poster

Red 2

 • USA

  Red 2

 • Francie

  Red 2

 • Slovensko

  Red 2

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Francie / Kanada, 2013, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HAL
  ***

  Jak může být film ve kterém cynicky zastřelí tolik lidí tak strašně nezáživný? Staříci se vyčerpali v jedničce, jediná kdo tady táhne zábavu dopředu je triggerhappy panička Mary-Louise Parker - a i ta je jen variací na geniální Jamie Lee Curtis z nepřekonatelného True Lies. A zbytek herců spíš rutinně nudí. Obzvlášt Willis, na kterého je tu po Die Hard 5 už dost smutný pohled. 5/10(30.11.2013)

 • Nathalie
  ***

  One Queen (Helen) to rule them all.(9.8.2013)

 • Snorlax
  ****

  Rozhodně to není film pro intelektuály, IQ u něj můžete klidně vypnout a jen se bavit. Jenže bavit se můžete dobře, není to žádná bezduchá akční slátanina představující nesmrtelné hrdiny. Tady se nebere nikdo vážně a nikdo není neprůstřelný. A já se toho bavila zatraceně dobře.(12.6.2016)

 • LiVentura
  ***

  Pokračování odlehčené akční blbůstky, ústřední zlosyn v podání AH je bravurní. Budete se bavit nad jeho chladnokrevností i kroutit hlavou..(15.12.2013)

 • lillien
  ****

  Nic víc, než akční, prostoduchá blbinka na léto s triviální zápletkou (jako vždy a už tolikrát superbomba a přetahování o ni) to samozřejmě není. Ale do kategorie pokročilé relaxační zábavy to okamžitě posunují herci. Helen Mirren sedí role vysloužilé agentky dokonale. Žádná sexy dvacítka by se nedokázala filmem prostřílet s takovou grácií, šarmem a profesionálně cynickým výrazem jako ona. Výborná volba. Zamilovaný Willis je snad ještě roztomilejší, než štěńátko na cecíku. Malkovich byl vždycky blázen, takže ten si svoji roli vyloženě užívá a na rozdíl od Willise, kterému se obličej nepohnul už 30 let, Malkovich umí prodat celou škálu výrazových prostředků a to jeho xichtění má opravdu potenciál rozesmát. Stará Daglesová sice už má taky něco najeto, ale pořád má v sobě kus bohyně a roli záporňačky zvládla svěže. Zábavně působily strkanice o Willise s Mary Louise. Nato, že ve skutečnosti je dokonce o pět starší než Alfabeta ji i coby ženská zdatně sekunduje. Občas padne parádní hláška, film nemá výrazně hluchá a nudná místa, no a Hopkins je ozdoba jako vždy a všude, i kdyby za celý film jen jednou štěknul.(25.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace