• villon17
  ***

  Téma mě nijak neláká, ale konečně je tu zas novej seriál, na kterej se dá koukat!! Uvidíme, jak se to vyvine dál, zatim nevim, jestli jsou mi hrdinové sympatický, ale doufám, že to tvůrci nezkazí jako Lost.(13.10.2012)

 • tufr
  ****

  Po 4 prvních dílech spokojenost!! Některý postavy by charisma mohly prodávat !!! Daniel Lissing velký seriálový překvapení!! Po dlouhý době seriál, při kterým držim hubu!!(9.4.2013)

 • Fr
  ****

  ,,BOJOVALI JSME, ABYCHOM SE DOSTALI DOMŮ“...... /// Co by se tak mohlo stát, kdyby armáda (ta americká, ty zůstaň v klidu bratře plukovníku…) válčila sama se sebou. Na vostro a jadernejma…. tohle by mohlo zaujmout i nemilitantně založený jedince! O cti (nejen vojenský), přátelství, důvěře, odvaze a vo tom, co stojí za to bránit. A taky spousta důkazů, že každá akce vyvolává reakci. Škoda, že to vobčas lehce zahapruje (ale co, je to jen seriál…), a že totálně nezvládli závěr (myslím v rámci zajímavosti…). Zábavný béčko, který u mě v klidu poráží takovej Strike Back. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám seriál, kterej má na konci konec. 2.) Stejská se mně po ostrově. 3.) Přemejšlím, jestli mně bude 17 jadernejch zbraní a mikrofon stačit k založení vlastního státu. 4.) Thx za titule ,,xtomas252“, ,,johnny.ka“ a ,,Mischa“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(14.2.2013)

 • Lopic
  ****

  I kdyz sem byl po precteni premisi skeptickej, musim uznat ze mimo Homeland je todle nejlepsi pilot co se objevil za posledni dva tri roky. Sem zvedavej jestli jim to vydrzi, hlavne aby to nezarizla sledovanost jako uz spoustu nadejnejch bijaku.(2.10.2012)

 • KarKulA
  ***

  Na začátku dobrej nápad, který se postupem času začal topit ve stupidním seriálovém scénáři plném patosu a dojemných vztahů jak z telenovel, a fušeřina se střídala s docela dobrými místy. Škoda toho "rychlého zaříznutí".... protože i když se nejednalo o nic světaborného, docela mi seriál přirostl k srdci .....(22.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace