poster

Jackpot

 • Norsko

  Arme Riddere

 • anglický

  Jackpot

Komedie / Krimi / Thriller / Akční

Norsko, 2011, 86 min

Režie:

Magnus Martens

Kamera:

Trond Høines

Hudba:

Magnus Beite
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hannibal92
  ***

  Neuvěřitelné černá komedie s dost překvapivým koncem. Je vidět že v Norsku vládne úplně jiný druh humoru než ve zbytku světa, což rozhodně není na škodu. Smál jsem se opravdu od začátku do konce a to i když samotná dějová linie byla trochu slabší. Ona už jenom továrna na vánoční stromečky působí neuvěřitelně vtipně.....to jakým způsobem ty stromečky dělají, všichni zaměstnanci...... rozhodně fajn kousek. Atmosféra samotného Severského filmového podzimu a i kina Atlas už se mi docela dostala pod kůži a myslím že od teď už budu chodit převážně do Atlasu. [Severský filmový podzim 2012 - Kino Atlas - 16.11.2012](17.11.2012)

 • Enšpígl
  **

  Tohle bylo vtipný asi jako inkaso kaslíku. Jasně pár černohumorek tam bylo, ale jinak : nesympatický lidi, idiotská záplatka jako záminka k nehumoru a to je konec zazvonil znovec a mý stokoruny za film byl zbytečnej konec.(17.11.2012)

 • Khalesi
  ***

  Slabšie 3* a musím poznamenať, že som pre vysoké hodnotenie na čsfd mala vysoké očakávania, ktoré sa žiaľ nesplnili. Zrejme tento druh humoru nie je moj šálok kávy. Viac, ako vtipných situácií, bolo násilností a nechutností.(20.9.2013)

 • cineman
  ****

  Černohumorná vykrádačka všech možných legend jako Fargo, Obvyklí podezřelý, Tarantinovy kolekce šlape dobře celou stopáž dle severských zvyků. Tak proč si to jen tak neužít.(2.7.2012)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Tarantino/Ritchie v Norsku. Fajn oddechovka, kde 4 hvězda je za povedené a překvapivé gore.(24.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace