poster

Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Ňunéz

Hrají:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radoslav Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová
 • poz3n
  odpad!

  A stále a stále si naše televize myslí, že nám budou srát v prime time-u na hlavu, a že si to v pohodlí gauče necháme líbit.(11.4.2012)

 • Nettrass
  *

  Za stovku, jo ??? To je vtip, né ???(10.11.2012)

 • Dr.film
  *

  Nikdy jsem nepochopil, jakým směrem přesně humor Michala Kavalčíka alias Rudy z Ostravy míří. Zde má Ruda na starost pouze hudební vložky mezi břeskným vyprávěním vtipů z úst Vydry a Novotného. Jako tečku na závěr posléze Ruda složí text písně z předem vybraných slov a zazpívá jí svou Ostravštinou! Něco podobně stupidního abyste v osm večer na televizní obrazovce pohledali.(31.5.2013)

 • Hans.
  *

  Že by to nějak sršelo originalitou se říct nedá, ale jako kulisa se to dá přežít.(7.3.2012)

 • kingik
  **

  Mně to přijde uhozené. Vydra s Novotným se snaží, ale ne každý má tu schopnost dobře podat vtip, ale tihle dva mně nevadili. Většina vtipů je poměrně známá a efekt legračního vyznění se nedostaví. Pak jsou zde pasáže, kdy se vyjde s mikrofonem do ulic a zastavují se náhodní kolemjdoucí a jsou lákáni na stovku, za kterou ovšem musí říct dobrý vtip. Jaký mají projev při výkladu takového vtipu, netřeba komentovat, ale ani moderátor není žádná výhra. Taky co čekat od DJ. No uhozené je to náramně a nedaří se ve studiu vyvolat takovou tu správnou náladu. Ruda z Ostravy je rád za každou prezentaci své žumpácky trapné a obehrané postavy bodreho ostravaka. Kdo má rád vtipy kvalitně podané, spokojen být nemůže. 40%(15.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace