Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

• ghatos

Novácká legrace v sitcomu? Maximálně otřesné spojení. 10%.(6.4.2012)

• Mrkvič

Tuctový produkt tv nova jako Comeback, Nováci a další sitkomy. Skoro každý si tam i něco málo ze sebe v nějaké postavě najde. Některé frky nejsou zlé, ale jinak to je docela trapárna. Ale vydržet se těch 25 minut dá.(10.6.2013)

• ConanVJ

Další sračka z produkce tv Nova. Něco tak trapnýho a debilního se hned tak nevidí. Za mě 0%(1.5.2012)

Zase jdu "proti proudu" ale mě tento seriál hodně baví. Miluju Sandru Pogodovou, miluju tenhle typ humoru a la Roseanne a nechápu jak to může někdo srovnávat s pitomostmi jako byli Nováci a Horáci.(12.4.2012)

• Ded@M@tes

Jedná se o předělávku amerického seriálu "Roseanne", do české tvorby televize Nova. Srovnávat s Comeback nelze, tohle je úplně jiný druh komedie. Podle mě to úplně špatné není, i když jde místy trochu o suchý humor. Prozatím za slabší dvě hvězdy, uvidím časem kam se seriál bude ubírat. / Viděné epizody *42.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 4/10 )(22.4.2012)