poster

Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

 • geklon
  *

  ...ale ono to občas je i zábavný....... a nad věcí, ale jen občas(29.4.2013)

 • Rosalinda
  odpad!

  Především vůbec nechápu, jak někdo může takovouto super "vtipnou" slátaninu vůbec pustit na obrazovky. Hmmm, možná bych se nad sebou měla zamyslet a spíš se ptát, jak tohle vůbec někdo může natočit!? Nebo pořád málo? Jak tohle vůbec někoho napadne a někdo se to odváží realizovat? No dobře, každému podle jeho schopností, každému podle jeho představ!(2.4.2012)

 • Ded@M@tes
  **

  Jedná se o předělávku amerického seriálu "Roseanne", do české tvorby televize Nova. Srovnávat s Comeback nelze, tohle je úplně jiný druh komedie. Podle mě to úplně špatné není, i když jde místy trochu o suchý humor. Prozatím za slabší dvě hvězdy, uvidím časem kam se seriál bude ubírat. / Viděné epizody *42.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 4/10 )(22.4.2012)

 • kinghome
  *

  Tenhle sitcom měl navázat na úspěchy Comebacku, ale to se rozhodně nepovedlo. Příšerně stupidní postavy a hlavně špatní herci v seriálu úspěch přímo odpuzují. Převládá většinou trapnej humor a většinou jsem rád, když se alespoň pousměju nad nějakým blbým vtipem. Comeback se mi líbil, ale tohle je blbost, která comebacku nešahá ani po kotníky.(8.4.2013)

 • MMR
  ***

  Raději bych nové díly comebacku, než tohle. Toto je jen jeho slabý odvar. Humor je sice podobný, ale slabší. I když situace v domácnosti jsou vcelku vtipné, dokonce se i zasměju, ale jakmile se děj odehrává jinde, tak to už vtipné není. Ale na to, že to vysílá TV Nova, to ještě ujde...(31.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace