Don Jon's Addiction

(festivalový název)

Lásky Don Jona

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2013, 90 min

Nebýt všeho toho porna, jdu ještě o hvězdu níž, protože postavy moc sympatií nevzbuzují, děj je nedovařený a konec chybí úplně. Jenže já mám pro všechna ta péčka i samotnej pornhub slabost podobnou jako hlavní hrdina tohohle kousku (sice na tom neulítávám tak zásadně, ale i tak vím, o čem mluví :D ), ikdyž je to jinak jen namachrovanej jelimán a už kvůli tomu musím alespoň za tři dát, ačkoli příště se stejně radši natáhnu k Women in Trouble, nebo Elektře Luxx. Tam je nejen vtip, ale i větší kadence koček a když to tak vezmu, tak i toho péčka samotného. 50%(23.12.2013)

Normální podívaná pro masy (prej to takhle fakt chodí, uuu), ale ten růžovoučký konec si teda chlapec moh odpustit. Na druhou stranu aspoň potěšil vytříbeným pornovkusem (= Manuel Ferrara v akci).(1.1.2014)

• Wacoslav1

Romantická porno story? A to jako vážně? Ani vtipný ani dramatický. Jenom pakárna nic víc 15%(16.10.2013)

Jednoduché a priamočiare rozprávanie o tom, prečo je ženská lepšia ako porno...či naopak? Joseph Gordon-Levit si to celé napísal, zahral a zrežíroval, pričom nepoužíva žiadne filmové a umelecké príkrasy. Len rozpráva a to štýlom určitých stereotypov, na ktorých stojí a padá úspech u divákov. Bonusom pre mužskú časť publika je Scarlettka a pre nás ženských zostáva pán režisér, ktorý si svoje ego explicitne masíruje vystavovaním svojho odmakaného telíčka. Týmito zábermi samozrejme nešetrí. Vtip a nápadité momenty sú zastúpené v dostatočnej miere ( sex versus porno, monológy v spovedelnici, odpustky...) až na postavu o dvadsaťrokov staršej študentky...a slaďunký záver...(26.1.2014)

Absolutní vykradačka mě samého,ale jo musím uznat,že se mi Levittův debut líbil a doufám,že příště si připraví něco Akčního.(24.12.2013)