Veľká americká lúpež

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

• filmharmony

zbytečný film, zbytečně vynaložené prostředky, energie a vůbec všechno... jděte někam miláčkové hvězdičkkovatí a pruhovaní (a to jsem mírumilovný člověk)... sakra(24.10.2013)

• Kevin 3171

Empire State, na první pohled jsem si myslel, že by to mohla bejt docela jízda, ale spletl jsem se. Je pravda, že Liam hrál dobře, ale mrzelo mě, že Dwayneho jsem ve filmu skoro neviděl a právě on byl hlavní důvod, proč se na Empire podívat. A celková kostra filmu.., no prostě nic moc. Z útěchy 40% (6.2.2014)

• Wacoslav1

No co k tomu rict je to takovej divnej film kterej jako by nevedel co vlastne chce zacatek mne moc nechytnul hlavni hrdina v podani Hemswortha mi nijak skvelej neprisel dej byl takovej zmatenej postavy se hodne chovaji nelogicky pak se to preci jenom trochu rozjelo ale ten moralistickej konec to zase shodil pokud jste fanousci Rocka tak na ten plakat nedejte je to fake Rock je ve filmu vseho vsudy asi 10 minut takze abych to rozsekl tohle neni film kterej by mne nejak vyrazne iritoval nebo ze bych ho mel problem dokoukat to zase ne ale kdyz se na nej nepodivate taky o nic neprijdete Hemsworthovi jsem nikdy moc na chut neprisel a z jeho herecke kariery mne zatim zaujala jenom jeho kruta smrt v Expendables 2 no a Rock tady predpokladam patrne dela jenom zrejmne za slusnou uplatu reklamu tomuhle filmu aby nalakali nejaky jeho fanousky takze celkove slabsi prumer na jedno zkouknuti za vic to nestoji(25.8.2013)

• Lord.Jim

Dost podivný film, co to bylo za žánr? Tak ulítlou loupež jsem snad ještě neviděla.(23.9.2013)

Tohle asi zapůsobilo i na mě. Geniální reklamní tahák, šoupněte Dwayna Johnsona do prostřed celého plakátu, když vlastně film není vůbec o něm a ještě navíc SPOILER!! hraje ve filmu pouhých 20 minut. Vážně dobrý! Jinak film sám o sobě chudý a slabý. 35%(11.1.2014)

• - Detektiv Ransome (Dwayne Johnson) nosí hodinky G-Shock, které byly vynalezeny až v roce 1983. (T-enter)

• - Během rozhovoru Chrise (Liam Hemsworth) s Eddiem (Michael Angarano) v hospodě o koncertu Black Sabbath má Eddie cigaretu v levé ruce, ale hned v dalším záběru je cigareta na popelníku. Peníze ze stolu také zmizely. (Timak)

• - Prvý film režiséra Dita Montiela, kde si nezahral Channing Tatum. (MikaelSVK)