poster

Empire State

 • USA

  Empire State

 • Slovensko

  Veľká americká lúpež

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  **

  Vyšábrovaný idiot ve spolupráci s dobrosrdečným imbecilem ukradnou peníze kontrolované lidmi postiženými debilitou, vše vyšetřují členové FBI a policie patřící k levému úpatí Gaussovy křivky rozložení IQ v populaci.. Retard heist s šarmem sedmdesátileté prostitutky s vyndavacími zuby. S větší porcí nadhledu, jiným Tatumovým netanečním mistrem a absencí dřevnatého Thorova sourozence by možná přišlo i více konkurenceschopnosti..(18.12.2015)

 • Chris Masters
  ***

  Tohle asi zapůsobilo i na mě. Geniální reklamní tahák, šoupněte Dwayna Johnsona do prostřed celého plakátu, když vlastně film není vůbec o něm a ještě navíc SPOILER!! hraje ve filmu pouhých 20 minut. Vážně dobrý! Jinak film sám o sobě chudý a slabý. 35%(11.1.2014)

 • MartinezZ
  **

  Poznámka: Rock, s jeho postavou a chůzí, se na tuhle roli policisty nehodil. Verdikt: Nuda Direct-to-DVD.(14.9.2013)

 • FilmFan24
  **

  Bohužel u "Empire State" tam kde má být napětí se dostaví nuda a akci, která by byla namístě aby jeden pohledal...Velká škoda nevyužitého potenciálu, který se díky námětu podle skutečné události přímo nabízel. Takhle bohužel film velmi rychle vyprchá jako bublinky z nekvalitního sektu...(29.12.2013)

 • Wysch
  ***

  Když se na plátně potká Dwayne Johnson a Liam Hemsworth, mělo by to bejt příjemný filmový session. No jaký překvapení to je, že to vlastně není. Oba dva kluci se sice snaží, ale není důvod. Celej film je tak prázdnej, tak sterilní, tak uboze vzdušnej, až si po čase začínáš říkat, jestli jako ten film vůbec má nějakou filmovou hodnotu. Ale abych zase nekritizoval moc, feeling osmdesátek je super, a to včetně nikdy nemizijícího slova "fuck". 55%(23.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace