Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

• duklak2

Moje hrůzostrašné očekávání se nenaplnilo. Myslel jsem si, že tento "seriál" bude naprosto o ničem. Sice některé vtípky působí opravdu trapně, až se divák stydí, co to tvůrci vymysleli, ale je tu i několik opravdu vtipných momentů, kdy se lehce pousmějete a náladu si po těžkém pracovním dnu opravdu zvednete.(5.4.2012)

• topi

Další neuvěřitelná seriálová sračka!!! Kéž by se to mohlo zavírat do trezorů jak za komunistů! Nebo rovnou pálit!(31.5.2012)

• Compadre

Slovo sitcom mám tak nějak spojeno s Americkým seriálem přátelé..ano jsem rozmlsanec nejhrubšího zrna, ale když už kurva točim nějakej sitcom, tak by nemohl být aspon trochu kvalitní?? Seriál Helena absolutně postrádá vtip, vypadá, že je smatlanej na koleni a herecké výkony jsou na tom všem to nejhorší. Samozřejmě každá scéna a každej blebt přítomných "herců" je doprovázen hurónským nahraným smíchem, což vyznívá ještě víc trapně..tohle už netočte!(11.10.2012)

Zase jdu "proti proudu" ale mě tento seriál hodně baví. Miluju Sandru Pogodovou, miluju tenhle typ humoru a la Roseanne a nechápu jak to může někdo srovnávat s pitomostmi jako byli Nováci a Horáci.(12.4.2012)

• milka

Po Comebacku opět pád do televizního pekla. Příšerně zahrané, bez děje, absolutně nevtipné a s pekelným umělým smíchem. Celé to navíc působí dojmem, že si s námi Nova pouze hraje. Jakoby nám po Comebacku, který ukázal, jakým způsobem se u nás mají sitcomy točit, chtěli předvést i varovný příklad toho, jak by v žádném případě tento komediální žánr vypadat neměl. Jako varovný příklad to totiž funguje naprosto dokonale.(6.4.2012)

• - Ve 24. epizodě pouští Marek (Filip Antonio) televizi, ve které hraje úvodní znělka k sitcomu Přátelé (od r. 1994). (fiLLthe3DD)

• - Barmanka v restauraci Rodeo se v první řadě jmenovala Denisa, ale v druhé řadě se jmenovala Jarmila. (Ivousx.y)

• - V epizodě "Zápas" hází Helena (Sandra Pogodová) koulí, ale v dalším záběru na dráhu má koule jinou barvu. (TheStitch630)