poster

Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Ňunéz

Hrají:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radoslav Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová
 • Kryton
  ***

  Není to tak zlé. Mnohem lepší než co ve stejnou dobu vysílají ostatní televize. Některé vtipy jsou opravdu super a v přednesu Vydry nezní zle. Kazí to jen drkání Rudy, ale tak od čeho je funkce MUTE.(16.1.2013)

 • Hans.
  *

  Že by to nějak sršelo originalitou se říct nedá, ale jako kulisa se to dá přežít.(7.3.2012)

 • Elfias Dóže
  **

  Tisíckrát ohrané vtipy plus dnes už tragický Michal Kavalčík jako Ruda z Ostravy. Kdyby Vašek Vydra (I Michal Novotný ujde) nebyl tak skvělým vyprávěčem vtipů, čímž dokáže vyloudit úsměv i na mé tváří čili na obličeji toho jenž má pocit že už každý vtip slyšel a nic ho nemůže překvapit, dal bych jenom jednu hvězdičku. Takhle je to za slabší dvě hvězdy. 35%(27.3.2012)

 • Phobia
  *

  Hovno za stovku! Má tento těžce zkoušený národ zapotřebí poslouchat, jak banda rádoby populárních vošoustů bezkrevně předčítá vousaté vtipy? Jeden z deseti vás možná i přinutí k úsměvu... Skutečná tortura nastává v okamžiku, kdy si kamera a neuvěřitelně trapný moderátor vynutí vtip někde v terénu na zoufale nepřipravených jedincích - to potom divák neví, jestli má dotyčné kvůli jejich koktavému sebeztrapňování litovat, nebo je proklít, že neměli dost soudnosti poslat celou natáčecí skvadru do prdele. Jeden solidní vtip za celý pořad, jedna necelá hvězdička, 10%.(10.4.2012)

 • LiborGondek
  *

  Pořad nic moc - spíš nic než moc, ale sem tam se člověk i zasměje, což je pozitivní. Jedna jediná věc je ale obdivuhodná. A sice to, jak "Ruda z Ostravy" z 5 slov, které se do písně absolutně nehodí, dokáže vždy něco vymyslet. A na konec je tato imrovizovaná píseň to nejzábavnější z celého večera.(24.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace