Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Peter Núňez

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radoslav Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová
  • Marek1991

Program, ktorý nemá úroveň. Veľmi nevtipné, nudné a občas trápne. Ja som si myslel, že to reprízujú nejakú zábavnú reláciu z konca 90. rokov a zostal som nemilo prekvapený. Mám rád zábavu a vtipy, ale tento formát je od toho ďaleko a nepomôže tomu ani logo ako z kasína z Las Vegas. Začínam mať pocit, že český humor pre mňa vôbec nie je humor. Aj keď existujú filmy a programy, ktoré tento môj pocit mi už viac krát popreli, ale takéto relácie sa s tým veľmi bijú. Peter Ňunéz je pre mňa osobne režisér komercie na Slovensku a najnovšie aj v Česku. Nemám rád jeho programy, žiadnej z jeho relácií, či inej tvorby som neudelil na tejto stránke viac ako tri hviezdy, čo znamená, že ide úplne pomimo mňa. Hodnotím to ako ďalší menší trapas.(18.8.2012)

• Dr.film

Nikdy jsem nepochopil, jakým směrem přesně humor Michala Kavalčíka alias Rudy z Ostravy míří. Zde má Ruda na starost pouze hudební vložky mezi břeskným vyprávěním vtipů z úst Vydry a Novotného. Jako tečku na závěr posléze Ruda složí text písně z předem vybraných slov a zazpívá jí svou Ostravštinou! Něco podobně stupidního abyste v osm večer na televizní obrazovce pohledali.(31.5.2013)

• Nettrass

Za stovku, jo ??? To je vtip, né ???(10.11.2012)

Zbytečné odpady, tenhle pořád není žádné veledílo, ale když to porovnáme s ostatní produkcí TV Barandov tak není špatný. Vtipy jsou občas trapné ale některé jsou vážně povedené a povidaní s hostem je většinou velmi příjemné. Nemá cenu to tak hrotit, když nic jiného v TV nedávají často u Vtipu za stovku vydržím. Akorát Rudo, ty bys mi tam teda nechyběl. Už je ten tvůj humor nějak ohranej. V Na stojáka to na pár scének fungovalo, ale v TV a v rádiu? No, bohúžel ne.(21.2.2016)

• ivishka

Skutečně se objevil i jeden či dva vtipy co si na pět minut zapamatuji a směji se jim jako blázen...ale opravdu jen na chvíli. Zbytek je jen zbytečný moderátorský a písničkářský omyl, který pravděpodobně baví jen důchodce s dlouhou chvílí.(16.1.2013)