Extrémní rodiny

Reality-TV
Slovensko, 2012, 60 min

Účinkují:

Michal Hudák

Buďte iní ako iní. Žijú medzi nami, sú však iní než všetci ostatní navôkol. A iní v tom pravom slova zmysle... Nemajú ani farmu, ani mama im nehľadá ženu, no ich život je naozaj extrémny. V 1. epizóde sa predstaví 27-ročný Tonko s mamou Ivetou a nevlastným otcom Antonom. Ich spôsob života, názory na svet a v neposlednom rade ich výzor sú extrémne už zďaleka. Nedajú sa nevšimnúť a nedokážete sa na nich prestať pozerať. Stretnúť ich na ulici je zaujímavé, ale spoznať ich každodenný život bude extrémne aj pre Vás. Predstaví sa Vám aj štvorčlenná rodina zložená zo štyroch mužov – homosexuálov. Svoje úlohy v domácnosti majú rozdelené dokonale. Jeden je unudený a tichý, druhý drží peniaze a je mamou, tretí varí a upratuje a ten štvrtí nerobí nič... Show extrémne rodiny prinášajú tvorcovia najúspešnejších show minulej sezóny – Farmár hľadá ženu a Mama, ožeň ma. (oficiální text distributora)

Isherwood odpad!

Uzřel jsem nové dno televizní zábavy. Žumpu, ve které dramaturgové JOJ-ky plavali kraulem, zatímco kolem nich se v hovnech, které kdysi byly dobrým vkusem, utopila dobrá televizní zábava. Tohle není žádná "freakshow" pro milovníky lidské blbosti. Tohle je nucená prostituce v přímém přenosu. Teď už jenom vzít kameru a navštívit ústav pro mentálně postižené, bude to dozajista sranda, až k tomu bude moderátor sázet hlášky typu "...a tady ten malý retard netuší, že vidličkou tu polévku nikdy nesní", to se bude divák smíchy za břicho popadat. Gratulujeme. Můžeme se těm lidem smát, že jsou tak hloupí, že sami se sebou vlezou do televize. Jenže tam je jasně vidět, že jejich laťka intelektu je v mnoha případech snížená a někteří jsou možná na hranici svéprávnosti, čímž mě hnedka napadne, že si asi nejsou schopni si uvědomit nějaký další důsledek svého chování. Viz. první díl, kdy se rodiče snaží oženit syna, kterému táhne na 30, ale po zápalu mozkových blan zůstal mentálně tak o 13 let níž. Ale jak tohle ku*va může někdo vydat ve formátu televizní zábavy? Pokud se dramaturgové oženou formulkou, že pouze uspokojují poptávku, tak sorry, ale v tom případě je naše společnost definitivně zdegnerovaná skrze vlastní zhovadilost. Tahle cynická zábava byla kdysi dávno doménou uzavřených internetových komunit á la 4chan, atp. Teď je to standard pro všechny. Nebudu nikomu vyprávět o morálce, ale tohle fakt hodně za lajnou. ()

MM_Ramone odpad!

Z komerčnej televíznej kultúry, ktorú na Slovensku reprezentujú predovšetkým dve najsilnejšie stanice Markíza a JOJ, sa stala odporne zapáchajúca stoka plná bulváru, nablískanej prázdnoty a primitivity. "Extrémne rodiny" sú jasným predstaviteľom posledne menovanej kategórie. Primitivita. Nič iné sa o tom ani napísať nedá. Je neuveriteľné akí mentálne degenerovaní exoti sa dostávajú na obrazovky. Ale ešte viac je pre mňa nepochopiteľné, že sa nájdu ľudia, ktorí sa na to dokážu pozerať. Mne sa to nedá. Narovnávajú sa mi pri tom mozgové závity. Nevydržím sa dlho pozerať na tento typ úbožiakov. Len z toho, že sa na to dívam je mi trapne. Hanbím sa za nich. A to nie je príjemný pocit. Mimochodom vedenie TV JOJ dostalo od Rady pre vysielanie a retransmisiu (RVR) pokutu 25-tisíc eur za porušenie ochrany ľudskej dôstojnosti v súvislosti s odvysielaním epizódy zo dňa 2. marca 2012, o cca 20:23 a 5. marca 2012 o cca 14:52. Program totiž podľa RVR, “svojím obsahom a spôsobom spracovania zasiahol do ľudskej dôstojnosti účinkujúceho Tonka a jeho matky“. Celé je to hnusný extrémny odpad! ()

kulyk odpad!

Máte nějaký hezoučký mindráček? Smrdí vám z mordy, táhnou hnáty a přes pupek nezahlédnete ani příra stín? Když omylem vylezete z brlohu mezi lid, jste pak objektem opovržení a důvodem spontánních blicích akcí okolojdoucích? Vaše krásná povaha zapříčinila, že se marně snažíte sehnat k soužití byť i jen kaktus? No tak si pusťte třeba tento pořad pro zapšklé kretény. Získáte pocit, že by mohlo být i hůře. Dělání si prdele z mentálů ztrácí kouzlo ve chvíli, kdy se jedná o skutečné postižence, ne jen o kokotoidní bumbrlíčky z volné. Rád bych dostal členy realizačního týmu, dramaturga a producenta, do ruky. Spolu s pensionem parahnis se tento počin stará o nejen současnou, ale snad i historicky nejkvalitněji sesbíranou smetánku z nakvašených kanibalských hoven. ()

Fiftis

Prvá séria mala 5 častí, druhá len jednu. Bavili ma len príbehy o Tónkovi, ostatné rodiny nestáli za nič. Jedna vec je, že by sa nemalo smiať na osude druhých, tieto rodiny však išli do televízie dobrovoľne a vedeli do čoho idú. A úprimne napíšem, že sa na to dá pozerať lepšie než na slovenské seriály. ()

Carol Pifková odpad!

Joj-ka zase musela prísť s dákou debilinou, ale veď hlúpi ľudia to pozerať budú a je to pre nich sranda smiať sa z iných. Ako zasmiať sa na 4 rómskych gayoch, ktorí ani nevedia či budú v budúcnosti ešte gaymi, fajn, ale nepríde mi smiešne robiť si srandu z niekoho kto má problémy so srdcom, mal zápal mozgových blán a bohužiaľ ostal taký aký je. A myslím, že je trošku silné slovo nazvať takých ľudí idiotmi, keď v podstate Tonkova rodina je, že to tak musím špatne napísať, zabrzdená a podľa mňa ani nevedeli do čoho idú. Myslím, že nerátali s tým, že budú takmer celému Slovensku na posmech a že naši tupí Slováci, ktorí sa radi smejú z nešťastia iných (česť výnimkám) sa bude na nich pozerať ako na bandu retardovaných debilov. Na hodnotenie Odpad! mi stačila jedna časť. Hudáka by bolo treba dobre ovaliť dákym roxorom aby sa uvedomil, za jeho trápne výsmešky. ()

anderson odpad!

Pamätáte sa na film THE RUNNING MAN so Schwarzeneggerom ? V čase jeho vzniku sme Kingove vízie považovali za sci-fi. Takže dobré ráno ovčania ! Mimochodom, Hudák zdá sa za prachy dokáže prekonať aj "ľudomila" Rozborila. (4.3.2012) ()

ProjectAlice

Iste že je hrozné robiť si srandu zo života druhých. Ale iba doslova idiot by sa do takejto relácie prihlásil. Nikto tých ľudí do toho nenútil, tak ich teraz ani nemusí nikto ľutovať. Smejem sa z ich debility, nie života. ()

Marek1991 odpad!

Tu človek nevie, či sa má smiať alebo plakať, isteže som sa zasmial, ale je to úbohé. Ukazovať primitivitu, mentálne postihnutých alebo možno skôr menej rozvinutých ľudí, alkoholikov, komerčnú prázdnosť, skrátka vytrieskavanie peňazí z hyenizmu. Program bez dôstojnosti, robenie posmeškov zo života druhých, degenerácia zábavy. ()

Ten Druhy odpad!

Robiť si srandu z duševne aj telesne postihnutých, namiesto reálnej ľudskej pomoci, a navyše zarábať na tom, je úbohé. Možno sa Tonko so svojou famíliou prihlásil dobrovoľne, ale súdnosť mali mať tvorcovia, ktorí určite videli v akých podmienkach žijú a v akom sú stave. Žiadny charitatívny alebo altruistický zámer som tam nepostrehol. Je to žumpa televíznej zábavy, ani nie som zvedavý do akých extrémov ešte dokážu komerčné televízie, ktoré okrem iného parazitujú na ľudskom nešťastí a biede, zájsť. ()

Ryuko odpad!

Študujem psychológiu, aktívne sa venujem tancu od svojich 4 rokov, prípadne som počas detstva a puberty sa venovala aj iným športom, inokedy trávim čas s kamarátmi, pozerám sa na anime alebo sa učím v posledných dňoch na skúšky. Nemám potrebu sa sockám (áno sockám, iných ľudí som tam nevidela) s mentálnou zaostalým potomkom vysmievať alebo je ľutovať, prakticky ma nazaujímajú. Som po otcovi z polovice Češka a na Slovensko som sa presťahovala až tri mesiace pred vysokou pred dvoma rokmi, tak ma vtedy pred 4 rokmi na JOJ-ke veľmi zaskočilo, ak je toto štandard slovenské zábavy. Netušila som, že nájdem väčší hovno než ten program s prestavbou domov amerických socek s akýmsi krásavcom Tyom, ktorý si pri svojej smole ešte pamätám z Primy Cool, ale voilà, tu je! Trebárs použijem formát toho, čo som vyššie napísala a vytvorím si vlastné reláciu. Myslím si, že dopytu by sa hrnuli. ()

kapsomut

Tonka je mi líto. Cikánští buzící jsou...radši nic... a máma se synem (teď si nevzpomenu na jména) to je kapitola sama o sobě. Syn je hroznej parchant, ale co, byl tak vychovanej. Dát svojí mámě do pudinku žrádlo pro rybičky a nějaký červy, to je fakt moc! 30%! A proč? Protože se u toho dost nasměju! Jinak je to neuvěřitelnej televizní SHIT! PS: Kapela ZUB ČASU je bezkonkurenční :D:D:D ()

Jello Biafra odpad!

Príde čas kedy sa tu na Slovensku budeme chytať za hlavy a búchať hlavou o stenu ked si uvedomíme aký odporný hnoj sme v televízii sledovali. Ja ale našastie nepatrím medzi televízne ovečky, ktoré sa bavia na tejto primitívnej relácii. Je neskutočnou hanbou že táto primitívna relácia má takú vysokú sledovanosť. Veď v tejto relácii si tvorcovia len robia srandu z postihnutých ľudí, ktorí rozhodne k smiechu niesú. Ostane tu je malá ukázka: http://youtu.be/PeheGhcfcbw ()