Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

• Zumongar

Nebaví a mám problém se přitom už vůbec jen usmívat. Jakmile Leoš Noha "pjestal tak hezky jíkat J", už ani on nedokáže pořádně pobavit.(16.6.2012)

• Nach

Každý Sitcom nemůže být rázem Comeback. Pravdou bohužel zůstává, že jich většina dosáhne kvalit Heleny. Nejde jen o zvolený humor, ale i o scénář, postavy, režii, prostě souhru všeho, co činí film filmem. Zde je to však o to těžší, že každá epizoda musí přijít s něčím zajímavým a zároveň dost dlouhým i krátkým na zábavné vyprávění. Helena tohoto kouzla nevyužila. Je natahovaná a vlastně i bez nějakého ucelenějšího děje. Postavy jsou nudné, až odfláknuté. Herci to nijak nezachraňují a celkově to vše dává maximálně na tu jednu hvězdičku. Tedy u mě 20%. Není to hold šálek mého čaje.(29.3.2012)

• kinghome

Tenhle sitcom měl navázat na úspěchy Comebacku, ale to se rozhodně nepovedlo. Příšerně stupidní postavy a hlavně špatní herci v seriálu úspěch přímo odpuzují. Převládá většinou trapnej humor a většinou jsem rád, když se alespoň pousměju nad nějakým blbým vtipem. Comeback se mi líbil, ale tohle je blbost, která comebacku nešahá ani po kotníky.(8.4.2013)

• MISSha

Kameňák v seriálové podobě… Uběhne pouhopouhých 5 minut, a tvůrci nejmíň 30x vloží umělý smích mezi rádoby vtipné věty. Doslova čiré sitcomové zlo, které je parodií na seriál. TV Nova prostě bud' točí pořady pro puboše (x-tá superstár), nebo mozek-vymývající seriály pro důchodce, to ji živí.(18.9.2012)

• slatkac

Jsem dobrej, předpovídal jsem, že tohle bude silná sračka a hle, měl jsem pravdu!! Leoš Noha a Sandra Pogodová jsou sice zajímavý pár, ale nic nemění na tom, že se to snaží vypadat jako mix Comebacku, Roseanne a Ženatého se závazky. Škoda. Pro mě to je další nudná slátanina, u kterého se zasměju 2x během 20 minut. A dialogy psal asi nějakej dement s trojnásobnou lobotomií. 20%.(30.3.2012)

• - Leoš Noha v jednom rozhovoru prozradil, že sit-com není zrovna tím druhem zábavy, který by vyhledával. (Olík)

• - Barmanka v restauraci Rodeo se v první řadě jmenovala Denisa, ale v druhé řadě se jmenovala Jarmila. (Ivousx.y)

• - Od prvního castingu se kromě Leoše Nohy obsazení Musilovic rodiny kompletně proměnilo. On sám to komentoval slovy: „Asi jsem typický Musil.“ (Olík)