poster

Ona

 • USA

  Her

 • SK název

  Ona

Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2013, 126 min

 • emma53
  *****

  Poselství, které vyznívá téměř po celou dobu z Her je zcela jasné, ale já dlouho neviděla sci-fi žánr, který by mě tak chytnul za srdce a zadřel se mně pod kůži. Tu komedii bych asi vynechala, protože já jsem byla celou dobu spíš strašně smutná a byly momenty, kdy jsem byla vnitřně rozervaná víc než Theodor. Velmi inteligentní sonda týkající se našich životů a jak už tady píše uživatelka Daji, každý má možnost si pro sebe něco odnést a tak i já si odnáším................(20.1.2014)

 • nunka
  ****

  Joaquin Phoenix v náročnej hereckej polohe - zádumčivej, melancholickej, intímnej...ale vyšlo mu to... Z filmu ide veľa smútku, veľakrát si režisér vystačil len s pohľadom, očami, ktoré povedali všetko podstatné v tej chvíli. Je to aj romanca, aj dráma, aj paralela, plno emócií, aj odlahčenia.(4.4.2014)

 • Xmilden
  ****

  Nevím jaké bude Transcendence, nicméně věřím tomu že vztah mezi člověkem a počítačem asi těžko někdo popíše lépe než Spike Jonze, který se na celou záležitost nahlíží velmi netradičně, jak jsme u něj pochopitelně zvyklí. Poprávu jeden z nejlépe hodnocených filmů za rok 2013. Chybělo mě více emocí a vypjatých scén, nicméně, příběh ze sebe dokáže vyždímat poslední kapku a prakticky vše na co člověk jen pomyslí se zde odehrává. Sex člověka s počítačem? Proč ne? :) 75%(4.5.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Počas niektorých veľmi emocionálnych scén si Amy Adams (Amy) spievala na povzbudenie pesničky zo známych muzikálov ako The Rocky Horror Picture Show (1975) či Annie (1982). Joaquin Phoenix (Theodore) sa chcel pripojiť a zaspievať si niektoré piesne spoločne. Jeho plán sa však neuskutočnil, keď zistil, že režisér Spike Jonze ich tajne natáča na kameru. (figliar)

 • - Ve scéně, kdy Theodor (Joaquin Phoenix) prochází tržištěm, jej míjí postarší asiat. Při záběru z pohledu druhé osoby tam však asiat není. (Geriel)

 • - Ve scéně, kdy Theodor (Joaquin Phoenix) na začátku snímku míjí ženu, která pracuje na počítači, laptop nemá kabel. V dalším záběru jej však má. (Geriel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace