poster

Ona

 • USA

  Her

 • slovenský

  Ona

Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2013, 126 min

 • Kaka
  ***

  Omamným vizuálem naložená melancholie pro ty, kteří mají občas pokrk sentimentálních historáků a nezávislých malých příběhů a nebojí se zabrousit do budoucnosti, kde bude hrát prim sexy hlas skrz ishit. Je tam načrtnutých spousta životních rovin, paralel a odkazů, ale ani jeden se vám nebude snažit vnutit se do hlavy - což je věc velmi pozitivní. Herecky vynikající, technicky bez chyby. Velmi smutný a místy i depresivní film, který popisuje problémy naší doby více než zdatně. Škoda místy hluchých pasáží a příliš rozvláčného tempa. Nebylo to až tak osobní, jak bych čekal.(12.10.2014)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,236,913Tržby Celosvetovo $22,200,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Joaquin Phoenix excelentne strhne svojím výkonom v love story s OS-Samantha(Scarlett Johansson), originálne, pôsobivé /80%/(3.2.2014)

 • DaViD´82
  ****

  Black Mirror uvádí ukecaně procítěný melancholický a díky tématu i dosti mrazivý celovečerní speciál Když Teddy potkal Siri, který speciálně mezi epizody The Entire History of You a Be Right Back tématicky i zpracováním sedne jak prdel na hrnec. Každopádně sci-fi je to především tím, že chlápkovi s vizáží Grouncha Marxe nadbíhají (pravda, v různých podobách) Scarlett Johansson, Amy Adams, Rooney Mara, Olivia Wilde či Kristen Wiig. A pak také tím znepokojivým střihem pánských kalhot budoucnosti; brrr... Již jen pro své dobro doufám, že zrovna v tomto bodě se Spikova vize nenaplní.(9.1.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kdy je Theodor (Joaquin Phoenix) na posuvných schodech ve žluté košili, stejná dívka ho mine čtyřikrát. (Geriel)

 • - Ve scéně, kdy má Theodor  (Joaquin Phoenix) na sobě žlutou košili, čte knihu a zároveň se nemůže dovolat svému OS, má na pravé ruce poničený rukáv ještě před pádem, který následuje poté. (Digi_cz)

 • - Herečka Amy Adams (Amy) prezradila, že ju režisér a scenárista Spike Jonze zhruba každé dva dni na hodinu až dve zatváral do jednej miestnosti s hercom Joaquinom Phoenixom (Theodore), aby sa spolu porozprávali. Chcel tým docieliť, aby sa herci navzájom lepšie spoznali. Amy Adams to umožnila vďaka svojim dobrým vzťahom. Vďaka tomu vzniklo medzi ňou a Phoenixom skutočné priateľstvo. (georgieMT82)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace