poster

Anger Management (TV seriál)

 • Slovensko

  Kurz sebaovládania

Komedie

USA, 2012, 100x21 min

Režie:

Rob Schiller

Kamera:

Peter Smokler

Hrají:

Charlie Sheen, Selma Blair, Noureen DeWulf, Barry Corbin, Shawnee Smith, Michael Boatman, Daniela Bobadilla, Michael Arden, Derek Richardson, Aldo Gonzalez, Kristen Renton, Denise Richards, James Black, Kamala Jones, Amanda Musso, Brian Austin Green, Meghan Falcone, Danielle Bisutti, Brett Butler, Darius McCrary, Martin Sheen, Jason-Shane Scott, Ken Lerner, Jackie Joyner, Lindsay Lohan, Nicole Travolta, Kerri Kenney, Ginger Gonzaga, Tiara Lanai, John Charles Meyer, Mircea Monroe, Steven Krueger, D'Arcy Fellona, Carla Renata, Odette Annable, Masiela Lusha, Lance Lim, Gregory Marcel, Cedric Sanders, Carla Gallo, Angela Trimbur, Michaela Watkins, Jill Basey, Nikki BreAnne Wells, Bruno Amato, Ping Wu, Tiffany Dupont, Brooke Newton, Rachele Brooke Smith, Christiann Castellanos, Mitch Silpa, Emily Montague, Katherine Bailess, Kelly Frye, Bob Einstein, Brea Grant, Tina Ivlev, Alexis Carra, Valentina Ivancenco, Will Harris, Andy Mientus, Laura Bell Bundy, Abigail Wright, Brett Zimmerman, CeeLo Green, Ciara Hanna, Dee Dee Rescher, Fred Stoller, Christine Estabrook, Ethan Erickson, Camilla Jackson, Michael James Bell, Jeff Doucette, Thomas Barbusca, Mario Diaz, Isaiah Mustafa, Don Lake, Johnny Dowers, Michael Swan, Danielle Baker, Davenia McFadden, Stephen Monroe Taylor, Jeff Harlan, Leslie Connelly, Jason Williams, Candace Bailey, Arden Myrin, Barry Livingston, Brian Palermo, Mikaela Hoover
 • kinghome
  ****

  Skvělý seriál, který vznikl jen kvůli nasranosti Charlieho, že ho vykopli z dva a půl chlapa. Jeho úvodní věta je prostě úžasná. Né že by se snažil nějak zamaskovat to, že ho vyhodili. On jim to vpálí hned všem do ksichtu. Je skvělé, že existuje seriál s Charliem, protože on prostě umí hrát a je vtipný. Od té doby, kdy je v Dva a půl chlapa Ashton, tak to stojí za hovno. Tenhle seriál stojí za vidění a doufám, že bude pokračovat. 10 dílů jsem skouknul za víkend a po dlouhé době jsem se pořádně smál.(19.4.2013)

 • V.Silver
  ****

  Mám Sheena prostě rád. Opravdu. A toto je seriál, který mu sedí (opět) jako ušitý :) Zábava, vtip, relax - má to všechno, co potřebuju :)(23.12.2012)

 • Pajky3
  ****

  Prvních deset dílů rozhodně zaujalo. Vyřizování účtů s Chuckem Lorrem hned v úvodu mě velice pobavilo. Naštěstí je Charlie Goodson dobrou náhradou Charlieho Harpera. Jsem zvědav jak dlouho nám Charlie vydrží ve formě. Pokud to však bude pokračovat jako teď, tak se o existenci seriálu vůbec nebojím. Podobnosti s Dva a půl chlapa jsou podle mě jasně úmyslné, jako sex, bar atd. Na závěr snad jen, že je to dobrá oddychovka a jsem zvědav jestli z toho Charlie taky dokáže udělat takovou pecku jako z Dva a půl chlapa. *** Druhá série, tedy 90 dílů, začala tak, že mi to přišlo o něco slabší. Já jsem jako hlavní důvod viděl Selmu Blair, takže jsem vážně rád, že se pohádal s Charliem a ze seriálu byla odejita. Poté, co došlo k výměně a místo její postavy se představila Jordan (Laura Bell Bundy) a mezi hlavní postavy byl povýšen Sean (Brian Austin Green), tak se zábava vrátila a Anger Management mě znovu začal bavit. Zvyknul jsem si na svojí dávku Charlieho Sheena a jeho skupinky a po ukončení musím přiznat, že mi bude chybět. Seriál se dočkal alespoň částečného ukončení, ale je škoda, že nebude pokračovat.(12.9.2012)

 • IQ Tiqe
  ****

  Po pilotu: rozumný příslib zábavy s Charliem, ale musí se to ještě trochu rozjet a dát prostor vedlejším postavám. # A 2. díl splnil mé představy. Stačilo si ho pustit s anglickými titulky, přece jen se stíhají o něco snáz. # Po 9. dílech: jen dodám, že jeho exmanželka Shawnee Smith je parádní seriálová herečka. # S01E10 – zatím nejlepší díl.(30.6.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  ****

  Velmi příjemné překvapení, které dokáže pobavit. Pokud dostane dostatek prostoru zábavné obsazení, nemám s touhle show nejmenší problém. || Druhá série trochu zvolnila ale stále se jedná o oddychovou výplňovku která pobaví, místy i překvapí.(30.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace