poster

Jackpot

 • Norsko

  Arme Riddere

 • Velká Británie

  Jackpot

Komedie / Krimi / Thriller / Akční

Norsko, 2011, 86 min

Režie:

Magnus Martens

Kamera:

Trond Høines

Hudba:

Magnus Beite
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cineman
  ****

  Černohumorná vykrádačka všech možných legend jako Fargo, Obvyklí podezřelý, Tarantinovy kolekce šlape dobře celou stopáž dle severských zvyků. Tak proč si to jen tak neužít.(2.7.2012)

 • PetrPan
  ***

  Byť scénárista byl trochu vojta a jeho výtvor postrádá filipa, přesto není Jackpot zas tak hloupý honza. Připadal bych si jako matěj nedat tomu minimálně tři až čtyři hvězdy.. Ježíši, to je zas komentář.(12.11.2013)

 • Fr
  ***

  ,,NÁHODY SE DĚJOU. MY JSME UHODLI 12 ZÁPASŮ. TEN TÝM, KTEREJ NA KONCI SKÓROVAL, TO BYLA NÁHODA. ŽIVOT JE NÁHODA.“...... /// Místy dost bláznivý (asi jako chlápek s kérkou ,,VOLVO“ na pupku), někdy jen takový …. jako že se snaží bejt ftipný. Na druhou stranu – já su přesně ten typ (uchyláka?), kterýho pobaví masakr v sexshopu. A je mi jasný (zase jo?), že vod týpků, kteří nechtěj 1.739.361 korun dělit 4 (navíc by to někteří stejně nedokázali…), mně musí stačit příběh, ….co příběh…. černá jednohubka, plná nešťastnejch náhod. Chlapci to vobčas dokážou solidně rozjet, taky ten norskej humor mi sedí. Ale síly bych nepřeceňoval…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou povídku, kterou napsal Jo Nesbø, jsem nečetl. 2.) Potřebuju se zbavit těla (2, 3…). 3.) Soundtrack? Zkusit se má všechno. 4.) Thx za titule ,,a.lala“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(3.3.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Tarantino/Ritchie v Norsku. Fajn oddechovka, kde 4 hvězda je za povedené a překvapivé gore.(24.2.2016)

 • FFilipCZ
  ***

  Po jednodenním dumání a přemýšlení musím přeci jenom jednu hvězdu ještě přidat. Je pravda, že pár vtipných a typicky černohumorných scén tam opravdu bylo.(6.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace