Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ****

  Skvěle obsazená komedie o tom, že dostat se na šikmou plochu není vůbec nic těžkého :-)(24.1.2013)

 • Morien
  **

  Mám problém si film jakkoliv mentálně zařadit. Žánr, rok výroby, ansámbl - všechno je na svých místech, ale jako by zároveň nebylo. Námět je skvělý, ale provedení mi udělalo zmatek na duši.(24.2.2015)

 • gudaulin
  ****

  Frič patřil k velkým hvězdám naší kinematografie a nebylo pro něj proto obtížné angažovat ty nejpopurárnější a nejlepší herce své doby. Jakkoli scénář je slušný (přinejmenším z pohledu současné české produkce), to, co vyzdvihuje Přísně tajné premiéry do nadprůměru, je právě herecké obsazení a odvedené herecké výkony. Za Sováka a Bohdalovou + závěrečný nápad s tankem musím dát čtvrtou hvězdičku. Celkový dojem 70 %.(18.7.2008)

 • fragre
  ****

  Zábavná a svižná komedie o kapitalistických metodách zaváděných do socialistické kriminality. Jinak vtipná odpověď na tehdy populární západní filmy o krkolomných a rafinovaných loupežích. Duo Sovák-Řanda celý film opravdu táhne, ale ani vedlejší role nejsou obsazeny druhou ligou.(11.10.2010)

 • Oskar
  ***

  Tak narozdíl od Tosima vidím zásadní chybu právě v tom námětu. O jeho originalitě vůbec nemůže být řeč, to ale nic nemění na tom, že ten nápad je velmi nosný a tady jaksi "nedonošený", jestli mi rozumíte. Přesto všechno - precizní režie Martina Friče a snaživí herci způsobují, že to rozhodně za shlédnutí stojí.(24.11.2003)

 • - Točeno také v Karlových Varech. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace