Na Last Resort jsem byl velice zvědav, protože jako jeden z mála seriálů mě dokázal navnadit už trailerem. Námět byl výborný a možná by tomu slušela víc kabelovka. (například kvůli sporům s Pakistánci nebo Číňany). Bohužel sledovanost zapříčinila, že se dožil jen jedné série. Na druhou stranu je fakt, že je dostatečně dobře uzavřen, alespoň příběh kapitána Markuse. S rozpletením konspirační teorie v D.C. už tolik spokojenej nejsem. Co se týče obsazení, tak pro mě byla jedna velká neznámá, v paměti jsem měl pouze Terminátora Patricka a Sierru z Dollhouse, kterou hrála Dichen Lachman. Další věc je, že když se podíváte po Ostrově, kde ponorka zakotví, tak vám nemůže naskočit nic jiného než Lost. Každý záběr na krajinu ho připomíná. Některý epizody mi přišli takové zmatené, překvapilo mě, že se postavy v klídku dostávaly z ostrova, kdy se jim zachtělo, aby se následně vrátily jak se jim chce. A vysloveně mě vadilo, jak tam nechaly dělat samozvaného vládce ostrova co se mu zlíbí. Přesto, přeze všechno jsem byl nakonec se seriálem spokojenej, protože mi nabídl dostatek akce a napětí, dostatek emocí i nadmíru patosu (která mi ale nevadila). Škoda jen, že samotné finále přineslo tolik zvratů, že by to vystačilo na dalších deset dílů.(6.8.2013)

Škoda, že se tento konspirační seriál nepodařilo natáhnout alespoň do 3 sérii. Od začátku se mi námět a celý příběh zalíbil a byl jsem zvědavý, jak nakonec posádka USS Colorado a politici v D.C. dopadnou. Samozřejmě i některé osudy ostrovanů mohly být více rozvedeny a poté řádně ukončeny. Herecké obsazení nemělo chybu. I samotné role byly zahrány se vší vážnosti a uvěřitelnosti. Škoda docela málo akce s ponorkou samotnou a samozřejmě i její posádkou na ostrově a v neposlední řadě samotných SEALu nebo Serratových kumpánu. Myslím si, že k točení by ještě bylo co a docela mě zklamalo ukončení seriálu. Hodnotím ale kladně protože mě táhnul a tešil jsem se na nové díly.(1.2.2013)

,,BOJOVALI JSME, ABYCHOM SE DOSTALI DOMŮ“...... /// Co by se tak mohlo stát, kdyby armáda (ta americká, ty zůstaň v klidu bratře plukovníku…) válčila sama se sebou. Na vostro a jadernejma…. tohle by mohlo zaujmout i nemilitantně založený jedince! O cti (nejen vojenský), přátelství, důvěře, odvaze a vo tom, co stojí za to bránit. A taky spousta důkazů, že každá akce vyvolává reakci. Škoda, že to vobčas lehce zahapruje (ale co, je to jen seriál…), a že totálně nezvládli závěr (myslím v rámci zajímavosti…). Zábavný béčko, který u mě v klidu poráží takovej Strike Back. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám seriál, kterej má na konci konec. 2.) Stejská se mně po ostrově. 3.) Přemejšlím, jestli mně bude 17 jadernejch zbraní a mikrofon stačit k založení vlastního státu. 4.) Thx za titule ,,xtomas252“, ,,johnny.ka“ a ,,Mischa“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(14.2.2013)

Devátý díl a už se musím pustit do hodnocení. Hodně příjemný seriál. Hlavně tím, že je každý díl něčím trochu jiným. Jinde by stačil tenhle námět bez dalších vychytávek na XX serií seriálu. Tady je to od pátého dílu vždy nějaké malé překvapení a otázky pokládané od začátku jsou divákovi za pár dílů zodpovídány. Moc se těším, co přijde dál a jestli to bude ještě gradovat, tak snad i zvednu hodnocení. Po konci hvězdičku ještě přidám, i když v posledním díle bylo tolik pitomostí. Takhle by totiž měla vypadat každá mini serie. Každý díl byl něčím nový a nedočkal jsem se žádných nudných pasáží. Konec navíc slušně podtrhl celý děj, když byl docela nepředvídatelný a plný silných scén.(30.5.2013)

V dnešní době je opravdu těžké najít nový seriál, který má opravdu konec. Každým začátkem seriálové sezóny máme dalších X nových seriálů, většina z nich však "končí" neukončeně, protože nejsou finance, potažmo sledovanost. Last Resort je ale naplánovaný na 13. dílů a s opravdovým koncem - za to dávám velké plus. Celkově jsem si za těch 13 dílů seriál oblíbil, má řadu fajn postav, není to náročná podívaná, ba naopak, a celkově je to hodně dobrá odreágovačka. Díly jsou +- všechny stejné, ale lehce stoupavá tendce tam rozhodně je. Není to bůhví jaká špička, ale slabší 4 hvězdy si ode mě odnáší.(25.4.2013)