Arktida 3D

Dokumentární / IMAX

USA, 2012, 40 min

Steve Wood

Meryl Streep

Velmi vtipný úvod, nad kterým jsem se musel pousmát. Nedalo se nic dělat. Následují nádherné záběry s nepříliš intenzivním 3D prožitkem. S 3D si autoři spíše pohráli v úvodních titulkách, které nemají chybu. Medvídci jsou hrozně roztomilí a fajn se na ně kouká. Bohužel nejsou příliš trojrozměrní, což zamrzí. Takové pěkné 3* tu však z mého profilu přistanou. Co je IMAX, to je prostě cool.(3.11.2013)

grínpísácká agitka - medvídci umřou, když si budeme dál vesele prdět ve vaně... navíc mi přijde značně sestříhaná, aby nevyšlo najevo, že příběhy s hladovým samcem nemusely dopadnout až tak sluníčkově... no nic, medvědi jsou roztomilí, 3D funguje skvěle (hlavně když se člověk předtím trochu nalízne silným svrchně kvašeným belgickým pivem), takže pro cílovou skupinu - proč ne. ale ty hippie-jipí písnišky Paula McCartneyho byly pěkný opruz.(8.5.2013)

Medveďkovo pre deti alebo ako sa otepľuje planéta. Deťom naozaj lepší príklad na globálne otepľovanie nemožno ukázať. 3D efekt okrem titulkov takmer žiadny. Ale dobre sa na to pozerá, relax muzika, krásna príroda. Ale BBC je BBC...(3.11.2013)

Byla jsem z toho nadšená. Nejkrásnější jsou scény pod vodou nebo na lodi, máte pocit, jako by jste tam opravdu byli. Je to prostě báječné. I když jsem toužila po originálu, tak Zlata a ostatní, co tam mluví nejsou špatní ale originál je prostě originál. Hudba je prostě fantastická. K filmu se hodí. Také se mi líbily jak udělaly titulky. =) Zážitek =)(14.10.2012)

Jestli budeme žít zhýralým životem a nepřestaneme do ovzduší vypouštět skleníkové plyny, nebudou mít ti nádherní lední medvědi kde vychovávat své mladé. Myšlenka vpravdě povrchní, klasická imaxová hodinka si ale s podobně jednoduchou ideou hravě poradí. Krásné záběry přírody leccos zachrání, jen ta Veronika Žilková vás bude svým komentářem malinko otravovat. Připravte se jen na Jednoduchá poselství jako stvořená pro vaše děti. Pokud nějaké máte. Pokud nemáte, nějaké si půjčte a vyrazte do kina, a po zhlédnutí Artkidy 3D jim nezapomeňte vysvětlit, že to globální oteplování funguje malinko jinak.(15.10.2012)