Veľká americká lúpež

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

• FilmFan24

Bohužel u "Empire State" tam kde má být napětí se dostaví nuda a akci, která by byla namístě aby jeden pohledal...Velká škoda nevyužitého potenciálu, který se díky námětu podle skutečné události přímo nabízel. Takhle bohužel film velmi rychle vyprchá jako bublinky z nekvalitního sektu...(29.12.2013)

• filmharmony

zbytečný film, zbytečně vynaložené prostředky, energie a vůbec všechno... jděte někam miláčkové hvězdičkkovatí a pruhovaní (a to jsem mírumilovný člověk)... sakra(24.10.2013)

• Morholt

Hemsworth. Už začínám bejt na to příjmení alergickej, protože ten by byl schopnej zahrát i Doca Holidaye jako romantickýho snílka. Jeho prostřednictvím se nám tentokrát tvůrci snažej podsunout, že ti chlapíci na tu loupež měli právo, protože společnost, kterou chtěli okrást, byla moc ošklivá. Oukej, nic proti tomu. O to se ostatně snaží hromada podobnejch filmů, ale tady to halt nevyšlo. A když to nevyjde, stojí film za hovno. Kor když tu neni akce, nějakej kus vtipu a chyběj i herci. Teda až na Dwayna, ale o něm to tentokráte moc nebylo. Takže tahle true story si zaslouží maximálně 30%.(1.10.2013)

• st.jim

Není to akční, není to drama......je to spíš taková ze života nuda. Film u kterého nebude vadit, když usnete. Nezasmějete se, nehty si neokoušete, nebudete valit oči, jak létají kulky. Prostě další zbytečná hodina a půl vašeho života.(24.8.2013)

• Gilmour93

Vyšábrovaný idiot ve spolupráci s dobrosrdečným imbecilem ukradnou peníze kontrolované lidmi postiženými debilitou, vše vyšetřují členové FBI a policie patřící k levému úpatí Gaussovy křivky rozložení IQ v populaci.. Retard heist s šarmem sedmdesátileté prostitutky s vyndavacími zuby. S větší porcí nadhledu, jiným Tatumovým netanečním mistrem a absencí dřevnatého Thorova sourozence by možná přišlo i více konkurenceschopnosti..(18.12.2015)

• - Během rozhovoru Chrise (Liam Hemsworth) s Eddiem (Michael Angarano) v hospodě o koncertu Black Sabbath má Eddie cigaretu v levé ruce, ale hned v dalším záběru je cigareta na popelníku. Peníze ze stolu také zmizely. (Timak)

• - Okrem amerických miest New York a New Orleans prebiehalo natáčanie aj v kanadskom Toronte. (MikaelSVK)

• - Prvý film režiséra Dita Montiela, kde si nezahral Channing Tatum. (MikaelSVK)