Film Starlet rozpráva o veľmi nezvyčajnom medzigeneračnom priateľstve medzi 21-ročnou Jane (Dree Hemingway) a starou dámou Sadie (Besedka Johnson). Životy oboch žien sa stretnú v San Fernando Valley v Kalifornii. Jane miluje svojho psíka s dievčenským menom Starlet a býva s dvomi pomerne nespoločenskými spolubývajúcimi, Melissou a Mikeym. Sadie je vdova, ktorá žije sama a čas trávi starostlivosťou o svoju záhradu a hraním binga. Miluje Paríž, zbiera modely Eifelovky, no nikdy v nej nebola. Keď si od nej Jane kúpi 'za babku' termosku, v ktorej nájde ukrytých desať tisíc dolárov, rozhodne sa s ňou spriateliť a pomôcť jej. Ako sa obe spoznávajú, na povrch vyplávajú nové tajomstvá o živote starej dámy. (sochoking)

mira007

Komorní příběh jedné staré osamělé paní a jedné mladé sociálně neukotvéné mladé holce,která omylem dostane její balík peněz a neřekne jí to a místo toho se s ní skamarádí. Solidně plynoucí film, okořeněný tím, že ta mladá je ve skutečnosti pornoherečka a scény z natáčení obsahují nesimulovaný sex( ač bravurně sestříháno se záběry akce opravdových pornoherců a ne Dree ) Příjemný film. ()

emma53

O Seanu Bakerovi se píše, že jeho zájem spočívá hlavně v sociálně realistickém filmu a za sebe můžu napsat, že Starlet je určitě jeden z těch emotivně bolestných příběhů, kterým není až tak těžké uvěřit a rozhodně se mu povedl. Mám ráda tenhle typ filmů, kde ta prosvětlená, teplá atmosféra působící hřejivým dojmem, skrývá i smutek, bolest, touhy a jistou beznaděj, v tomhle případě týkajících se dvou žen, kterými byly Jane a Sadie. Jak píše už hellstruck, tak bych ty až příliš explicitní scény vynechala a nebo zkrátila na nejmenší možnou míru, divák by si to při své inteligenci určitě už domyslel sám. Ale jedno je jisté, že to vedlo k pochopení tak mimořádného vztahu nejen ke Starlet, ale potažmo i k tak nepravděpodobnému přátelství dvou žen s tak velkým věkovým rozdílem šedesáti let. Konec byl překvapivě zajímavý a patří přesně mezi ty konce, které mému naturelu vyhovují. ()

nunka

Jednoduchý príbeh o zvláštnom priateľstve, s nostalgickým rozmerom. Pre niekoho možno málo, pre iného klenot. Takýchto filmov v poslednom čase nie je veľa a je osviežením v americkej koprodukcii. Po všetkých stránkach správne vyvážené, milé a vo svojej podstate jednoduché. Za hudobný podmaz hviezda navyše. ()

hellstruck

Hořkosladké drama o přátelství mladé naivní pornoherečky se starou osamělou paní a o tom, jak to mezi lidmi chodí. Je to film, který zřejmě ocení ..no ano, ti, kterým se líbí hloupoučké štíhlé krásky s dlouhýma nožkama (žeby většina mužů?:D), ale především milovníci nezávisláků. Já osobně miluji takové filmy, ve kterých nejde hlavně o přepychovou výpravu a spoustu slavných jmen na posteru, bohužel ne všechna jsou dělaná srdcem. Starlet je ale rozhodně zajímavý a za shlédnutí stojící drama, prosluněná atmosféra mi rozjasnila den a přátelství hlavních postav bylo, jakkoli neotřelé, tak bez pochyb úsměvné. I přes všechny okolnosti. A kdo by si po shlédnutí nepřál přátelit se s nějakou postarší dámou, sbírat Eiffelovky nebo projet garážové výprodeje? :) Jedinou výtku mám k těm erotickým scénám, k celkovému ladění filmu se to prostě nehodilo a působilo to lacině. Nechápu, proč se v posledních letech s nahotou takhle roztrhl pytel - nejsem žádný puritán, ale někam to pasuje a jinde je to na obtíž. ()

Aluska88

Osobitý americký příspěvek do Indie žánru. Příjemný, nenáročný, s výborným scénářem. Dree Hemingway je štíhlá jako laňka a ta její postavička je úžasná, jako by vystoupila z Photoshopu:) Líbilo se mi, že měla svůj styl oblékání, takový obyčejný, domácký. Nechodila nijak vyšnořená, nepotrpěla si na módní kousky, nelíčila se. Taková normální, hezká holka, která nepotřebovala vynikat a lákat pohledy ostatních. Jaký protiklad oproti jejímu povolání. Možná právě proto. Skoro jsem si až říkala, že mezi těmi vyumělkovanými pornohvězdami s plastickýma kozama a zmalovaným ksichtem, působila jako křehká květinka. Hodně mi tu připomínala Evan Rachel Wood. Ve vedlejších rolích se objeví i známá jména porno průmyslu, jako třeba Asa Akira. To její jméno se dobře pamatuje:) Krásný závěr snímku nechává diváka přemýšlet, stejně jako Jane. ()

• Při erotických scénách herce dublovaly skutečné porno hvězdy. (hellstruck)

Sinister se vrací

Sinister se vrací