poster

Inspektor Regan

 • Velká Británie

  The Sweeney

 • Slovensko

  Štvanec

Akční / Krimi / Drama

Velká Británie, 2012, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohson
  ****

  I když nemohu v žádném případě souhlasit s některými uživateli , že se jedná o luxusní podívanou, jsem nucen konstatovat, že jsem si film v pohodě užil. Sice bych asi změnil scénář, podle mě nejslabší článek celého filmu, ale jinak jen veskrze samá pozitiva. Velmi solidní akce, střílečky, samozřejmě Ray Winstone, tomu tahle role opravdu sedla jako přišitá. Vydařená kriminálka se známými britskými herci a škoda jen toho scénáře....(30.6.2014)

 • Spiker01
  ****

  Poctivá britská kriminálka. Hodně akce, humoru, svižné tempo, vhodná hudba, přesvědčivé výkony. Z představenstva zaujme asi hlavně Ray Winstone a Hayley Atwell, kteří tvoří mileneckou dvojici v policejním oddílu Sweeney...70%(26.5.2013)

 • kulyk
  ****

  No já být Srbáč, tak v Anglii raději nepáchám. Činy. Číhá tam totiž Ronald, který má povahu, xycht i postavu poněkud buldočí. Tento detektivní akčňák vtáhl do své nenažrané tlamy snad všechna klišé, co jich subžánr kdy vydal. A přesto to funguje! Stará Winstonka se sice opírá o pár počítačových triků, neboť to občas vypadá, že i běhá, ale nikdo nejsme dokonalý, že. A za scénu, v níž se po té snesitelné buchtindě mroží a hrošákuje ve svých zářivě žlutých bombarďácích, přihazuju čtvrtou hvězdu. Zase se cítím sexy!(20.3.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Paráda !! Klasika jako Mraky! Po dlouhé době Správný Akční Film, který měl Vše! Akční, napínavý s prvky Krimi, pořád se něco Dělo .. Nechyběl Sex, přátelství,humor a Drsný COP Ray Winstone.. Dialogy na skvělé úrovni.. Žádné kecy o hovně a Skutek Utek.. Zábava pro celou Rodinu !(16.1.2013)

 • Rakosnicek77
  ****

  Tak celkem drsná krimoška která fakticky překvapila! Angláni i tohle zvládají na výbornou a třeba ta přestřelku před bankou, za tu by nemuseli trpět méněceností, ani v Nelítostném souboji. Dokonalá podívaná.(12.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace