Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *****

  S lehkou opatrností přiznávám, že mé hodnocení zastiňuje sympatie pro námět, který je ale opravdu neodolatelný. Musí se to vidět. 90%.(18.10.2003)

 • gouryella
  ***

  Kupodivu nadprumerne zabavny snimek, ktery tezi hlavne ze skveleho osazeni v cele s Jirim Sovakem, ale vzhledem ke kvalitni tvorbe let sedesatych pouze slusnejsi nadprumer.(24.7.2002)

 • gudaulin
  ****

  Frič patřil k velkým hvězdám naší kinematografie a nebylo pro něj proto obtížné angažovat ty nejpopurárnější a nejlepší herce své doby. Jakkoli scénář je slušný (přinejmenším z pohledu současné české produkce), to, co vyzdvihuje Přísně tajné premiéry do nadprůměru, je právě herecké obsazení a odvedené herecké výkony. Za Sováka a Bohdalovou + závěrečný nápad s tankem musím dát čtvrtou hvězdičku. Celkový dojem 70 %.(18.7.2008)

 • Gemini
  ****

  Nečekaně se rozvíjející příběh vrcholící spíše kdesi v americké crazy komedii než v českém tradičním stylu, ale je opravdu radost sledovat zvolna šílícího Jiřího Sováka aneb jak je ta zlodějna vlastně jednoduchá, když má člověk dost fantazie. 80%(7.6.2007)

 • D.Moore
  ****

  Líbilo by se mi, kdyby se postava Jiřího Sováka ještě více vzpouzela, o tom, k čemu její nápady slouží, neměla od samého počátku ponětí a alespoň chvíli byla mistrným zločineckým mozkem nevědomky. I přes tuto výhradu jsou ale Přísně tajné premiéry více než dobrou, perfektně zrežírovanou komedií se spolehlivým obsazením (Čestmír Řanda přímo neskutečně válí). Pokud by bratři Coenovi chtěli natočit remake jednoho našeho filmu, měl by to být nejspíše tento.(9.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace