poster

Sestra (festivalový název)

 • Francie

  L'Enfant d'en Haut

 • slovenský

  Sestra

  (festivalový název)
 • anglický

  Sister

Drama / Krimi

Francie / Švýcarsko, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ***

  Rozhodně ne nezajímavé horské drama s celkem ponurou a depresivní atmosférou, nečekaným zjištěním v polovině filmu, pěknými exteriéry a pár vtipnými momenty. Bohužel je to po celý čas takové dost stejné. Jako filmová oddechovka to ale funguje dobře. 65%(23.4.2013)

 • FlyBoy
  ****

  [FFF 2013, Sydney] Znepokojujúci portrét pozostalých v najlepšej tradícií bratov Dardennovcov. Pálčivá štúdia nedôstojného života a bipolárnych rodinných väzieb v ktorých dochádza (okrem iného) k stretu ohľaduplnej starostlivosti a zaslepenej "nenávisti". Veľmi citlivé vedenie hercov, pokojná ruka Agnès Godard a vzácna katarzia...(9.4.2013)

 • Fr
  **

  ,,SEŠ HNUSNEJ ZLODĚJ, TY MALEJ ŠMEJDE! PROČ VŮBEC KRADEŠ?“ … ,,NEVÍM. ABYCH SI MOHL KUPOVAT VĚCI. JÍDLO, TOALEŤÁK, MLÍKO, TĚSTOVINY.“...... /// Tam pod kopcem ve věžáku, žije brácha se svou ségrou. A není to vobyčejnej kopec - alpský středisko – zlodějův ráj! Sleduju kluka při ,,práci“. Hmm, jako instruktážní video dobrý. Sledujem ségru při …. hmm, ta vlastně nic nedělá. A tak brácha musí makat jak barevnej. Vztah, ve kterým on dělá to co musí a ona je píča. Sociální drama o složitosti života. Můžu se zamyslet nad tím, za kolik toho si můžou sami a co všechno se dá svést na soukolí osudu. Film nic neřeší. Vzbuzuje emoce nasranosti a navíc nechápu, co jako má tohle spořádanýmu (hmm, ty si fandíš….) člověkovi říct. Chápu, že není šťastnej, chápu, že vona taky ne, ale …..život kurva není jednoduchej! P.S.: Jako víte co, mohl bych fláknout tři. Ale proč? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, kdy si hodnej kluk dává filtry (vod cigár) do uší. 2.) Zjistím, která kurva mi šlohla ve Švajcu prkno. 3.) Thx za titule ,,Playbox Guest“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(7.4.2013)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(14.2.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $775,000║ Mierne rozpačitá snímka, ktoré nemá zlé postavy, ten mladý chalan to slušne ťahá ale dosť statický príbeh bez ráznejšieho posunu. /videl v kine: 40%/ (videl na festivale Art Film Fest 2012)(20.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace