poster

The First Time

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2012, 95 min

Režie:

Jon Kasdan

Scénář:

Jon Kasdan

Kamera:

Rhett Bear

Hudba:

Alec Puro

Producenti:

Martin Shafer

Scénografie:

Keith P. Cunningham
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Celý mládí chce bejt člověk dospělej, a po dvacítce chtěj všichni zpátky na střední... Vztahy nejsou žádná prdel, ale dá se na nich pracovat! Jak se podobně laděnýmu filmu v prvním záběru podaří, že se okamžitě a nezvratně zabouchnu do hlavní rošťandy, tak mě holt má.(12.6.2016)

 • eLeR
  *****

  Takže najprv budem chváliť. Ústredná dvojica výborná, chémia medzi nimi fungovala neskutočne (teda mne sa tak zdalo), dialógy slušné (ona síce bola niekedy totálne mimo a celkovo Britt strašne prehráva) a muzika bola zase raz prefantastická. Koniec chválenia. Jasná tínedžerská rozprávka, od začiatku je jasné ako to dopadne, dialógy neskutočne premúdrelé, hlavne z jej strany ... a tu aspoň dva songy ... http://www.youtube.com/watch?v=VHC8vuBU9rg .. http://www.youtube.com/watch?v=6b2k_S-v4k8(1.2.2014)

 • Riddick77
  ****

  Nj, už nějakou dobu jsem členem pomyslného fanklubu Britt Robertson a tahle rom-com jednohubka mě jenom utvrdila v tom, že ta holka má budoucnost. Milý, upřímný a nevtíravý příběh o mladých, pro mladé. Nikterak složité a objevné, ale o to více procítěné a uvěřitelné. Fajn věc. 8/10!(14.7.2013)

 • Ogen
  ****

  Dost slušnej film, prostě se poznali a dva nadržení pubertáci se za 3 dny vyspali. Chvílema až přeslazené, ale jinka velice dobré a vtipné. Chtělo by to více takových filmů. Za mojí osobu říkám: Spokojenost. ;)(25.7.2013)

 • Flipnic
  *****

  No ... tak jsem prostě romantik no!!! A co jako ??!! ... Dokonalost... :-)(8.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace