Inspektor Regan

The Sweeney

Štvanec

Akční / Krimi / Drama

Velká Británie, 2012, 107 min

Správně drsné. Snoubí se tam akce i vyšetřování a potěšilo mě, že i když je Ray Winstone pořád fakt tvrďák, tak se tam neostýchali dělat si srandu z jeho bachoru.(12.5.2013)

Snímek plný drsných chlapáckých řečí z drsného prostředí, kde přežijí jen drsoni, kteří umí rozpoutat správně drsnou akci. Slušně natočeno - hlavně honičky a střílečky - ale té drsnosti jsem nevěřila ani zbla. Naopak, chvílemi vypadala spíš jako parodie. /28. 4. 13./(28.4.2013)

Asi bude najlepšie nezdržiavať sa písaním komentára, prihlásiť sa ku komentáru môjho obľúbenca Radka a iba hodnotením vyjadriť, že to bol podľa mňa pozerateľný film nakrútený zrejme bez vyšších ambícií, čo sa tvorcom aj podarilo.(25.1.2016)

Extrémně chlapácká podívaná. Nic proti tomu, ale takový BLITZ mě bavil víc.(10.2.2013)

3,5/5, ale prikloním sa k trom, pretože Winstoneovi som kupodivu vôbec nefandil. Ako sa už veľakrát stalo, väčšie sympatie som prechovával ku zloduchom a záverečná prechádzka hlavného hrdinu, počas ktorej stihol každému narvať do ksichtu svoj znovunadobudnutý odznak ma trocha iritovala.(15.2.2013)