Skupinka cestovateľov uviazla v Chile po veľkom zemetrasení v podzemnom nočnom klube. Cestovatelia si postupne uvedomujú, že ak sa im podarí dostať sa von, bude to iba začiatok hrôzy, ktorú nemusia prežiť. (Tony DiNozzo)

pornogrind

Film z dílny E. Rotha. Katastrofická/hororová návštěva Chile kde parta přátel bojuje nejen proti přírodě, ale i lidskýmu hyenismu. Chválím kameru, která byla místy fakt vymazlená a ještě víc chválím nepředvídatelnost děje. Určitě jsem se u filmu nenudil. Mám to tak na rozhraní 3 - 4 hvězd. Nakonec se přikláním k vyšší variantě, protože přesně takový konce mám rád. Co nestihne lidskej faktor to dorazí matka příroda. ()

Hrabka

Začátek vypadá jako další pokračování Hangover. Párty, chlast, holky... I ta ústřední trojice je hodně podobná té z trilogie. Všechno se ale záhy zvrtne a to pořádně! Zemětřesení, panika, chaos, nepokoje, násilí a tak podobně. Sice je to docela zajímavý pokoukání z netradičního prostředí a celkem zdařilý mix katastrofického filmu, thrilleru, hororu, survivalu a dalších subžánrů, nicméně postupně to nějak začne ztrácet, ačkoli atmosféra naopak houstne. Závěr v podzemí už byla poslední kapka, která to v mých očích definitivně srazila na průměrně tři hvězdy. 60% ()

rollman1

Afrecock je velice podařený film, kde nechybí pěkné ženy, pořádné párty a další ty věci, které děláme když nejsou rodiče doma. Jenže, tohle vše pokazí zemětřesení a je po srandě. Lidé umírají, všude panika. Skupinka, která strávila sekundy před zemětřesením v klubu, se dostane ven, pronásledována těmi největšími zvěrstvy. A jak to tak bývá umře jeden, umře druhý atd. Film má spád, první půlhodinka seznámení s hosty, zbytek jen strach, gore (podotýkám skvělé) a ochota přežít. Film je někdy hodně předvídatelný, ale i tak si zaslouží pěkné 4* Eli zase ohnivě nezklamal ()

ledzepfan

Stejně jako spousta dalších, jsem i já bůhvíproč čekal nějákou zombie naháněčku, ale on se z toho nakonec vyklubal filmeček o bandičce zoufalců, kteří se potřebují dostat z dost krizové situace... A ono to vůbec nevadilo. Je to zábavné, fičí to rychle, je tam nadhled a některé scény a situace jsou dost nepříjemné. Prostě- v rámci své kategorie to funguje dobře, herci jsou fajn(na svůj level) a když se člověk začne nudit, tak to zkončí...pohoda. ()

T2 odpad!

Rozpočet $2miliónyTržby USA $58,510Tržby Celosvetovo $292,000▐ strašná povrchná bykovina ktorá nemá hlavu ani pätu a topí sa v zbytočne trápnych situáciach, Eli Roth len potvrdzuje že je otrasný herec, scenárista aj režisér aj keď tento krát réžiu nechal na inom individue /15%/ ()

• Celý film bol natočený na digitálnu zrkadlovku (fotoaparát) Canon EOS 7D. (ash99)
  • Ve filmu se objevil i Matías López, mladší bratr režiséra filmu Nicoláse Lópeze. (gogos)
  • Eli Roth snímek produkoval, zahrál si jednu z hlavních rolí a také se podílel na scénáři. (gogos)