poster

Turbo

 • USA

  Turbo

 • Slovensko

  Turbo

 • Velká Británie

  Turbo

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2013, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ***

  Průměrně natočená vykrádačka povedených a originálních Aut, které nahradil šnek s neotřelým jménem Turbo. Asi tak by se dal jednoduše shrnout nový počin od studia Dreamworks. I když film nikterak výrazně nenudí a místy i pobaví, tak se opravdu nejedná o nic přehnaně velkolepého a zcela jistě se Turbo nesměle zařadí do zástupu obyčejných animáků čistě pro děti. Z hlediska marketingu dostačující, z filmového nikoli. Děti stráví takřka cokoli kresleného, takže je to zcela jistě bavit bude. Starší osmi let však od filmu raději ruce pryč...50%(30.12.2013)

 • PauloZ
  ****

  Je to strašně nadsazené, ale je to "pohádka", kde se může všechno a mě ta nadsázka velice bavila. Šnek, který si dá 370Km/h se nevidí každý den :). Je to výborně namluvené v čele s Ryanem, ale kdo by zapoměl na Snoopy Dogga a jeho pár rýmů. Má to spoustu originálních a "moderních" detailů a fórků a v rámci žánru je to poutavé, zábavné a rozhodně tomu nechybí šťáva. Taky je to po dlouhé době animák, který nestaví na přemíře rodinných hodnot a klišé, přičmež je to odvázaná, příjemná a zábavně vystavěná cesta za snem, která by se dala jednoduše utopit do průměru. Soren to ale dobře zmákl. Bráchové Tito a Angelo jako mexikáni very fajn. Je to sice dědinské a ne tak vyzrálé, ale zato je to správně střeštěné. "Hello Angelo, Letś get cooking "(29.10.2013)

 • honajz
  ***

  Na slabší 4 hvězdy jsem se u prostřední části filmu docela nudil. Ale začátek je skvělý, vynikající humor, hlášky, ale i dobře zobrazená zapadákovská komunita, konec se mi také líbil, ale přece jen, když už jsou rozdány karty, už se vlastně jen čeká na ten závod. Mohlo to být kratší, ale i tak to docela pobaví.(15.2.2014)

 • MMR
  *****

  Šneček nepřekvapil. Dopadlo to přesně dle očekávání. Přesto jsem se příjemně pobavil, chválím nápad.(8.12.2013)

 • numi
  ****

  Animák s rutinním příběhem, který táhnou charismatické postavy a výborná režie. V závěru jsem nedýchal a minimálně na půl vteřiny zaváhal, jestli vše vůbec dopadne dle předpokladů. Nevídané! o)(27.1.2014)

 • - Úradujúci šampión organizácie IndyCar Guy Gagné je výstižne pomenovaný podľa francúzskeho slova "(Avoir) Gagné", čo je v danom jazyku príčastie minulé od slovesa "vyhrať". (stefi7773)

 • - Netradičně je v animovaném filmu použita opravdová značka elektroniky, konkrétně značku HP, jejíž logo je vidět na laptopech, které se ve filmu objeví. (dandislav1991)

 • - V útrobách studia Dreamworks byla neustále zaparkována americká formule organizace IndyCar, aby měli tvůrci okamžitý přístup k závodním vozům. (Dr Lizal)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace