poster

Newsroom (TV seriál)

 • USA

  Newsroom, The

Drama

USA, 2012, 25x60 min

Kamera:

Barry Ackroyd

Hrají:

Margaret Judson, Jeff Daniels, Emily Mortimer, Alison Pill, John Gallagher Jr., Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn, Sam Waterston, Chris Chalk, Adina Porter, Wynn Everett, Chris Messina, David Harbour, Kelen Coleman, Jane Fonda, Chasty Ballesteros, Marcia Gay Harden, Hamish Linklater, Grace Gummer, Hope Davis, Terry Crews, Constance Zimmer, David Krumholtz, Jon Tenney, Stephen Henderson, Aya Cash, Salli Richardson-Whitfield, Michael Carbonaro, Patrick Fabian, Natalie Morales, Scott Alan Smith, Ned Vaughn, Paul Schneider, Jason Butler Harner, Jesse Eisenberg, Philip Baker Hall, Matt Long, Kathryn Hahn, Adam Arkin, Jake McDorman, Stephen Root, Frank Wood, Lauren Tom, Eve Gordon, Saemi Nakamura, John Walcutt, Maria Dizzia, Melanie Papalia, John DiMaggio, Don McManus, Marshall Bell, Megan Park, Ricky Mabe, Kristin Carey, Phil Austin, Dean Cameron, Briana Venskus, Tristin Mays, Alison Becker, Dio Johnson, Christina Kirk, Damon Gupton, Julia Cho, Briana Cuoco, Merle Dandridge, Brian Huskey, Kenneth Choi, Kat Dennings, Paul Lieberstein, Jimmi Simpson, Mary McCormack, Amy Holland, Paul Willson, Bruno Amato, Chase Kim, Shelley Robertson, Cherie Daly, Elizabeth Marvel, Bryan Casserly, Corey Sorenson, Rene Gube, Dominic Matteucci, Tehmina Sunny, Riley Voelkel, Nick Gehlfuss, Paul Greene, JD Cullum, Chuma Gault, Brian Howe, Jeff Corbett, Saidah Arrika Ekulona, Clea DuVall, Benjamin Koldyke, Kevin Rankin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ****

  Fajn seriál, jen je škoda, že obsahuje tolik amerických reálií, které jsou mi celkem putna a navíc se při nich nechytám.(9.1.2013)

 • sharky
  *****

  Pro cloveka, ktery studoval zurnalistiku a pracoval v televiznim zpravodajstvi, je tenhel serial povinnost, takhle by to zpravodajstvi totiz melo vypadat a nikdy to tak vypadat nebude. zajimava reflexe USA a jednoho roku jeji historie. Will ma pravdu USA neni nejlepsi zemi na svete, stejne jako CR, ale nikdy neni pozde to zacit menit... Aaron Sorkin je opravdu velmi zajimavy tvurce s obrovskym potencialem.(22.1.2013)

 • KevSpa
  *****

  Pilot: HBO zase válí a Aaron Sorkin opět píchá do amerického vosího hnízda. Na něco takového jsem čekala, na něco, kde otevřeně řeknou, že většina diváků je hloupých a současné komerční televizní zpravodajství jejich hloupost ještě podporuje tím, že jim podává povrchní informace. A ano, skutečně seriózní zpravodajství jdoucí hluboko pod povrch nemůže mít prostě v tomhle povrchním světě slušnou sledovanost, ale přesto by bylo krásné, kdyby se našlo více lidí odhodlaných dělat kvalitní práci. Úvodní monolog v podání skvělého Jeffa Danielse o tom, proč už není Amerika nejlepší zemí, je tak dokonalý, že jsem při něm skoro zapomněla dýchat. První díl sice má sem tam slabší místo, hlavně když se točí okolo vztahů mezi členy nově se rodícího zpravodajského týmu, ale i tak říkám WOW. Pilot - 90% Po 3. dílu dávám seriálu 5*, protože tohle je zkrátka nářez. / Po 5. dílu seriál zařazuji do své seriálové topky. To myslím nepotřebuje většího komentáře. ;-) / První série skončila a já našla novou seriálovou lásku. Geniální, brilantní, vtipné, trefné, dojemné... v případě The Newsroom by byla škoda šetřit superlativy. A mimochodem... dlouhá léta jsem čekala, až se ve filmu či seriálu objeví postava, s níž se naprosto ztotožňuji, takové moje televizní alter ego... nakonec jsem se dočkala. Wille, budeš mi chybět, ale uvidíme se zase za rok. Mezitím se budu bít za dobrou věc, pokoušet se lidi civilizovat a hýřit sarkastickými hláškami místo tebe. ;-) Aarone Sorkine, děkuji ti za to, že možná některým lidem tímhle úžasným dílem otevřeš oči. Bude jich jen hrstka, ale svět těch pár "větších bláznů" potřebuje. 1. série - 100% --- 2. série: Po trochu pomalejším rozjezdu nabral Newsroom neuvěřitelné grády a v druhé půlce sezóny jsem už většinou jen civěla na dění s otevřenou pusou, či se nekontrolovaně smála při sofistikovaných vtípcích a opět brilantních sorkinovských slovních výměnách. Druhá řada už předpokládá, že se divák slušně orientuje v americké politice a prezidentskou kampaň i volby si tak bude užívat se vším všudy. A příběh operace Genoa, který v průběhu vysílání získal kvůli útokům chemickými zbraněmi v Sýrii další rozměr, skvěle orámoval celou řadu a vnesl do života zpravodajské redakce spoustu napětí. A to finále! 2. série - 100% Poslední dva díly třetí série jsem probrečela. Nejen kvůli dění v nich, ale i kvůli tomu, že jeden z nejlepších seriálů končí. Sorkine, ať ty tvoje následující filmy stojí za to, když už jsi kvůli nim seknul s takovouhle brilantní záležitostí. 3. série - 100% Nejoblíbenější postava: Will McAvoy (Jeff Daniels) -- "There was a time when journalism wasn't a career, it was a calling."(4.7.2012)

 • sheen
  *****

  Pecka? Po 4tém díle hodnocení rozhodně nechávám a jen jsem se ujistil v tom, že se jedná o špičkově zpracovaný seriál z novinářské branže. Myslel jsem, že 4tý díl už byl vrchol..ale co přinesl pátý díl, opravdu síla, v tom správném slova smyslu. První série byla jedním slovem parádní! Druhá série byla snad ještě našlapanější, už se nemůžu dočkat dalšího nášupu. První díl třetí a finální řady naprosto dechberoucí :) druhý díl naprostý masox, jak je možné udržet si takovou neskutečnou úroveň.(30.7.2012)

 • klerik
  *****

  Neveril som, že ma ešte nejaký seriál prinúti prehodnotiť zoznam mojich naj seriálov. Lenže druhá séria Newsroomu je perfektná (prvú som nevidel). Skvelá práca s dávkovaním informácii a úžasná dramaturgia vytvárajú zimomriavkové napätie. Plus sympatické postavy... Ostáva veriť, že takto zanietení, skutočnú pravdu hľadajúci a v dobro veriaci novinári naozaj existujú...(21.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace