poster

Arktida 3D

 • USA

  To the Arctic 3D

Dokumentární / IMAX

USA, 2012, 40 min

Hudba:

Steve Wood

Hrají:

Meryl Streep
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Frajer42
  ***

  Velmi vtipný úvod, nad kterým jsem se musel pousmát. Nedalo se nic dělat. Následují nádherné záběry s nepříliš intenzivním 3D prožitkem. S 3D si autoři spíše pohráli v úvodních titulkách, které nemají chybu. Medvídci jsou hrozně roztomilí a fajn se na ně kouká. Bohužel nejsou příliš trojrozměrní, což zamrzí. Takové pěkné 3* tu však z mého profilu přistanou. Co je IMAX, to je prostě cool.(3.11.2013)

 • Streeper
  *****

  Byla jsem z toho nadšená. Nejkrásnější jsou scény pod vodou nebo na lodi, máte pocit, jako by jste tam opravdu byli. Je to prostě báječné. I když jsem toužila po originálu, tak Zlata a ostatní, co tam mluví nejsou špatní ale originál je prostě originál. Hudba je prostě fantastická. K filmu se hodí. Také se mi líbily jak udělaly titulky. =) Zážitek =)(14.10.2012)

 • Quisp
  ***

  Jestli budeme žít zhýralým životem a nepřestaneme do ovzduší vypouštět skleníkové plyny, nebudou mít ti nádherní lední medvědi kde vychovávat své mladé. Myšlenka vpravdě povrchní, klasická imaxová hodinka si ale s podobně jednoduchou ideou hravě poradí. Krásné záběry přírody leccos zachrání, jen ta Veronika Žilková vás bude svým komentářem malinko otravovat. Připravte se jen na Jednoduchá poselství jako stvořená pro vaše děti. Pokud nějaké máte. Pokud nemáte, nějaké si půjčte a vyrazte do kina, a po zhlédnutí Artkidy 3D jim nezapomeňte vysvětlit, že to globální oteplování funguje malinko jinak.(15.10.2012)

 • SKl247
  ***

  Ak by sa im podarilo natočil viac ako 40 minút tak skvelých záberov a nekecali by do toho o globálnom oteplovaní, tak by som uvažoval nad 5*.(8.5.2013)

 • Terva
  ***

  40 minut = 60%(12.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace