poster

Comic Book Men (TV pořad)

Komedie / Reality-TV

USA, 2012, 39 x 30-60 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nagasadow8
  ****

  Super i pro nekomiksové fanoušky.(23.8.2012)

 • Kaluž
  ***

  Velice sympatická nerdovina pro všechny komiksem políbené. Hurikán Mewes byl mimořádně ničivý :) /// 2. sezóna /// První polovina druhé sezóny výrazně slabší než ta předchozí. Parta buranů se furt naváží do Minga a vymýšlí píčoviny (dětská narozeninová párty, found footage horor), přičemž zábavného povídání k tématu, tedy komiksům a jejich historii, ubylo. Díky alespoň za cameo Stana Lee, to byla krásná tečka za podzimní částí. Jdu o bodík dolů. Jako humorný přívěsek k The Walking Dead to pořád funguje. /// "Jarní" část druhé sezóny se pochlapila, ubylo rádoby žertovných kousků kozlíka Minga, přibylo komiksové kultury, akorát tou závěrečnou hokejovou epizodou to zase úplně zazdili. Kevin Smith by se mohl více angažovat a začít psát scénáře, protože ti ňoumové zpoza pultu toho sami moc nevymyslí. /// 3. sezóna /// Už se to potácí ve vodách průměru, strhávám další puntík. Na druhou stranu je to vzhledem k tématu furt lepší než exkrementy pomazaným drátem do oka, takže nashle u další řady.(10.4.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Poměrně úzce zaměřená talk show, která téměř výhradně osloví hlavně fanoušky komiksů a všeho s nimi spojeného. Nabízí se dále pro věrné posluchače podcastů Kevina Smithe. Ostatní si bohužel nemají moc co najít.(15.2.2012)

 • char_t
  **

  Tohle není reality show, to je jen a pouze natočená realita v obchodě s komiksy s Kevinem Smithem. Pro absolutní komiksové fandy je možná zajímavé sledovat, jak prodavač se zákazníkem smlouvají o ceně podepsaného komiksu a rozebírají, jestli je podpis autora pravý, já ale radši co se komiksů týče zůstanu u filmů. 50%(15.2.2016)

 • FFilipCZ
  ****

  Popravdě musím uznat, že jsem opravdu nečekal, že mě tato show tak chytne. Rozhodně se nepovažuji za nějakého komiksového nadšence či geeka, ale chlapci z obchodu jsou opravdu sympaťáci a je s nimi sranda. To vše je doplněno také o koncept podobný například Pawn Stars, kdy přichází jednotliví zákazníci se svými cennými kousky a snaží se je prodat ze všech možných důvodů - následuje samozřejmě krátké objasnění historie a seznámení se s danou věcí a poté také negociace o ceně. Dal bych možná i 5*, protože to je po dlouhé době opět reality show, při které jednotlivé díly hltám jeden za druhým, ale trošku mi to kazí ty prostřihy do jakéhosi studia, kde probíhá nejspíše "live" radio vysílání, které má trošku rušivý efekt. Ale dá se to přežít díky příjemně krátké stopáži jednotlivých dílů. Rozhodně doporučuji i nekomiksovým fanouškům.(9.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace