poster

Comic Book Men (TV pořad)

Komedie / Reality-TV

USA, 2012, 39 x 30-60 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pery352
  *****

  Jakožto fanouška comicsů mně tento seriál velmi potěšil. Nejen, že je velmi zábavný, ale dozvídám se z něj plno nových věcí ohledně comicsů. Škoda jen, že tento seriál nemá u nás větší fanouškovskou základnu. Určitě to není seriál jen pro brýlaté Geeky.(15.2.2013)

 • Kaluž
  ***

  Velice sympatická nerdovina pro všechny komiksem políbené. Hurikán Mewes byl mimořádně ničivý :) /// 2. sezóna /// První polovina druhé sezóny výrazně slabší než ta předchozí. Parta buranů se furt naváží do Minga a vymýšlí píčoviny (dětská narozeninová párty, found footage horor), přičemž zábavného povídání k tématu, tedy komiksům a jejich historii, ubylo. Díky alespoň za cameo Stana Lee, to byla krásná tečka za podzimní částí. Jdu o bodík dolů. Jako humorný přívěsek k The Walking Dead to pořád funguje. /// "Jarní" část druhé sezóny se pochlapila, ubylo rádoby žertovných kousků kozlíka Minga, přibylo komiksové kultury, akorát tou závěrečnou hokejovou epizodou to zase úplně zazdili. Kevin Smith by se mohl více angažovat a začít psát scénáře, protože ti ňoumové zpoza pultu toho sami moc nevymyslí. /// 3. sezóna /// Už se to potácí ve vodách průměru, strhávám další puntík. Na druhou stranu je to vzhledem k tématu furt lepší než exkrementy pomazaným drátem do oka, takže nashle u další řady.(10.4.2012)

 • ennis1919
  ****

  Myslim ze ludia ktorym comics nic nehovori by sa mali tomuto serialu obklukou vyhnut ... zbytocne tu svojou neznalostou pokazia hodnotenie ...(9.3.2012)

 • ZkuKol
  ***

  Mám rád komiksy i Smithe, ale reality show (resp. pseudo) není můj šálek čaje... 50%(22.11.2012)

 • Pandos
  *****

  Parádní seriál pro všechny komiksové geeky. Baví mě reakce zaměstnanců na věci co jim tam ostatní přinesou prodat ("WOW! I've seen pictures of it, but I never really believed it's real..."). Mělo by tam být ale míň záběrů do rádia - to přece nikoho nezjajímá, že Kevin neví co se stalo. Občas je mi velmi nesympatický Walt díky jeho chování vůči zákazníkům a ostatním zaměstancům, ano ten to kazí, ale komiksy mě nadchly víc než on mi to znepříjmenil, tak dávám 5* a už se těším na druhou sérii :)(23.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace