poster

Nádherné bytosti

 • USA

  Beautiful Creatures

 • Slovensko

  Nádherné bytosti

 • Velká Británie

  Beautiful Creatures

Fantasy / Romantický / Drama

USA, 2013, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hild
  **

  Musím říct, že mě to ze začátku velmi překvapilo, určitě zde není na místě srovnávání s Twilight, první polovina docela fungovala, vypadalo to na pohodovou víkendovou oddechovku se sympatickým hereckým obsazením, kterému samozřejmě vévodí Jeremy Irons a Emma Thompson. Jenže zhruba v půlce se vše zlomí a celý film spadne někam hluboko do podprůměru, najednou vše tak nějak přestane dávat smysl, psychologie postav se zcela vytrácí, emoce nefungují a naprosto chybí jakékoliv napětí, nebo gradace. Jsem přesvědčená, že se mi celý film do pár dnů zcela vytratí z hlavy, druhý díl mě už určitě nezajímá.(11.5.2013)

 • Grran
  ***

  Jedná se o pěknou pohádku, která nevyžaduje příliš soustředění, ani přemýšlení. Pokud očekáváte náročný film, budete zklamáni, spíše jde o odpočinkový film k shlédnutí po obědě.. I přes to tento film může nabídnout poněkud nečekaný konec. Co se týče efektů, doufal jsem vzhledem k slibnému potenciálu o mnoho víc, než jsem dostal, některé efekty až příliš připomínaly efekty z filmu Chobotnice z II. patra.. Také herecké obsazení do toho mohlo dát víc. Je to film, na který se kouknete jednou, usmějete se a už jej víckráte vidět nepotřebujete, ale pobaví a zabaví...(25.5.2013)

 • Quisp
  ****

  Twilight pro diváky bez prodělané frontální lobotomie. Takhle nějak by měl vypadat nenároční snímek pro mladé vzdychající slečny, z kterých okapávají tekutiny při pohledu na osudovou lásku, jež není ústřední nesourodé dvojici přána. Upíři a vlkodlaci jsou stará veteš, dnes frčí pokolení zaklínačů, kteří vám v létě vykouzlí sníh a zaříkadlem ochrání váš dům před útoky temnější odrůdy příbuzných. Mladé zamilované hrdličky navíc nevypadají jako vysoustružené figuríny z posledního vydání Chvilky pro tebe a spíše připomínají utahané středoškoláky od vedle. Když už některé scény zahnou do slepé uličky zavánějící trapností, vše naštěstí shodí podařeným sebeparodickým vtípkem. Zvládnutý závěr jako absolutní protipól k poslednímu dílu z Twilight ságy je jen pověstnou třešinkou na dortu. Poznámka na závěr: Relativně vysoké hodnocení nemá za cíl ohromit náctileté slečny ani otrávit Bergmanovské onanisty, jen aby bylo jasno(14.2.2013)

 • Tony.cs
  ****

  Vím, že konec mi přišel odfláknutý. Vím, že hlavní mužská postava není bůhvíjaký herec. Vím, že to nebylo nijak skvěle natočené, takový solidní průměr. A přece....mě to hrozně chytlo. Možná hlavně díky Alice Englert, ta holka mě uhranula.(28.7.2013)

 • PinokKio
  **

  Jednohubka pro holky, kterým teprv začínají rašit prsa ..(15.6.2013)

 • - Natáčení v Louisianě bylo dočasně zastaveno kvůli hrozbě tornáda. (Kritiq)

 • - Básně na stěnách a stropu v Lenině (Alice Englert) pokoji pocházejí básníků Williama Blakea, Alfreda Lorda Tennysona, Edna St Vincenta Millaye a Rumiho. (Dr Lizal)

 • - Jack O'Connell byl původně obsazen jako postava Ethan Wate, ale těsně před natáčením byl nahrazen Aldenem Ehrenreichem. (Kritiq)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace