Nejrychlejší

Dokumentární / Sportovní

USA, 2011, 110 min

Mark Neale

Grant Gee

Pusobive zmapovani dosavadni Rossiho kariery s primesi pribehu ostatnich zavodniku. Pro fandu moto GP jasna volba.(30.7.2012)

Perfektný dokument o najlepšom jazdcovi všedkých čias.(24.9.2012)

Jednoducho vav, tak toto ma dostalo. MotoGP som nikdy nesledoval a som rád že som si vytvoril ako taký obraz o tom ako to tam chodí a aké to je nebezpečné, napínavé.... Pozície si vymieňajú jazdci od zákruty k zákrute, čo som počas dokumentu dosť prežíval a bavil sa. Mimochodom Rossi sa vrátil k Yamahe po dvoch rokoch strávených v Ducati, kde nevyhral žiadnu veľkú cenu.(4.2.2013)

|| Scenár: Mark Neale | Hudba: Tomandandy | Produkcia: Mark Neale, Pail Taublieb | Distribúcia: Media X International, Inc. | Rozpočet: 1 miliónov $ || Keby som mal kde pozerať MotoGP, tak by som bol jeho fanušíkom. Takto som len pasívnym obdivovateľom Valentina Rossiho a motorkového cirkusu okolo neho. To, čo je pre Formulu 1 Michael Schumacher, to je pre MotoGP Valentino Rossi. Jediný rozdiel je, že zatial čo o Schumacherovi sa ešte nevytvoril kvalitný dokument, Fastest je neuveriteľne napínavým a dobre zostríhaným materiálom so skvelým narátorom McGregorom. Viac takýchto dokumentov! Nasledujúci bude asi o Vettlovi, ale to bude oproti tomuto určite nuda... :D 95% | HD, THX, EN DTS |(24.11.2013)

„Motorku z Welcomu mám doma v kúpeľni. Vlastne nie, v spálni. Nemám ju kúpeľni, ani na záchode, ale v spálni. Keď sa ráno zobudím, je to prvé čo uvidím. Aj keď niekedy na nej zvyknem mať zavesené ponožky." Ešte o niečo strhujúcejšie, než Faster.(30.4.2013)