Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Scéna s tankem mi dech vyrazila a ten nápad na vyloupení banky taky. Film by získal mnohem větší švih, kdyby byl natočen o nějakých 30 let dříve než je datum jeho výroby.(12.1.2011)

 • Historik
  ****

  Všechno je v pořádku, nápad je výborný, napsané je to pěkně, zahrané také, ale ten konec je naprosto příšerný. To se vidí málokdy.(25.6.2010)

 • WANDRWALL
  **

  Jak se doba a film posunuly, tak mi přijde, že to důstojně zvládal i Max Frič. Kdysi řekl, že točí pro diváky, a za to má stříbrný mercedes. Za tenhle film bych mu ho přál, ale doba ne. Těžko říct proč neemigroval, možná proto, že filmovat zde mohl dál.(10.7.2011)

 • Adam Bernau
  odpad!

  Nevím, čím si tento anachronický zmetek zasluhuje stejné hodnocení jako Hoblova Ztracená tvář. Nevím, jak přišel Bart na to, že "režisér Frič se dokázal postupně vyrovnávat s trendy v historii našeho filmu". Podle mne mohou být Přísně tajné premiéry zajímavé především pro české filmové studenty jako nejkatastrofálnější možná varianta spojení v prvorepublikově-protektorátní tvorbě uvízlého režiséra společenských komedií a dramat se socialistickým standardem (herecky zde ztělesněným Sovákem s Bohdalovou a Řandou). Výsledné cosi, co snad mělo být moralistní crazykomedií, je nicneříkající nefunkční paskvil, slabý právě tak, jako je slabá televizní hra hlavního hrdiny, jejíž hlavní hrdina napsal televizní hru atd. On i ten název (dost strašný) by mohl rezonovat pouze v době, která je zvyklá prožívat "premiéry" (samozřejmě veřejné) jako společenské události. Z hlediska názvu není snad bezúčelné, že šíleně zrychlený závěr vrcholí unikátní módní přehlídkou a končí fingovaným filmováním. Za zmínku stojí, že jde o jeden z filmů, v nichž dostal menší štěk Ladislav "Černý Petr" Jakim.(11.6.2015)

 • Morien
  **

  Mám problém si film jakkoliv mentálně zařadit. Žánr, rok výroby, ansámbl - všechno je na svých místech, ale jako by zároveň nebylo. Námět je skvělý, ale provedení mi udělalo zmatek na duši.(24.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace