• Skip
  *****

  Především výborný Hugo Haas je pravým klenotem tohoto filmu. Jeho profesor hlásající mravnos, mravnost a nic než mravnost nade vše, což dovádí až k takovým extrémům, že doma zakrývá sochám a obrazům nemravné partie, a přitom je konfrontován se svou krásnou minulostí, která podle jeho mínění nezapadá do jím hlásaných pravidel, je okouzlující a Haas ho zahrál se sobě vlastním komickým mistrovstvím.(3.11.2007)

 • MikO_NR_1909
  ****

  Pán Frič to vedel filmovať krásne a s vtipným dômyselným nadhľadom. Jeho znalosť ľudského správania a spojitosť s komediálnou veselohrou je (vlastne bola) balzamom na dušu. A vždy to zakončil ešte s krásnym ponaučením :).(25.12.2013)

 • NinadeL
  *****

  Příjemně chlípné.(18.2.2009)

 • fishki
  ***

  Odvaha tam bola, humor takisto, Adina neskutočne zlatá. Ale posledných pár minút pred koncom sa akoby zastaví tempo a film začne pokulhávať. Samotné finále to však nahradilo. 70%(4.12.2010)

 • johnys
  *****

  Když se řekne Hugo Haas, napadne mne automaticky Mravnost nade vše. Nadčasový snímek a příjemným humorem, který pobaví do syta. Frič vhodně obsadil všechny role tím nejlepším, co měl k dispozici. Vždy mne dostane rodinný advokát Mach v podaní Rašilova, ten nemá chybu :-) Výtečná je i Baldová v roli chlastající předsedkyně spolku. K nakousnutí je zde Ferbaska...(11.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace