Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

• Isherwood

Uzřel jsem nové dno televizní zábavy. Žumpu, ve které dramaturgové JOJ-ky plavali kraulem, zatímco kolem nich se v hovnech, které kdysi byly dobrým vkusem, utopila dobrá televizní zábava. Tohle není žádná "freakshow" pro milovníky lidské blbosti. Tohle je nucená prostituce v přímém přenosu. Teď už jenom vzít kameru a navštívit ústav pro mentálně postižené, bude to dozajista sranda, až k tomu bude moderátor sázet hlášky typu "...a tady ten malý retard netuší, že vidličkou tu polévku nikdy nesní", to se bude divák smíchy za břicho popadat. Gratulujeme. Můžeme se těm lidem smát, že jsou tak hloupí, že sami se sebou vlezou do televize. Jenže tam je jasně vidět, že jejich laťka intelektu je v mnoha případech snížená a někteří jsou možná na hranici svéprávnosti, čímž mě hnedka napadne, že si asi nejsou schopni si uvědomit nějaký další důsledek svého chování. Viz. první díl, kdy se rodiče snaží oženit syna, kterému táhne na 30, ale po zápalu mozkových blan zůstal mentálně tak o 13 let níž. Ale jak tohle ku*va může někdo vydat ve formátu televizní zábavy? Pokud se dramaturgové oženou formulkou, že pouze uspokojují poptávku, tak sorry, ale v tom případě je naše společnost definitivně zdegnerovaná skrze vlastní zhovadilost. Tahle cynická zábava byla kdysi dávno doménou uzavřených internetových komunit á la 4chan, atp. Teď je to standard pro všechny. Nebudu nikomu vyprávět o morálce, ale tohle fakt hodně za lajnou.(25.6.2012)

• MM_Ramone

Z komerčnej televíznej kultúry, ktorú na Slovensku reprezentujú predovšetkým dve najsilnejšie stanice Markíza a JOJ, sa stala odporne zapáchajúca stoka plná bulváru, nablískanej prázdnoty a primitivity. "Extrémne rodiny" sú jasným predstaviteľom posledne menovanej kategórie. Primitivita. Nič iné sa o tom ani napísať nedá. Je neuveriteľné akí mentálne degenerovaní exoti sa dostávajú na obrazovky. Ale ešte viac je pre mňa nepochopiteľné, že sa nájdu ľudia, ktorí sa na to dokážu pozerať. Mne sa to nedá. Narovnávajú sa mi pri tom mozgové závity. Nevydržím sa dlho pozerať na tento typ úbožiakov. Len z toho, že sa na to dívam je mi trapne. Hanbím sa za nich. A to nie je príjemný pocit. Mimochodom vedenie TV JOJ dostalo od Rady pre vysielanie a retransmisiu (RVR) pokutu 25-tisíc eur za porušenie ochrany ľudskej dôstojnosti v súvislosti s odvysielaním epizódy zo dňa 2. marca 2012, o cca 20:23 a 5. marca 2012 o cca 14:52. Program totiž podľa RVR, “svojím obsahom a spôsobom spracovania zasiahol do ľudskej dôstojnosti účinkujúceho Tonka a jeho matky“. Celé je to hnusný extrémny odpad!(6.3.2012)

• kulyk

Máte nějaký hezoučký mindráček? Smrdí vám z mordy, táhnou hnáty a přes pupek nezahlédnete ani příra stín? Když omylem vylezete z brlohu mezi lid, jste pak objektem opovržení a důvodem spontánních blicích akcí okolojdoucích? Vaše krásná povaha zapříčinila, že se marně snažíte sehnat k soužití byť i jen kaktus? No tak si pusťte třeba tento pořad pro zapšklé kretény. Získáte pocit, že by mohlo být i hůře. Dělání si prdele z mentálů ztrácí kouzlo ve chvíli, kdy se jedná o skutečné postižence, ne jen o kokotoidní bumbrlíčky z volné. Rád bych dostal členy realizačního týmu, dramaturga a producenta, do ruky. Spolu s pensionem parahnis se tento počin stará o nejen současnou, ale snad i historicky nejkvalitněji sesbíranou smetánku z nakvašených kanibalských hoven.(1.7.2012)

• Momo_desu

Joj-ka zase musela prísť s dákou debilinou, ale veď hlúpi ľudia to pozerať budú a je to pre nich sranda smiať sa z iných. Ako zasmiať sa na 4 rómskych gayoch, ktorí ani nevedia či budú v budúcnosti ešte gaymi, fajn, ale nepríde mi smiešne robiť si srandu z niekoho kto má problémy so srdcom, mal zápal mozgových blán a bohužiaľ ostal taký aký je. A myslím, že je trošku silné slovo nazvať takých ľudí idiotmi, keď v podstate Tonkova rodina je, že to tak musím špatne napísať, zabrzdená a podľa mňa ani nevedeli do čoho idú. Myslím, že nerátali s tým, že budú takmer celému Slovensku na posmech a že naši tupí Slováci, ktorí sa radi smejú z nešťastia iných (česť výnimkám) sa bude na nich pozerať ako na bandu retardovaných debilov. Na hodnotenie Odpad! mi stačila jedna časť. Hudáka by bolo treba dobre ovaliť dákym roxorom aby sa uvedomil, za jeho trápne výsmešky.(12.4.2012)

Iste že je hrozné robiť si srandu zo života druhých. Ale iba doslova idiot by sa do takejto relácie prihlásil. Nikto tých ľudí do toho nenútil, tak ich teraz ani nemusí nikto ľutovať. Smejem sa z ich debility, nie života.(9.4.2012)

• anderson

Pamätáte sa na film THE RUNNING MAN so Schwarzeneggerom ? V čase jeho vzniku sme Kingove vízie považovali za sci-fi. Takže dobré ráno ovčania ! Mimochodom, Hudák zdá sa za prachy dokáže prekonať aj "ľudomila" Rozborila. (4.3.2012)(4.3.2012)

• Ten Druhy

Robiť si srandu z duševne aj telesne postihnutých, namiesto reálnej ľudskej pomoci, a navyše zarábať na tom, je úbohé. Možno sa Tonko so svojou famíliou prihlásil dobrovoľne, ale súdnosť mali mať tvorcovia, ktorí určite videli v akých podmienkach žijú a v akom sú stave. Žiadny charitatívny alebo altruistický zámer som tam nepostrehol. Je to žumpa televíznej zábavy, ani nie som zvedavý do akých extrémov ešte dokážu komerčné televízie, ktoré okrem iného parazitujú na ľudskom nešťastí a biede, zájsť.(10.4.2012)

• pools

Hyeny, nic víc.(8.3.2012)

• Marek1991

Tu človek nevie, či sa má smiať alebo plakať, isteže som sa zasmial, ale je to úbohé. Ukazovať primitivitu, mentálne postihnutých alebo možno skôr menej rozvinutých ľudí, alkoholikov, komerčnú prázdnosť, skrátka vytrieskavanie peňazí z hyenizmu. Program bez dôstojnosti, robenie posmeškov zo života druhých, degenerácia zábavy.(24.6.2012)

• kapsomut

Tonka je mi líto. Cikánští buzící jsou...radši nic... a máma se synem (teď si nevzpomenu na jména) to je kapitola sama o sobě. Syn je hroznej parchant, ale co, byl tak vychovanej. Dát svojí mámě do pudinku žrádlo pro rybičky a nějaký červy, to je fakt moc! 30%! A proč? Protože se u toho dost nasměju! Jinak je to neuvěřitelnej televizní SHIT! PS: Kapela ZUB ČASU je bezkonkurenční :D:D:D(3.8.2012)

• morena.jea

Neviem či je väčší debil ten kto tento program vymyslel alebo ten čo sa naň pozerá.(5.3.2012)

• mirec88

Tak takýto silný, hnusný a hlboký odpad som ešte neudelil asi žiadnemu filmu/seriálu/relácii. Toto, čo som videl bol totálny úpadok morálky človeka, teda vlastne TV Joj. Akože humor mám rád, ale toto nebolo ani trochu smiešne. Ja naopak som cítil s Tonkom a jeho rodinou súcit. Ako si môžu robiť srandu z nešťastia druhých je fakt smutné. Oni za to nemôžu, že sú jednoduchší ľudia. Veď na svete neexistujú len výnimoční ľudia. Je mi zle... zle z Hnojky a jej hnojového vysielania.(8.3.2012)

• matiisek

Nevidel som ani jednu časť a mienim v tom pokračovať.(26.6.2012)

Hmm, nečakal som toľko odpadov... Ja som sa na tom celkom zabával, tak na tých 50%.(1.9.2012)

[6/10] Najprv som dal tejto relácií hodnotenie "odpad!", ale nakoniec som svoj názor zmenil na tri hviezdičky, pretože na tejto relácií sa dá dosť dobre zabaviť, aj ked´ je to stupídne, nehorázne a neslušné čo sa tam ukazujú akí ľudia a ako ich TV JOJ zosmiešňuje, ale dá sa na tom slušne baviť. Ale túto zábavu z mojej strany neberiem ako výsmech napr. gayom alebo skvelému Tonkovi, nikoho zo zúčastnených neodsudzujem. Extrémne rodiny je svojím obsahom dosť nevhodná relácia v rámci TV JOJ, ale už sme si zvykli že sa natáčajú podobné trápne hlúposti ktoré sú viac trápnejšie, ale táto relácia je viacej zábavnejšie, takže priemerné hodnotenie.(19.6.2012)

Mnohí sa tu oháňajú tým, že výsmech mentálne zaostalej rodine, nejakým gayom a najnovšie aj členom hudobnej skupiny Zub času a ich rodinným príslušníkom do televízie nepatrí, pretože je to nemorálne. Ale kto týmto ľuďom kázal, nech sa prihlásia do programu, v ktorom z nich budú robiť úplných idiotov? Bolo to ich rozhodnutie a u mňa tak nejaké morálne zábrany preto idú bokom. Na jednej strane síce pochopím najhoršie hodnotenie z dôvodu že sa jedná o totálne stupídnu reality-show bez akéhokoľvek pozitívneho vplyvu a prínosu pre národ a pokojne by som mohol ísť preto s davom, ale to mi na druhej strane nedovolia neustále útoky na moju bránicu v podobe bizarných situácií a hlášok najmä zo strany Tonka a jeho rodičov. Preto sa pri mojom hodnotení uberiem zlatou strednou cestou. (50%)(9.7.2012)

• dr.jacoby

Ako sa Tv JOJ v tejto relácii posmieva jednoduchým ľuďom je smutné.(4.3.2012)

• Fretakata

Keby Hnojka (dakujem za vyraz kolegom z CSFD) neocakavala SLEDOVANOST, nenatocila by to. Sukromnej telke je zrejme uplne jedno, ci reklamy nacpu do reality sou zalozenych na - ocakavani -coho vlastne?- tupeho sexu ? (hotel paradise) alebo na tom, ze ludom ponuknu negativne fascinujuci pohlad na ludsku biedu. Zrejme je dost ludi, ktori sa citia hodnotnejsi, ked vidia, ze su taki, ktori ziju ovela horsie... a zvedavost (co ukazu nabuduce ?) ich opat prinuti zapnut si Hnojku - alebo inu podobnu TV - aj za tyzden. Pre sledovanost ( citaj: prijem z reklamy ) HOCICO. Smutne, odpudive, smutne, primitivne, smutne... Ale najviac to vypoveda o nas, o divakoch. Menej o TV a prakticky nic o zobrazenej rodine. Nie je totiz ziadne umenie zhovadit cloveka, ked "tvorcovia" chcu. Verim, ze keby natocili par zaberov u kazdeho z nas, dokazali by to zostrihat a okomentovat tak, aby nas zhovadili. Za vrchol ubohosti tvorcov povazujem postup: natocit, urobit tendencny zostrih a DODATOCNE to ironicky okomentovat. Fakt, velmi vtipne a duchaplne. Ale kym sa na to budu ludia pozerat, budu sa takeho veci ako nosice reklam pouzivat. Padam do beznadeje.(20.6.2012)

• artas

Hneď v prvej časti sa Joj znova prejavila, tá rodina za to nemôže, chalan je jednoduchší, ale to neznamená, že mu treba ešte naložiť ironickými poznámkami a úplne ho znemožniť.(2.3.2012)

• Martin741

Toto pozeraju ludia na Slovensku ... 0 %(9.2.2013)

<< předchozí 1 2 3 4