Nejrychlejší

Dokumentární / Sportovní

USA, 2011, 110 min

Mark Neale

Grant Gee

„Motorku z Welcomu mám doma v kúpeľni. Vlastne nie, v spálni. Nemám ju kúpeľni, ani na záchode, ale v spálni. Keď sa ráno zobudím, je to prvé čo uvidím. Aj keď niekedy na nej zvyknem mať zavesené ponožky." Ešte o niečo strhujúcejšie, než Faster.(30.4.2013)

I když jsem nikdy nebyl vlastníkem řidičského oprávnění na skupinu "A", tak závody MotoGP mají své místo v mém televizním programu. Baví mne totiž sledovat budoucí dárce orgánů, kterak používají brzdu až když na ně mává pan Smrťák, sebevědomě drhnou svými koleny v zatáčkách o asfalt a následně do sebe láskyplně narážejí v touze využít tu jedinou správnou stopu. Tento dokument mne rozhodně nezklamal, nabídl mi úchvatné souboje na různých okruzích světa, ale na můj vkus se příliš věnoval pádům či psychikám jezdců a to ve stopáži, jejíž délka nedokázala zcela udržet mou pozornost.(12.11.2012)

Jednoducho vav, tak toto ma dostalo. MotoGP som nikdy nesledoval a som rád že som si vytvoril ako taký obraz o tom ako to tam chodí a aké to je nebezpečné, napínavé.... Pozície si vymieňajú jazdci od zákruty k zákrute, čo som počas dokumentu dosť prežíval a bavil sa. Mimochodom Rossi sa vrátil k Yamahe po dvoch rokoch strávených v Ducati, kde nevyhral žiadnu veľkú cenu.(4.2.2013)

Perfektný dokument o najlepšom jazdcovi všedkých čias.(24.9.2012)

Poté, co jsem se namlsal dokumenty jako Senna či Kličko, mi Fastest přišlo v tomto srovnání o něco slabší, ale i tak vcelku poutavé na to, že MotoGP™ je pro mě španělská vesnice - zase jsem si trošku rozšířil rozhled ... 65%(8.7.2014)