poster

Inspektor Regan

 • Velká Británie

  The Sweeney

 • Slovensko

  Štvanec

Akční / Krimi / Drama

Velká Británie, 2012, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  ****

  Kriminálka bez rukavic, ostrá jak břitva a soundtrack úderný jako pádné argumenty policejní brutality a já nadšením nadskakuju nad vizí traileru, který by běžel po každých krimi zprávách na Primě tak dlouho, až by se taková šikovná jednotka zformovala i v našich končinách. Potřebovala jsem sice notnou dávku tolerance k akceptování hlavní mužské postavy (přes pupkózní erotiku jsem se bohužel nepřenesla), o to víc mě uspokojoval každičký záběr na Bena Drewa a jeho neřehlédnutelné charisma. I když se snímek řídil v podstatě všemi směrnicemi žánru, včetně odevzdání odznaku, pátrání na vlastní pěst a umístění do vazby, plné nevítaných známostí, a už dopředu dal tušit směr, kterým se bude ubírat, přesto držel a nepustil, a to ani v případě automobilových honiček, které byly jedny z nejlepších, co jsem viděla, a že je nemusím.(15.2.2013)

 • Ramirez85
  **

  Běžnej den v Engelandu: to si takhle jdete nakoupit pár diamantů do jednoho zapadlýho klenotnictví, ale protože asi vybíráte moc dlouho, naběhnou tam jakýsi Jugoši a střelej vás do krku, hm, smůla no. A přesně v tenhle moment vyjíždí hákovat do další šichty tady chlapci a děvčata z jakési jednotky jménem The Sweeney (o které jaktěživ nikdo neslyšel), aby vás už nikdy žádnej Jugoš do krku nestřelil... teda podle toho filmu je větší pravděpodobnost, že vás do něj střelí někdo z těch povedených detektivů, ale to je teď vedlejší, nezačínejte s tím zase, ti lidi na Trafalgar Square tam neměli co dělat, nějaký Trafalgar Square, pff, když už chci kurva střílet jak dement, tak si budu střílet, i když jsou kolem mě stovky lidí. Jo a ten polda si na tu kulku naběhl sám... dvakrát. Takže cože co? Jo, ten film je děsná pruda, pozérskej jak fanoušci Chelsea a logika tu dostává na prdel víc než otrok v SM salónu...(3.6.2016)

 • Roman.Ticka
  ***

  Tvrďárna jak sibiřský beton. Při vzpomínce na úporné tahání kačera, nahazování motoru na trojkolce a absolutoriu v oboru žabí anatomie to musí být v teple a bezpečí obýváku učiněné chlapácké adventure. Ve výčtu plochých či chybějících iniciačních technik soudobé civilizace by se dalo pokračovat, ale vrátím se raději k filmu. Tomu v podstatě nic nechybělo, kamera, režie, hudba, zákoutí Londýna i tomhardyovský delikvent se vyvedli, ale nesedl mi dýchavičný Ray Regan. Jsem si naprosto jistá, že na míru šitou roli trestuhodně ukradli Brusi Willisi.(8.2.2013)

 • Spiker01
  ****

  Poctivá britská kriminálka. Hodně akce, humoru, svižné tempo, vhodná hudba, přesvědčivé výkony. Z představenstva zaujme asi hlavně Ray Winstone a Hayley Atwell, kteří tvoří mileneckou dvojici v policejním oddílu Sweeney...70%(26.5.2013)

 • Rakosnicek77
  ****

  Tak celkem drsná krimoška která fakticky překvapila! Angláni i tohle zvládají na výbornou a třeba ta přestřelku před bankou, za tu by nemuseli trpět méněceností, ani v Nelítostném souboji. Dokonalá podívaná.(12.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace