Comic Book Men (TV pořad)

Komedie / Reality-TV

USA, 2012, 39 x 30-60 min

Popravdě musím uznat, že jsem opravdu nečekal, že mě tato show tak chytne. Rozhodně se nepovažuji za nějakého komiksového nadšence či geeka, ale chlapci z obchodu jsou opravdu sympaťáci a je s nimi sranda. To vše je doplněno také o koncept podobný například Pawn Stars, kdy přichází jednotliví zákazníci se svými cennými kousky a snaží se je prodat ze všech možných důvodů - následuje samozřejmě krátké objasnění historie a seznámení se s danou věcí a poté také negociace o ceně. Dal bych možná i 5*, protože to je po dlouhé době opět reality show, při které jednotlivé díly hltám jeden za druhým, ale trošku mi to kazí ty prostřihy do jakéhosi studia, kde probíhá nejspíše "live" radio vysílání, které má trošku rušivý efekt. Ale dá se to přežít díky příjemně krátké stopáži jednotlivých dílů. Rozhodně doporučuji i nekomiksovým fanouškům.(9.2.2016)

Geeky. Geeky as hell. Smithová armáda nerdov vyliezla s pivníc svojich mám a usídlili sa v Jay and Silent Bob's Secret Stash. Tam sa židovsky handrkujú o každý dolár, ktorý možno ušetriť za plastovú topánku Dark Vadera, či poleptaný prvý výtlačok Catwoman. Avšak still better series then Jersey Shore!(2.4.2013)

Poměrně úzce zaměřená talk show, která téměř výhradně osloví hlavně fanoušky komiksů a všeho s nimi spojeného. Nabízí se dále pro věrné posluchače podcastů Kevina Smithe. Ostatní si bohužel nemají moc co najít.(15.2.2012)

Velice příjemná pohodička, 20 min. formát ze druhé série tomu sluší mnohem lépe. Moc bych jim přál třetí řadu.(12.5.2012)

Jakožto fanouška comicsů mně tento seriál velmi potěšil. Nejen, že je velmi zábavný, ale dozvídám se z něj plno nových věcí ohledně comicsů. Škoda jen, že tento seriál nemá u nás větší fanouškovskou základnu. Určitě to není seriál jen pro brýlaté Geeky.(15.2.2013)