Není to až tak dobré jako jiné Haasovy komedie, protože sám Hugo Haas zde vlastně nemá moc prostoru pro své skopičiny, také Ferbasová mi přijde, že až příliš přehrává. Ale stále je to nadčasová komedie, stále má hodně co říct o pokrytectví, a samozřejmě vtipných scén je zde dostatek. Scénář jede v jasné linii, ale zase poskytuje sice očekávané, ale milé zápletky a jednu noc hrůzy, zato celkové vysvětlení a vyjasnění mi přišlo oproti tomu moc hrr, a ostatně i v té závěrečné řeči by se našly nějaké protimluvy.(25.12.2013)

PRIMA - Znám mnoho lepších starých českých filmů. Tenhle nebyl sice špatný, ale nebyl ani nějak zvlášť zajímavý. 3 a půl hvězdičky. 69% (with J.)(25.12.2013)

Parádní komede, v níž září Hugo Haas jako pokrytecký profesor a Světla Svozilová s Adinou Mandlovou v kouzelných komických rolích jeho matky a dcery. Kupodivu i Věra Ferbasová se tu rozhoupala k na své poměry nadprůměrnému (čti: o něco méně - leč stále značně - prachmizernému) výkonu.(18.10.2008)

"A nepudu domů!" :) Naivně roztomilé a přesto zábavné. Patetické projevy ve filmech příliš nemusím, ale zde se to dá odpustit. 80%(2.8.2015)

Možná někoho odradí film podle názvu, jako mě, ale to je chyba. V roce 1937 natočit takový film na takový téma mě docela překvapilo.(15.8.2012)