poster

Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

 • Mrkvič
  **

  Tuctový produkt tv nova jako Comeback, Nováci a další sitkomy. Skoro každý si tam i něco málo ze sebe v nějaké postavě najde. Některé frky nejsou zlé, ale jinak to je docela trapárna. Ale vydržet se těch 25 minut dá.(10.6.2013)

 • WANDRWALL

  Něco zábavné, něco se dá vydržet, a pro jisté chvilky to jde. Už jsem jako divák zvyklí na ledacos, takže beru to jakože lidi chtěj takový seriály https://www.youtube.com/watch?v=N10OXcITZ7w&list=PLNMXC88_M2Q_4zzcd30OUcWsPA0A8aTbS&index=3(21.4.2016)

 • Rosalinda
  odpad!

  Především vůbec nechápu, jak někdo může takovouto super "vtipnou" slátaninu vůbec pustit na obrazovky. Hmmm, možná bych se nad sebou měla zamyslet a spíš se ptát, jak tohle vůbec někdo může natočit!? Nebo pořád málo? Jak tohle vůbec někoho napadne a někdo se to odváží realizovat? No dobře, každému podle jeho schopností, každému podle jeho představ!(2.4.2012)

 • ArsenalEagle
  *

  Nevtipné.. mělo by se to rovnat Comebacku, jenže u tohohle se zasměje člověk jen párkrát.. Ukázky mě nijak nepřesvědčili, a nepřesvědčil mě ani samotný seriál. Simpatická dvojice hereckých manželů.. Sem tam povedený scénář.. Moc kladných vzpomínek ale nemám(25.3.2012)

 • veronikav
  odpad!

  Vtipná, pohodová matka ? Na tu bandu ? No chtěla bych to vidět ...... Tak umělé fórky fakt nemusím :-((22.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace