a seznámení se s danou věcí a poté také negociace o ceně. Dal bych možná i 5*, protože to je po dlouhé době opět reality show, při které jednotlivé díly hltám jeden za druhým, ale trošku mi to kazí ty prostřihy do jakéhosi studia, kde probíhá nejspíše "live" radio vysílání, které má trošku rušivý efekt. Ale dá se to přežít díky příjemně krátké stopáži jednotlivých dílů. Rozhodně doporučuji i nekomiksovým fanouškům.(9.2.2016)

• char_t

Tohle není reality show, to je jen a pouze natočená realita v obchodě s komiksy s Kevinem Smithem. Pro absolutní komiksové fandy je možná zajímavé sledovat, jak prodavač se zákazníkem smlouvají o ceně podepsaného komiksu a rozebírají, jestli je podpis autora pravý, já ale radši co se komiksů týče zůstanu u filmů. 50%(15.2.2016)