Na Last Resort jsem se těšila, ale nečekala jsem, že mě hned pilotní díl tak nadchne. Jistě, toho patosu tu možná mohlo být trochu méně, ale v rámci svého žánru a tématu to rozhodně neruší. Zatím slibně rozjetá podívaná, ve které není o napětí a sympatické postavy nouze. Pilot - 90 %(4.10.2012)

Shawn Ryan se tradičně vytasil s námětem, který je nosný jako máloco jiného. Jenže namísto některé z kabelovek, které se nebojí kopnout do vosího hnízda, se toho ujmula na jistotu hrající komerční ABC. A vše "třaskavé a nosné" z tématu se tak naprosto zazdívá na vedlejší kolej. Když se k tomu přičte i otřesně neherecké obsazení a recyklace kulis po Lostech, tak vlastně již vůbec nepřekvapí, že tohle je béčko se vším všudy. A navzdory všemu výše zmíněnému vlastně až překvapivě dobré béčko.(3.2.2013)

,,BOJOVALI JSME, ABYCHOM SE DOSTALI DOMŮ“...... /// Co by se tak mohlo stát, kdyby armáda (ta americká, ty zůstaň v klidu bratře plukovníku…) válčila sama se sebou. Na vostro a jadernejma…. tohle by mohlo zaujmout i nemilitantně založený jedince! O cti (nejen vojenský), přátelství, důvěře, odvaze a vo tom, co stojí za to bránit. A taky spousta důkazů, že každá akce vyvolává reakci. Škoda, že to vobčas lehce zahapruje (ale co, je to jen seriál…), a že totálně nezvládli závěr (myslím v rámci zajímavosti…). Zábavný béčko, který u mě v klidu poráží takovej Strike Back. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám seriál, kterej má na konci konec. 2.) Stejská se mně po ostrově. 3.) Přemejšlím, jestli mně bude 17 jadernejch zbraní a mikrofon stačit k založení vlastního státu. 4.) Thx za titule ,,xtomas252“, ,,johnny.ka“ a ,,Mischa“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(14.2.2013)

Ponorkové filmy mám rád a tento seriál tiež nieje najhorší. Príbeh je celkom dobrý a každý diel dokáže niečim zaujať. Hlavne posledné časti majú celkom šmrc a dokážu prekvapiť. Herecký je to obsadené viac ako slušne a postavy tiež nie sú zle napísané. Jediné mínus je trochu naťahované tempo a skoro žiadna akcia, ale inak príbeh dokáže zaujať až do posledného dielu, ktorý je dosť dobrý. 80% - 4*(23.8.2013)

Měla to být jen testovací projekce, tohle si ale vždy po týdnu rád pravidelně naladím. Zpětně se jen divím, že takhle dobrý pilot neudělá renomovaný režisér celovečeráků s každým seriálem... Tento rok holt Favreau ostrouhal a Campbell scóruje - tak aspoň v televizi porazil ten Green Lantern Iron Mana :-P!(4.10.2012)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Atmosféra 8/10 Akce 7/10/// PLUS: výborně zpracovaný dramatický úvod a okamžité vtažení do děje, známé tváře (Scott Speedman, Andre Braugher, Robert Patrick a Dichen Lachman) k nim velmi sympatické obsazení (Daisy Betts, Daniel Lissing a další), zajímavý scénář a několik dramatických momentů, má to uzavřený děj MÍNUS: postupné klesání napětí a skutečnost že se tu vyskytuje několik dějových línií, které zbytečně ředí děj, později jsem měl problém pochopit motivaci postav a nevěděl jsem kdo jedná správně a kdo špatně, každý kope sám za sebe, rovněž jsem se ztrácel v poitických debatách a vůbec ve scénách které měli politické pozadí, kdo je tady vlastně ten špatnej?/// Shrnutí: Poslední základna je hodně dobrý seriál. Dalo se z něho vyždímat ještě víc...akce. Je to někdy víc politický thriller a lidské drama než válečně akční seriál jak se ze začátku tváří. Nemít to uspěchaný závěr, kdy ještě v předposlední části máte pocit, že musí být dalších pět, tak by to bylo ještě lepší. Alespoň, že je tam ten konec. A jak jsem již zmínil herci to táhnou hodně nahoru, každý si tu najde nějakého oblíbence nebo zajímavou postavu./// Celkem 75%///(4.9.2013)

Úvod slušný, jen mám strach, aby se děj neutopil v mysteriózních kravinách jako Lost nebo Terra Nova. Snad se pletu.(1.10.2012)

Tunajsie popisky su trochu nepresne. Ostrov nie je opusteny. A s tym prikazom a mocnymi v DC to nie je take jednozacne. Kazdopadne vo Washingtone bude nieco zhnileho, jeden vojak nieco posral... a posadka (vo vedeni sami spravnaci) s po periskop vyzbrojenou ponorkou ostava na ostrove bez doveryhodnych informacii a sama proti vsetkym, v nudzi i vlastnej krajine. Pilot slusny, dobra herecka zostava, ziadne lacne triky, napatie budovane postupne. // Zatial som zaseknutá niekde okolo e4, ale hádam ľady pohnem.(20.9.2012)

Téma mě nijak neláká, ale konečně je tu zas novej seriál, na kterej se dá koukat!! Uvidíme, jak se to vyvine dál, zatim nevim, jestli jsou mi hrdinové sympatický, ale doufám, že to tvůrci nezkazí jako Lost.(13.10.2012)

Fanda military a hlavně ponorek by tohle zkusit měl, sem tam se objeví dobrý moment, linie s vládní konspirací je zajímavá a duo Patrick/Braugher hraje jak z partesu, převážně jde ale o sentimentální sračku typickou pro produkci amerického ne-kabelového mainstreamu.(22.8.2013)

Z pilotního dílu pod taktovkou Martina Campbella by jeden sral atomový hřiby! Není nad to, když americký kapitán jaderné ponorky pustí atomovku na Washington.Takový nářez jsem neviděl pomalu ani ve filmu. Spojte seriál Ztraceni s filmem Hon na ponorku a dostanete Last Resort. Bohužel seriál končí díky malé sledovanosti hned první sérií, páč vymetený Amíci jsou jako obvykle mimo! Měli by si už konečně vytáhnout hlavu z prdele!(8.2.2013)

• 6thSun

Někdy mám pocit, že v USA zrealizujou úplně každej námět scénáře, se kterým kdejakej jouda vejde do produkce. A pak že je krize. 40%(15.10.2012)

Last Resort je snad po všech stránkách tak rozporuplný, že málem ani nevím jak hodnotit. Na jednu stranu přišel pilot se zajímavým tématem a atraktivním prostředím. Na druhou stranu ale hned ze začátku skřípou i na televizní poměry otřesné herecké výkony. O to hůř když je na stranu třetí polovina dílů příběhově naprosto zbytečná a jen otrocky oddaluje jakékoli rozuzlení, které se mezi tím promění z lákavé zápletky v šílenou imperialistickou konspiraci. Jenže hle, seriál nebyl obnoven na další řadu a tak se na čtvrtou stranu v posledním díle náhle všechny příběhové linky uzavřou. Přechod z utahaného vyprávění plného všech představitelných klišé je sice nepřirozeně rychlý, ale přesto mi zůstala vyset čelist, něco takového se totiž v televizi stává jednou za uherský rok. Od začátku bylo jasné, že by téma více sedlo méně komerční stanici, než je ABC, nebál bych se tvrdit, že ideální by pro něj byla řemeslně lépe odvedená minisérie, ale i takto dopadl Last Resort nad očekávání dobře a já mu proto rád trochu přidám.(9.9.2013)

I kdyz sem byl po precteni premisi skeptickej, musim uznat ze mimo Homeland je todle nejlepsi pilot co se objevil za posledni dva tri roky. Sem zvedavej jestli jim to vydrzi, hlavne aby to nezarizla sledovanost jako uz spoustu nadejnejch bijaku.(2.10.2012)

• Carljack

Přesně tak, jak jsem se u pilotního dílu bavil, jsem se u zbytku seriálu nudil. Bohužel jsem už neměl dostatek sil a ani chuť seriál dokoukat, tudíž jsem po polovině seriálu zjistil, že mu už další šanci nedám. Jsem docela i rád, že skončil, jelikož mě děj prvního dílu velice potěšil...očekával jsem asi něco jiného, než mi tvůrci mohli nabídnout. Hold co se dá dělat, pilotní díl je za plný počet...takhle dávám 2* a škoda.(18.3.2013)

• Wormboy

Zaujimavy namet, ktory bolo mozne rozvijat na velmi velkom priestore, k tomu prijemne kulisy evokujuce uz takmer zabudnuty Lost. Potencial tu teda bol. Vysledok je vsak viac nez rozpacity a to v dosledku niekolkych faktorov. 1. herecke obsadenie je slabe a chemia medzi postavami v podstate nefunguje. 2. serial na kratkom priestore chce riesit mnozstvo veci, co sa nedari. 3. ta najvacsia vytka...scenar, scenar a este raz scenar, ktory nuti uz tak slabych hercov prednasat idiotske zvasty, ktore serial miestami posuvaju na uroven BckovoCeckovej produkcie. 2,5/5*(17.3.2014)

Po 4 prvních dílech spokojenost!! Některý postavy by charisma mohly prodávat !!! Daniel Lissing velký seriálový překvapení!! Po dlouhý době seriál, při kterým držim hubu!!(9.4.2013)

Pilot 4/5. Dám tomu šanci.(2.10.2012)

Po prvních dvou epizodách: Velmi zajímavé postavy, napínavý děj i slušný scénář - Last Resort se rozjel velice slibně!(6.10.2012)

Ačkoli se mě poslední zhruba tři díly snažily přesvědčit o opaku, je to napínavej a zajímavej seriál, kterej hodně těží z neokoukanýho tématu. Má to svoje chyby, postupem času jich přibývá, ale dá se to zvládnout. Souhlasim s tim, že kabelovka by z toho dokázala dostat víc. A něco víc by tam třeba předvedla i Daisy Betts...(8.2.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6