poster

Jackpot

 • Norsko

  Arme Riddere

 • anglický

  Jackpot

Komedie / Krimi / Thriller / Akční

Norsko, 2011, 86 min

Režie:

Magnus Martens

Kamera:

Trond Høines

Hudba:

Magnus Beite
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  ***

  Norský Quentin Tarantino natočil film podle nikdy nevydaného příběhu Joa Nesbøho. Ten vypráví o partičce čtyř prazvláštních individuí, které spojí dohromady jedna téměř dvoumilionová výhra. Následují usekané končetiny, těla narvaná do drtičky ve výrobně vánočních stromků i díry v hlavě maskované bílou čelenkou začínající po několika vteřinách připomínat spíše japonskou vlajku. Je to černohumorné a jste-li, narozdíl ode mě, fanouškem stylu ala Pulp Fiction i velmi vtipné. [47th Karlovy Vary International Film Festival](2.7.2012)

 • DaViD´82
  ***

  Nesbøho černohumorně absurdní styl à la Lovci hlav z toho sice cítit nesporně je, ale to je asi tak všechno. Je to ten druh filmu, o kterém se lépe mluví než se na něj v reálu kouká. Na vinně je, že velká spousta papírově kultovních scén je zabita nemastným neslaným zpracováním. A to co se přeci jen povedlo, je vykradené "jedna k jedné" odjinud. Nejzajímavější na tom ve výsledku tedy je, že v Lovcích hlav připomínal hlavní hrdina norského Walkena a ten zdejší připomíná norského Buscemiho. A že ten soused polda čte Nesbøho Leoparda v originále. I když od Nora bych nic menšího ani nečekal.(30.3.2013)

 • Khalesi
  ***

  Slabšie 3* a musím poznamenať, že som pre vysoké hodnotenie na čsfd mala vysoké očakávania, ktoré sa žiaľ nesplnili. Zrejme tento druh humoru nie je moj šálok kávy. Viac, ako vtipných situácií, bolo násilností a nechutností.(20.9.2013)

 • FFilipCZ
  ***

  Po jednodenním dumání a přemýšlení musím přeci jenom jednu hvězdu ještě přidat. Je pravda, že pár vtipných a typicky černohumorných scén tam opravdu bylo.(6.5.2013)

 • bassator
  ****

  47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - VARIETY´S TEN EURO DIRECTORS TO WATCH - Deset evropských režisérů očima Variety (Arme Riddere / JACKPOT / Jackpot) - Parádní sranda a opravdu vtipné postavičky ve všech rolích. Vše se musí brát s velkou nadsázkou proto bych spíše doporučil na tu uvolněnou karlovarskou půlnoc... - 1. 7. 2012 - kino Thermal - Malý sál - Karlovy Vary - 80%(12.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace