Arktida 3D

Dokumentární / IMAX

USA, 2012, 40 min

Steve Wood

Meryl Streep

Velmi vtipný úvod, nad kterým jsem se musel pousmát. Nedalo se nic dělat. Následují nádherné záběry s nepříliš intenzivním 3D prožitkem. S 3D si autoři spíše pohráli v úvodních titulkách, které nemají chybu. Medvídci jsou hrozně roztomilí a fajn se na ně kouká. Bohužel nejsou příliš trojrozměrní, což zamrzí. Takové pěkné 3* tu však z mého profilu přistanou. Co je IMAX, to je prostě cool.(3.11.2013)

40 minut = 60%(12.11.2012)

grínpísácká agitka - medvídci umřou, když si budeme dál vesele prdět ve vaně... navíc mi přijde značně sestříhaná, aby nevyšlo najevo, že příběhy s hladovým samcem nemusely dopadnout až tak sluníčkově... no nic, medvědi jsou roztomilí, 3D funguje skvěle (hlavně když se člověk předtím trochu nalízne silným svrchně kvašeným belgickým pivem), takže pro cílovou skupinu - proč ne. ale ty hippie-jipí písnišky Paula McCartneyho byly pěkný opruz.(8.5.2013)

Medveďkovo pre deti alebo ako sa otepľuje planéta. Deťom naozaj lepší príklad na globálne otepľovanie nemožno ukázať. 3D efekt okrem titulkov takmer žiadny. Ale dobre sa na to pozerá, relax muzika, krásna príroda. Ale BBC je BBC...(3.11.2013)

Ak by sa im podarilo natočil viac ako 40 minút tak skvelých záberov a nekecali by do toho o globálnom oteplovaní, tak by som uvažoval nad 5*.(8.5.2013)