poster

Snadný prachy II

 • Švédsko

  Snabba cash II

 • slovenský

  Easy Money II

 • anglický

  Easy Money II

Krimi / Thriller / Drama / Akční

Švédsko, 2012, 97 min

Režie:

Babak Najafi

Předloha:

Jens Lapidus (kniha)

Scénář:

Maria Karlsson

Kamera:

Aril Wretblad

Hudba:

Jon Ekstrand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JASON_X
  ****

  Od minule nám všichni ti švédští... vlastně nešvédští gangsteři nějak zdrsněli. Zdrsněl srábek Jorge, který byl minule jen za fackovacího panáka, zdrsněl arabáčský přizdisráč Mahmúd, který dokonce nemuslimsky zfackoval vlastního fotra, zdrsněl norský studentík, který v lapáku dostal školu od drsného Srba Mrada a zdrsněli i všichni ostatní Srbové, beztak už dost drsní. A zdrsněla dokonce i hudba. Takže se mi to líbilo víc než posledně. Scénář je samozřejmě opět hodně vyumělkovaný, ale (SPOILER) největší průser, který hrozí celý film znehodnotit (jedna přitroublá lovestory jednoho vylízaného gangstera a jedné vylízané šlapky), naštěstí Mahmúd včas zažehná brokárnou. Ale jelikož byl nedůsledný, jen se modlím, aby tenhle románek nepokračoval v trojce...(7.1.2015)

 • Malarkey
  ***

  První díl nebyl úplně špatný, ale postrádal jsem v něm absenci Švédů a nějaké sympatické tváře. Druhý díl je lautr némlich to samý a to už mě znovu absolvovat moc nebaví.(1.7.2014)

 • Dzeyna
  ****

  Dvojka je jiná. Nevím, jestli lepší nebo horší. Zabývá se úplně něčím jiným než první díl. JW řeší stále prachy a zapadnutí do high class, ovšem úplně jinou cestou a už to není tak napínavé a mele se tady toho hodně dohromady, což je menší mínus. Pozitivum je naopak kratší délka filmu, což těm všem věcem, které se tady objeví dává větší akci a diváka nenudí. Rozhodně dobré pokračování, jak už to ale bývá, slabší než jednička.(28.8.2014)

 • Dever

  // Production Companies: Sveriges Television (SVT), Nordsvensk Filmunderhallning //(23.6.2014)

 • FilmFan24
  ***

  Druhá část severské vyprávěnky o studentíkovi JW, který tak touží se dostat mezi bohatou elitu, ale stále se mu nedaří. Hlavního hrdinu zastihujeme na začátku filmu ve vězení, kde si odpykává trest za svoje činy, kterých se dopustil v předešlé části. Po propuštění zjišťuje, že projekt na kterém ve vězení pracoval jeho společník náležitě zpeněžil ovšem náš hrdina z úspěšného obchodu nemá ani halíř. Následuje cesta odkud už nebude návratu..."Snabba cash II" je mozaikovitě propojená osudy jednotlivých postav jejichž činy se ke konci propojí. Náležitě zamotané, ale jak to tak v pokračováních bývá, nemá to ten šmrnc prvně viděného. Pořád ale velice slušná kriminálka, která by i obstála jako samostatný film.(6.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace