Skvely komik - Veruska Ferbasova.(14.1.2009)

Promiňte prosím udělalo se mi poněkud little šoufl..:-) Haas byl pan "Herec" a v podstatě až na Ferbasku hrál v tomto filmu v své velké sólo. Velice dobrý satirický snímek, řekl bych že v mnoha ohledech dokonce silně nadčasový film, s velice ukázněnými a soustředěnými hereckými výkony, perfektním humorem, dialogy a ukázkovými komickými scénami (viz voňavka atd).(20.10.2007)

Cloveka snad muze uklidnit, ze lide se nemeni ani po nekolik desitek let:-). Velice vtipna komedie s vybornym obsazenim a na tu dobu asi i s dost odvaznym tematem. Velice se mi libila zaverecna charakteristika mravnosti z ust profesora Karase.(17.11.2008)

Není to až tak dobré jako jiné Haasovy komedie, protože sám Hugo Haas zde vlastně nemá moc prostoru pro své skopičiny, také Ferbasová mi přijde, že až příliš přehrává. Ale stále je to nadčasová komedie, stále má hodně co říct o pokrytectví, a samozřejmě vtipných scén je zde dostatek. Scénář jede v jasné linii, ale zase poskytuje sice očekávané, ale milé zápletky a jednu noc hrůzy, zato celkové vysvětlení a vyjasnění mi přišlo oproti tomu moc hrr, a ostatně i v té závěrečné řeči by se našly nějaké protimluvy.(25.12.2013)

• WANDRWALL

Jako dítě bych tomu dal pět hvězdiček. Ale nyní maximálně 2. Moc prostinké a průhledné. Film byl natočený během vánoc, aby nestály ateliéry. jako dítě jsem to npoznal, nyní ano. Je to rychlokvaška.(8.6.2010)