Veľká americká lúpež

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

Rozpočet $11miliónovTržby za predaj Blu-ray v USA $773,249 //počet predaných kusov 47,142Tržby za predaj DVD v USA $1,633,551 //počet predaných kusov 135,452║ to si potom človek pomyslí že sú fakt v tej amerike všetci tupý, keď ako že toto je podľa skutočných udalostí? len taká čudesná zlátaninka, nad ktorou sa nedá premýšľať ani chvíľu, sa ani nečudujem že to nedali kín, aj keď niekedy sa tam dostanú ešte väčšie žvásty /40%/(7.12.2013)

No jak začít, zkusím to okomentovat jak na mě působil na začátku a postupně až do konce... Takže do 15min. to bylo dost táhlé a ani nijak moc důležité, poté se Chris(Liam) dostává právě do "Empire" kde to začíná být zajímavé, ale hudba Vás do děje nijak nezapojí, spíš naopak. A ani se nerozkoukáte a už Chrisovi zastřelí někdo parťáka...Začne první hodně rychlí vyšetřování kde poprvé uvidíme Dwayne(jeho nástup se mě vůbec nelíbil).. V 1/3 filmu si Chris vyzkouší ukrást poprvé peníze a scénárista z něho zkouší udělat dobrého kluka, že dá peníze převážně na dobré účely. Ale to už je pomale beznadějné... Teď nastává doba kdy "kamarád" Eddie chce uvrtat Chrise do velké krádeže, což se mu povede, ale přivede další lidi a příběh se začíná rozvětvovat, bohužel každá tahle větev je podle mě moc rychle odříznuta, tak si tento parádní nápad moc neužijete :( ... No a pak je závěr, ten je chytlavý i když herecké výkony jsou spíše mizerné, vypadalo to trochu jako by to herci už chtěli mít za sebou. TAKŽE, dobrý nápad, zápletka parádní, ale hudba a slabé rozvětvení příběhu to zabíjí(třeba to vyšetřování mohlo být zajímavější, jak s Dwaynem, tak rozvést to s FBI)..... HODNOCENÍ: 58% (3*)(25.8.2013)

Tento film, respektíve jeho dej je pomalý a pripomína staré filmy v štýle 80.tych rokov. To neznamená, že by bol zlý, zápletka je výborná, len je to zbytočne rozťahané a čo si budeme rozprávať, väčšinu filmu sa tam toho veľa nedeje. Taká krimi s miernym nádychom gangsterky. Dwayne Johnson má vedľajšiu úlohu a objavuje sa len sporadicky, hneď ma napadlo prečo ešte nebol v Expendables. A ešte mi tu prišiel dosť útly, nie taká hromada svalov, ako sme všetci už zvyknutí. Film ma bavil a Liam Hemsworth príjemne ťahal film z priemeru.(9.2.2015)

Tak pro mě normální průměrná podívaná, ve které mě překvapila role Dwayna Johnsona. Ale spíš tím, že tam byl Rock absolutně zbytečnej. Toho poldu mohl hrát kdokoliv jinej a výsledek by nebyl horší. Je to jen malinká role tak se divím, že je na posteru Rock jako hlavní postava. Hlavní postavy byly hodně nezáživný. Co se týče akce, tak ta tu moc neni a ta, co se ukáže neni žádnej zázrak. Filmek mě ale připoutal, nejspíš díky tomu, že jsem chtěl vidět jak to dopadne, když je to podle skutečných událostí. Na jedno podívání to stačí, nic víc, nic míň 50% :)(19.11.2013)

• Rominator

Dwayne "The Rock" Johnson se na plakátu vyjímá dobře, ale v samotném filmu hraje necelou čtvrthodinu. Zkreslená reklama zafungovala dobře, protože kvůli Johnsonovi na posteru jsem to vidět chtěl a takhle to dopadlo.(4.1.2014)