poster

Sestra (festivalový název)

 • Francie

  L'Enfant d'en Haut

 • slovenský

  Sestra

  (festivalový název)
 • anglický

  Sister

Drama / Krimi

Francie / Švýcarsko, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FlyBoy
  ****

  [FFF 2013, Sydney] Znepokojujúci portrét pozostalých v najlepšej tradícií bratov Dardennovcov. Pálčivá štúdia nedôstojného života a bipolárnych rodinných väzieb v ktorých dochádza (okrem iného) k stretu ohľaduplnej starostlivosti a zaslepenej "nenávisti". Veľmi citlivé vedenie hercov, pokojná ruka Agnès Godard a vzácna katarzia...(9.4.2013)

 • Hrabka
  ***

  Rozhodně ne nezajímavé horské drama s celkem ponurou a depresivní atmosférou, nečekaným zjištěním v polovině filmu, pěknými exteriéry a pár vtipnými momenty. Bohužel je to po celý čas takové dost stejné. Jako filmová oddechovka to ale funguje dobře. 65%(23.4.2013)

 • dopitak
  ****

  Upřímný film, jehož téma Čechům bude blízké, kdykoliv se nám nějaká naše věc nikoliv vlastním přičiněním ztratí. Není těžké sympatizovat s mladičkým živitelem rodiny Simonem, jehož postava skýtá obrovský prostor pro nadějného herce jménem Kacey Mottet Klein (ročník 1998). Jeden z favoritů v mém programu letošního festivalu nezklamal, a to překvapivé odhalení v ději jako pověstná třešnička… kult pro Cinema Mundi, 2013. Čtyři a půl, ale pět nedám. Kde se Simon a jeho ségra vzali a co budou dělat po sezóně? Odpovědi nežádoucí, zničily by totiž dojem, který se Ursule Meier moc povedl. Když před vás postaví vynalézavého zlodějíčka, který krade aby měl na jídlo, budete mu fandit nebo se za něj upřímně stydět? Tak vidíte, a vítejte ve fanklubu. Agentka Scullyová je pořád ještě kost a Léa Seydoux vypadá na sedmnáct!(6.3.2013)

 • Flego
  ***

  Príliš zjednodušené a povrchné, aby to malo správnu silu. Tvorcovia dávajú mnoho otázok, na ktoré sami nevedia odpovede. Úvodné sekvencie sú príliš zdĺhavé, druhá polovica filmu je dramatická, ale to už nestačí. Zdá sa, že príliš kritizujem, ale ako festivalová záležitosť nesklamala. Hlavne to prekvapivé odhalenie...(5.4.2013)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $775,000║ Mierne rozpačitá snímka, ktoré nemá zlé postavy, ten mladý chalan to slušne ťahá ale dosť statický príbeh bez ráznejšieho posunu. /videl v kine: 40%/ (videl na festivale Art Film Fest 2012)(20.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace