poster

Jackpot

 • Norsko

  Arme Riddere

 • Velká Británie

  Jackpot

Komedie / Krimi / Thriller / Akční

Norsko, 2011, 86 min

Režie:

Magnus Martens

Kamera:

Trond Høines

Hudba:

Magnus Beite
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ****

  Když Rudá hvězda Oslo náhodou zremizuje s Baníkem Bergen a blbý, blbější, nejblbější a nějaký Thor Heyerdahl s půlkou mozku tak pustí norskému Horáčkovi trochu žilou, zvrhne se to v celku roztomilou a dynamickou vybíjenou. Scénář z Nesbøva zaprášeného šuplíku z dob, kdy ještě míval malé péro a servilně obrážel s Netopýrem nakladatele sice kdovíjakou originalitou neoplývá, nicméně několikrát jsem si poprskal rozžvýkanou treskou televizi a to se mi při mé naprosté absenci syslu pro tumor jen tak nestává!(11.9.2013)

 • Zeebonk
  ****

  Bravurní honba za recyklací hnijících trupů zdatně uhňácaná příjemnými a politicky nekorektními, severskými prstíky. A to i přesto, že se závan papírové vypočítavosti neostýchá divákovi proplesknout čichové buňky a zanechat za sebou nedůvěřivě roztažené nozdry, neboť bez té naší papírové vypočítavosti by zábava byla cudná, obrýlená katolička s ohmataným růžencem v pravé kapse a sukní po kotníky. Do posledního cípu čtyřech zářivých hvězd nahrává fakt, že je celá mozaika protkána známými norskými ksichty a humorem černějším než etiopský maratonec (ne)šťastně vběhnuvší do análu Asi Akiry. A teď už snad jen dodám starý, teatrální a dokola omílaný povzdech, že takové pichlavé mnohovrstevné krimošky by mohly vznikat i v tom našem vrásčitém řiťáku Evropy, ale ti zodpovědní zrovna chlemtají další misku plytké tragikomické polévky.(14.8.2013)

 • CISTICZ
  ****

  Paradni relax, severani umi cerny komedie.(1.7.2012)

 • bassator
  ****

  47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - VARIETY´S TEN EURO DIRECTORS TO WATCH - Deset evropských režisérů očima Variety (Arme Riddere / JACKPOT / Jackpot) - Parádní sranda a opravdu vtipné postavičky ve všech rolích. Vše se musí brát s velkou nadsázkou proto bych spíše doporučil na tu uvolněnou karlovarskou půlnoc... - 1. 7. 2012 - kino Thermal - Malý sál - Karlovy Vary - 80%(12.8.2012)

 • rikitiki
  ***

  Hodně ostrá jednohubka. Ale konec byl odfláknutý - absolutně nevysvětlený, scénáristovi prostě došla pára a tak za sebe zařadil pár scének, jak se mu líbily, ale už je nedokázal zdůvodnit.Tenhle film beru jako adrenalinový zážitek: jednou se svezete, podruhé už to nemá cenu. _____ Hlavní hrdina mi zjevem i charakterem připomínal některé postavy S. Buscemiho. /20. 11. 12./(20.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace