Nejrychlejší

Dokumentární / Sportovní

USA, 2011, 110 min

Mark Neale

Grant Gee

Dokument pro všechny motoristické fanoušky!(29.10.2012)

Perfektný dokument o najlepšom jazdcovi všedkých čias.(24.9.2012)

Pusobive zmapovani dosavadni Rossiho kariery s primesi pribehu ostatnich zavodniku. Pro fandu moto GP jasna volba.(30.7.2012)

„Motorku z Welcomu mám doma v kúpeľni. Vlastne nie, v spálni. Nemám ju kúpeľni, ani na záchode, ale v spálni. Keď sa ráno zobudím, je to prvé čo uvidím. Aj keď niekedy na nej zvyknem mať zavesené ponožky." Ešte o niečo strhujúcejšie, než Faster.(30.4.2013)

Nie som velky fanda, ale motorky rad pozeram a hviezdu s cislom 46 poznam. Avsak v porovnani s tymito kuskami je to o poznanie slabsie. Ci uz obsahovo alebo emocne. Bohuzial som sa casto stracal medzi mnohymi menami, dalsou havariou, vyhratymi pretekmi alebo flashbackmi, ktore ma skor zmiatli, nez by posunuli dej niekam dalej. A ani ta talianska anglictina velmi nepomohla. Napriek tomu je to vsak stale velmi zaujmava podivana a pre fandu must see film.(17.10.2015)