Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

• rt12

Těšila jsem se hlavně na Nohu a Pogodovou, bohužel to byla nepovedená hrůza, jako kdysi Novákovi. Možná o vous horší. Snad nejhorší ze všeho je smích za každou vyřčenou větou. Rušilo mě to tak, že jsem nestačila pochytit, zda tam bylo vyřčeno alespoň něco vtipného. Otrávilo mě to natolik, že jsem nevydržela do konce.(30.3.2012)

• MISSha

Kameňák v seriálové podobě… Uběhne pouhopouhých 5 minut, a tvůrci nejmíň 30x vloží umělý smích mezi rádoby vtipné věty. Doslova čiré sitcomové zlo, které je parodií na seriál. TV Nova prostě bud' točí pořady pro puboše (x-tá superstár), nebo mozek-vymývající seriály pro důchodce, to ji živí.(18.9.2012)

• Tosim

Než se dostanou postavy od karikatur k figurám, které mají nějakou (byť sitcomovou) hloubku, vyžaduje to divákovu trpělivost. Ale stejně mám pocit, že Tomáš Baldýnský spolupracuje na seriálu, že kterého by si dříve nic nedělal. 30%.(30.7.2012)

• boshke

Vždy, když si myslím, že jsem na dně, někdo mi hodí lopatu... 0%(22.4.2013)

• WANDRWALL

Něco zábavné, něco se dá vydržet, a pro jisté chvilky to jde. Už jsem jako divák zvyklí na ledacos, takže beru to jakože lidi chtěj takový seriály https://www.youtube.com/watch?v=N10OXcITZ7w&list=PLNMXC88_M2Q_4zzcd30OUcWsPA0A8aTbS&index=3(21.4.2016)

• - Leoš Noha v jednom rozhovoru prozradil, že sit-com není zrovna tím druhem zábavy, který by vyhledával. (Olík)

• - V epizodě "Zápas" hází Helena (Sandra Pogodová) koulí, ale v dalším záběru na dráhu má koule jinou barvu. (TheStitch630)

• - Ačkoliv je v civilním životě Sandra Pogodová bezdětná, má s výchovou tří dětí zkušenost. Před deseti působila v Americe jako au pair v rodině, která měla tři kluky staré devět, jedenáct a třináct let. (Olík)