Infiltrace

(pořad)
všechny plakáty
Dokumentární / Publicistický
Česko, 2002, 15x 23-28 min

1. Já, pasák - Reportér Petr Palovčík v roli obchodníka s bílým masem. Se skrytou kamerou odhaluje zákulisí krutého byznysu.
2. Já, prostitutka - Skutečná prostitutka a reportér Petr Palovčík se skrytou kamerou pronikli do prostředí obchodu se ženami.
3. + 4. Já, bezdomovec I + II - Reportér Petr Palovčík ve dvoudílném dokumentu inkognito mezi bezdomovci. Skrytá kamera odhaluje skutečný život v kanálech, na ulicích, krádeže v supermarketech, zaměstnávání načerno a boj o holé přežití.
5. Já, uprchlík
- Ruská emigrantka a reportér Jiří Ovečka inkognito mezi uprchlíky. Skrytá kamera odhaluje skutečný svět převaděčských mafií.
6. Já, taxikář - Reportér Jiří Ovečka inkognito mezi taxikáři. Skrytá kamera odhaluje pozadí výnosného byznysu.
7. Já, ošetřovatelka - Investigativní reportérka Šárka Horáková proniká do prostředí, kam se běžný občan nikdy nemůže dostat, a odkrývá podivné praktiky s klecovými lůžky v ústavech sociální péče.
8. Já, starožitník - Jak se rozkrádá kulturní dědictví našeho státu? Redaktoři se zapojili do sítě překupníků s církevními předměty.
9. Já, muslim - Znamená islám hrozbu pro Evropu i Čechy? Jsou pro nás teroristické útoky v New Yorku a Madridu daleko či blízko? Náš infiltrátor pronikl mezi muslimy v Čechách a rozkrývá jejich skutečné zájmy.
10. Já, Akha - Kolikrát jste přispěli na dobročinné účely? Víte, kam tyto prostředky skutečně putují? Náš infiltrátor odhaluje pravou tvář křesťanských misií a nadací v Thajsku. (Česká televize)