• flyboyeda
  ***

  Tuto serii pravdepodobne nejlepe vystihuji tri pismena - WTF. Avsak v ramci lehce predvidatelne popcornove zabavy i pres hromadu (nejenom) marinacko-patriotickych lol-klise docela jizda, ikdyz s pribyvajicimi dily dostava serie spise komedialni rozmer. A to jsem si myslel, ze po Arrow a Banshee uz vetsi ulet prijit nemuze... :)(24.3.2013)

 • slovan1
  ****

  Škoda, že se tento konspirační seriál nepodařilo natáhnout alespoň do 3 sérii. Od začátku se mi námět a celý příběh zalíbil a byl jsem zvědavý, jak nakonec posádka USS Colorado a politici v D.C. dopadnou. Samozřejmě i některé osudy ostrovanů mohly být více rozvedeny a poté řádně ukončeny. Herecké obsazení nemělo chybu. I samotné role byly zahrány se vší vážnosti a uvěřitelnosti. Škoda docela málo akce s ponorkou samotnou a samozřejmě i její posádkou na ostrově a v neposlední řadě samotných SEALu nebo Serratových kumpánu. Myslím si, že k točení by ještě bylo co a docela mě zklamalo ukončení seriálu. Hodnotím ale kladně protože mě táhnul a tešil jsem se na nové díly.(1.2.2013)

 • dO_od
  ****

  // Po úvodních dvou epizodách musím říct .. wow. Tak trochu mi to připomnělo Ztraceny. Akorát, že nejsou ztracení. Naopak, všichni vědí, kde jsou. A všichni je chtějí mrtvé. Sounds cool to me :) pořád je tu ostrov, žádná cesta ven, charaktery velmi blízké Jackovi, Kate i Sawyerovi a... "záhadno" vystřídala konspirace. K tomu slušná dávka akce, obrovský potenciál možností, skvělé obsazení.. sakra, já si asi našel nového favorita letošní sezóny. Tak uvidíme s čím se ještě Last Resort vytasí, pro začátek se představil více než dobře.(5.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace