Arktida 3D

Dokumentární / IMAX

USA, 2012, 40 min

Steve Wood

Meryl Streep

Ak by sa im podarilo natočil viac ako 40 minút tak skvelých záberov a nekecali by do toho o globálnom oteplovaní, tak by som uvažoval nad 5*.(8.5.2013)

Medveďkovo pre deti alebo ako sa otepľuje planéta. Deťom naozaj lepší príklad na globálne otepľovanie nemožno ukázať. 3D efekt okrem titulkov takmer žiadny. Ale dobre sa na to pozerá, relax muzika, krásna príroda. Ale BBC je BBC...(3.11.2013)

• kaylin

Tenhle film by s dal asi nejlépe popsat jako spousta pěkných obrázků v jedné ekologické agitce o severním pólu. Není to nic proti ničemu, je zde hodně dlouhých záběrů, snaha vyprávět nějaký základní příběh, ale důvod, proč zrovna tohle šlo do IMAXu je mi celkem záhadou. Na tomhle nic světoborného není. Lepší dokumenty jsou normálně v TV.(4.10.2016)

Byla jsem z toho nadšená. Nejkrásnější jsou scény pod vodou nebo na lodi, máte pocit, jako by jste tam opravdu byli. Je to prostě báječné. I když jsem toužila po originálu, tak Zlata a ostatní, co tam mluví nejsou špatní ale originál je prostě originál. Hudba je prostě fantastická. K filmu se hodí. Také se mi líbily jak udělaly titulky. =) Zážitek =)(14.10.2012)

40 minut = 60%(12.11.2012)