Anger Management (TV seriál)

Kurz sebaovládania

Komedie

USA, 2012, 100x21 min

Rob Schiller

Peter Smokler

Charlie Sheen, Selma Blair, Noureen DeWulf, Barry Corbin, Shawnee Smith, Michael Boatman, Daniela Bobadilla, Michael Arden, Derek Richardson, Aldo Gonzalez, Kristen Renton, Denise Richards, James Black, Kamala Jones, Amanda Musso, Brian Austin Green, Meghan Falcone, Danielle Bisutti, Brett Butler, Darius McCrary, Martin Sheen, Jason-Shane Scott, Ken Lerner, Jackie Joyner, Lindsay Lohan, Nicole Travolta, Kerri Kenney, Ginger Gonzaga, Tiara Lanai, John Charles Meyer, Mircea Monroe, Steven Krueger, D'Arcy Fellona, Carla Renata, Odette Annable, Masiela Lusha, Lance Lim, Gregory Marcel, Cedric Sanders, Carla Gallo, Angela Trimbur, Michaela Watkins, Jill Basey, Nikki BreAnne Wells, Bruno Amato, Ping Wu, Tiffany Dupont, Brooke Newton, Rachele Brooke Smith, Christiann Castellanos, Mitch Silpa, Emily Montague, Katherine Bailess, Kelly Frye, Bob Einstein, Brea Grant, Tina Ivlev, Alexis Carra, Valentina Ivancenco, Will Harris, Andy Mientus, Laura Bell Bundy, Abigail Wright, Brett Zimmerman, CeeLo Green, Ciara Hanna, Dee Dee Rescher, Fred Stoller, Christine Estabrook, Ethan Erickson, Camilla Jackson, Michael James Bell, Jeff Doucette, Thomas Barbusca, Mario Diaz, Isaiah Mustafa, Don Lake, Johnny Dowers, Michael Swan, Danielle Baker, Davenia McFadden, Stephen Monroe Taylor, Jeff Harlan, Leslie Connelly, Jason Williams, Candace Bailey, Arden Myrin, Barry Livingston, Brian Palermo, Mikaela Hoover

Hodnoceno po 9 epizodách. 4*(25.8.2012)

Velký návrat Charlieho Sheena! Po dvou epizodách jsem naprosto nadšen a musím dát plný počet, holt mám pro toho kluka radost a jeho role je naprosto skvělá. Zápletka má taky hlavu a patu, tak doufám, že první díly nenastavily laťku moc vysoko.(3.7.2012)

Charlie Sheen opět v akci. Trochu mě to zklamalo, takže hodnotím 3 hvězdičkami, ale dá se na to dívat :)(3.6.2012)

Sedmá episoda - kostlivec s erekcí a kostlivec šňupající kokain:-DDD(31.1.2013)

Flák ho! Za čtyři, ať můžu časem zvedat. Po sedmi dílech se jednotlivé figurky solidně profilují, houmr ve formě, zachovalé stařeny v prádle. Ok. Jenom bych rád věděl, proč tu kdejaký suchopšouk pláče, že Čárlínek nedržel vždy ukázkovou životosprávu? Já křičím - naopak! Jen do toho, chlape. Šoupni další gram za předkožku a vzhůru do libovolné rajdy! Snad si nemyslíte, že ten jeho šarm a osobní kouzlo pochází z katolické výchovy?(16.10.2012)