Po 4 prvních dílech spokojenost!! Některý postavy by charisma mohly prodávat !!! Daniel Lissing velký seriálový překvapení!! Po dlouhý době seriál, při kterým držim hubu!!(9.4.2013)

7/10(27.1.2013)

Zabijáckej čas vysílání pohřbil další nadějný seriál. Možná ale dobře, aspoň se to nebude vléct donekonečna jako jiné telenovely. Mělo by to být uzavřený, takže to moc rád dokoukám(8.6.2013)

Shawn Ryan se tradičně vytasil s námětem, který je nosný jako máloco jiného. Jenže namísto některé z kabelovek, které se nebojí kopnout do vosího hnízda, se toho ujmula na jistotu hrající komerční ABC. A vše "třaskavé a nosné" z tématu se tak naprosto zazdívá na vedlejší kolej. Když se k tomu přičte i otřesně neherecké obsazení a recyklace kulis po Lostech, tak vlastně již vůbec nepřekvapí, že tohle je béčko se vším všudy. A navzdory všemu výše zmíněnému vlastně až překvapivě dobré béčko.(3.2.2013)

Tuto serii pravdepodobne nejlepe vystihuji tri pismena - WTF. Avsak v ramci lehce predvidatelne popcornove zabavy i pres hromadu (nejenom) marinacko-patriotickych lol-klise docela jizda, ikdyz s pribyvajicimi dily dostava serie spise komedialni rozmer. A to jsem si myslel, ze po Arrow a Banshee uz vetsi ulet prijit nemuze... :)(24.3.2013)