Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Peter Ňunéz

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radoslav Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová
  • Mysteri699

Před shlédnutím pořadu jsem "Rudu z Ostravy" bytostně nesnášel. Po shlédnutí měním názor; není to blb - vymyslet "píseň" obsahující 5 daných slov, obklopen hlukem, a ještě jakžtakž vtipnou - má můj respekt. Vlastní pořad - kdo by se nechtěl občas zasmát? Byť koncepce není nic extra, vždy se z té hromady aspoň pár opravdu dobrých vtipů najde.(4.5.2012)

Ale jo, dyť je to vtipný a Novotný s Vydrou to táhnou docela slušně.(8.7.2013)

• Politik

Odpad televizní zábavy. Divím se, že to má vůbec nějakou sledovanost. Kavalčík patří do rádia. Edit: ani po vice projekcich jsem nezmenil nazor. Je to priserne.(25.4.2015)

Postupem času to má své kouzlo. / Viděné epizody cca *25.dílů / ( Hodnocení: 5/10 )(9.12.2012)

• kratajirka

Pryč s těmahle pořadama. Ani nejvtipnější Vydra to nezachraňuje.(30.8.2015)