Trochu mi ty jednotlivé Jurské filmy splývají. Tenhle čtvrtý díl však měl dobrý příběh, spád i dost emocí, takže za mne ano. Super plnokrevné dobrodružství pro dva teenagery s VIP kartou :)(19.6.2015)

70% Málo mrtvých a žádná krev a je to škoda. Když už je film v kině na výběr 3D, 2D, s titulky nebo s dabingem, tak mohli taky natočit verzi pro děti a pro dospělé. Jinak efekty dobré, vodní park byl skvělý a kdybych tam seděl, tak bych asi radostí zatleskal :-)(20.6.2015)

Film, který do puntíku splní to, co od něj divák očekává. Zábavu, u které není třeba moc přemýšlet, spoustu akce, skvělé triky, postavy, které jsou od prvního objevení na plátně odsouzeny k záhubě a děj, který odsýpá. Opravdu skvělý blockbuster, který asi v návaznosti na své předchůdce nešlo udělat lépe a s větším respektem ke Spielbergovu prequelu.(12.12.2015)

„ZABÍJÍ PRO ZÁBAVU…“ /// Dvaadvacet let trvalo, než byl naplněn Hammondův odkaz, a než S. Spielberg (tentokrát v roli producenta) dokázal v lidech probudit touhu po dalším vejletu na Isla Nublar. Tentokrát však pochopil, že samotnejma dinosaurama už nikoho nevoslníte. A tak se snaží, aby se zvířátky byla zábava, i když zrovna nerdousí svůj nebo jinej druh. Navíc se tvůrcům podařilo zaujmout i postavama. Hlavně Chris Pratt, biolog, dobrodruh a záchranář v jedný osobě, stejně jako ve Strážcích Galaxie předvádí, že dobrodružství je jeho druhý jméno. Vůbec nevadí, že příběh nepřichází s nějakou novátorskou myšlenkou. Baví přesto, že recykluje dávno viděný a pomáhá si odkazy na první Jurskej park. Patrně zásluha kvarteta nezkaženejch scénáristů, z nichž dva maj prsty v nových „Planetách opic“. Nikdo se zbytečně nevykecává, nikdo nestíhá nudit. Servírujou nám hezky natočenej mix dinosauřích bojůvek, hrátek s člověkem a zábavy v parku budoucnosti. Zdálo by se, že Jurským světem přehlídka geneticky upravenejch mazlíčků skončí. Kladný recenze a parádní tržby (víc jak půl miliardy dolarů za první víkend) zřejmě rozhodnou jinak. Otázkou je, jestli tohle bude fungovat i příště. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu sponzorovat nějakou atrakci. 2.) Zjistím, že je lepší ke křížení místo psa použít sépii. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ * Závěrem taková BLBOST (a přitom, kolik to muselo dát práce…)(15.6.2015)

Naprostá spokojenost, pokračování na senzační úrovni. Ale uvítal bych klidně i 3h místo 2h, protože to uteklo neuvěřitelně rychle a pořad se bylo na co dívat. Dlouhá doba od posledního dílu jen navyšovala zvědavost a je vidět že lidi do kina dinosauři táhnou. ( Hodnocení: 10/10 )(14.6.2015)