poster

Čarovný les

 • anglický

  Into the Woods

 • slovenský

  Príbehy z lesov

Muzikál / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Pohádka

USA, 2014, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • penylane
  *

  První třetina filmu celkem ušla. Druhá třetina v celku nudná. Poslední třetina - utrpení největší. Nuda, nuda, nuda, ulítlý děj a zase nuda. Nekonečná scéna s obrem, kdy se doslova půl hodiny prakticky nic neděje. Všechny písně na jedno brdo - člověk mezi nimi nepoznal rozdíl. Odpad nedávám jen kvůli první třetině filmu.(23.2.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Je to sice hrůzostrašný znásilnění všech známých i neznámých pohádek, navíc otuplovaný muzikálem, ale já zas nemám až takovou potřebu se rozčilovat. Nějaký impotentní doslovný remake čehokoliv (klasické pohádky) by mě asi zvednul odulé mandle mnohem víc. Než se zjevili obři, bavil jsem se fakt dobře, pak už to uvadá, ale důvodu jít pod průměr fakt nemám. Nominace Meryl Streep na plešouna byl ovšem pěkný omyl. 50%(16.3.2015)

 • Hild
  *

  Čiré utrpení. Chvílemi jsem si nebyla jistá, zda to celé není myšleno jako parodie na známé pohádky (scéna dvou princů zpívajících u řeky). Filmu chybí atmosféra a není zvládnut ani hudebně, všechny písničky mi přišly úplně stejné, nenajdete zde jednu jedinou chytlavější melodii, což je něco, co se od muzikálu čeká. Film láká především svým hvězdným obsazením, ale už dlouho jsem neviděla film, ve kterém by všechny mužské postavy působily tak nechutně a odpudivě. Vůbec netuším, pro koho je film určen, nedoporučovala bych ho ani rodinám s dětmi, děti Vám u toho ty dvě hodiny nevydrží. Neskutečně trapná slátanina.(23.1.2015)

 • jhrasko
  *

  Neznesiteľne afektované, ukričané, doslova ne(u)pozerateľné. Pýtam sa, komu je vlastne tento paškvil určený ? Akej vekovej kategórii, akej cieľovej skupine, komu ?(17.10.2015)

 • rockstorm
  ***

  Jako muzikál, pohádka a dobrodružný strašná blbost, ale jako komedie a parodie se to dalo. Princové zpívající u řeky a trhající si košile a úchylné napadení a svlékání Karkulky z pláště... nebrat to vážně a člověk se zasměje.(31.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace