poster

Diaz: Neuklízej tu krev

 • Itálie

  Diaz

 • Francie

  Diaz: Un crime d'État

 • Slovensko

  Diaz: Nezmývaj tú krv

 • Velká Británie

  Diaz - Don't Clean Up This Blood

Drama / Thriller

Itálie / Francie / Rumunsko, 2012, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Nebudu se vyjadřovat jestli je vždy košér demonstrování některých chuligánů, kteří ničí centra měst anebo to že v řadách těžkooděnců se často nacházejí ty největší násilnické hovada. Chyby jsou zcela jistě na obou stranách. Bohužel film je hodně jednostranný a činí z policie naprosté hovada a nedává možnost aby zdokumentoval celý summit pěkně popořádku. Takhle nás čeká ve 4 minutě vyvrcholení filmu v podobě razie do janovské školy Diaz, která je natočena stylem který bere dech a při kterém tuhne krev v žilách. Zbytek filmu tvoří již jen následky, které po sobě tato razie zanechala. Zcela jistě lepší než Vzpoura v Seatllu.(5.1.2014)

 • =woody=
  *****

  Zdravím v tomto předoscarovém čase! To, co jsem viděl dnes večer, bude ještě dlouho přilepeno na mé šedé kůře, jako žvejkačka na gatích.. Šel jsem na film bez jakéhokoliv očekávání, bál se dvouhodinové stopáže, při odchodu mi ale bylo jasné, že jsem viděl zásadní výpověď o stavu práva, pravdy a moci v současné Evropě.. Autentické a syrové drama vás donutí zavrtět hlavou kdykoliv si znovu uvědomíte, že je natočené podle skutečnosti.. Doporučuji, poutavě natočené, není co vytknout.. Mějte se filmově! Woo.(15.2.2013)

 • bassator

  47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (Diaz / DIAZ: DON´T CLEAN UP THIS BLOOD / Diaz: Neuklízej tu krev)(17.7.2012)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Realita přenesaná na plátno aneb demonstranti (anarchisti) vs. policatji aneb policejní brutalita live. Velice realisticky natočený dokumentární film, okořeněný dokonalým zvukem. Jakmile fízlové spustí "Obušku, z pytle ven", budete si myslet, že ty pecky přes hlavy a záda padají hned vedle vás. 5* - doporučuju!(24.9.2012)

 • klida
  **

  Víc jak hodinu jsem měl pocit, že to je nějakej videoklip nebo něco, protože tam nebyl žádnej příběh, žádněj děj, nic. A když se začne něco dít, tak je to až trapně tendenční pohádka o mírumilovných, poklidných, svobodných mladých lidech v batikovaných tričkách, které bezdůvodně seřeže ta černobíle zlá policie, jež se vyžívá ve vysvlékání zmlácených mladých dívek.(18.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace