poster

Modelka (festivalový název)

 • Velká Británie

  Girl Model

Dokumentární / Thriller

Velká Británie, 2011, 77 min

Střih:

Alan Canant
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anniem
  ****

  Velice znepokojivé. Pravda o bídě, falešnosti, beznaději a lesku modelingového průmyslu.(25.12.2012)

 • kriplozoik
  ****

  Kdokoli byl za kamerou, zachytil momenty, které v konzervativně koncipovaném dokumentu neuvidíte - krátké úsměvy, dlouhé pláče, především ale nekašírované a ničím nefiltrované emoce.(20.2.2013)

 • lennyd
  **

  Japonci (to jsou ti malí žlutí panáčci) vždycky toužili po něčem jiném, a hlavně mají prachy (a nebo nemají, viz níže) si to zaplatit. A tak má bývalá modelka Ashley skvělej job. Objíždí zapadlé vesnice po Rusku (tentokrát Novosibirsk), lákajíce ruské třináctky na bezva práci v Tokiu. Tentokrát soutěž vyhrává mladičká Nadya a natěšená odjíždí za světlými zítřky - aby se za několik týdnů vrátila, o dva tisíce dolarů a jednu velkou iluzi chudší... Ani nevím jak jsem se k tomuto dokumentu dostal - asi mne nalákala ta mladičká děvčata (i když, holky, kterým na hrudi vykukují jen žebra opravdu nejsou můj styl). Tento film docela neučesaně (i když si myslím, že to leckdy může být i o dost horší) ukazuje, jak funguje svět modelingu, pokud nemáte opravdu kurevské (sorry za to slovo) štěstí. A možná i pokud ho máte. Takže tento film pouštět těm mladičkým naivkám, které touží být dalšími Krainovými, Němcovými atd...(19.11.2013)

 • Don Martini
  *****

  Je to, bohužel, pravda.(10.3.2012)

 • Riley
  ****

  80% (Jeden Svět 2012)(4.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace