Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

• geklon

...ale ono to občas je i zábavný....... a nad věcí, ale jen občas(29.4.2013)

• Rosalinda

Především vůbec nechápu, jak někdo může takovouto super "vtipnou" slátaninu vůbec pustit na obrazovky. Hmmm, možná bych se nad sebou měla zamyslet a spíš se ptát, jak tohle vůbec někdo může natočit!? Nebo pořád málo? Jak tohle vůbec někoho napadne a někdo se to odváží realizovat? No dobře, každému podle jeho schopností, každému podle jeho představ!(2.4.2012)

• Ded@M@tes

Jedná se o předělávku amerického seriálu "Roseanne", do české tvorby televize Nova. Srovnávat s Comeback nelze, tohle je úplně jiný druh komedie. Podle mě to úplně špatné není, i když jde místy trochu o suchý humor. Prozatím za slabší dvě hvězdy, uvidím časem kam se seriál bude ubírat. / Viděné epizody *42.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 4/10 )(22.4.2012)

• kinghome

Tenhle sitcom měl navázat na úspěchy Comebacku, ale to se rozhodně nepovedlo. Příšerně stupidní postavy a hlavně špatní herci v seriálu úspěch přímo odpuzují. Převládá většinou trapnej humor a většinou jsem rád, když se alespoň pousměju nad nějakým blbým vtipem. Comeback se mi líbil, ale tohle je blbost, která comebacku nešahá ani po kotníky.(8.4.2013)

Raději bych nové díly comebacku, než tohle. Toto je jen jeho slabý odvar. Humor je sice podobný, ale slabší. I když situace v domácnosti jsou vcelku vtipné, dokonce se i zasměju, ale jakmile se děj odehrává jinde, tak to už vtipné není. Ale na to, že to vysílá TV Nova, to ještě ujde...(31.3.2012)