• klida
  ****

  Ačkoli se mě poslední zhruba tři díly snažily přesvědčit o opaku, je to napínavej a zajímavej seriál, kterej hodně těží z neokoukanýho tématu. Má to svoje chyby, postupem času jich přibývá, ale dá se to zvládnout. Souhlasim s tim, že kabelovka by z toho dokázala dostat víc. A něco víc by tam třeba předvedla i Daisy Betts...(8.2.2013)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Atmosféra 8/10 Akce 7/10/// PLUS: výborně zpracovaný dramatický úvod a okamžité vtažení do děje, známé tváře (Scott Speedman, Andre Braugher, Robert Patrick a Dichen Lachman) k nim velmi sympatické obsazení (Daisy Betts, Daniel Lissing a další), zajímavý scénář a několik dramatických momentů, má to uzavřený děj MÍNUS: postupné klesání napětí a skutečnost že se tu vyskytuje několik dějových línií, které zbytečně ředí děj, později jsem měl problém pochopit motivaci postav a nevěděl jsem kdo jedná správně a kdo špatně, každý kope sám za sebe, rovněž jsem se ztrácel v poitických debatách a vůbec ve scénách které měli politické pozadí, kdo je tady vlastně ten špatnej?/// Shrnutí: Poslední základna je hodně dobrý seriál. Dalo se z něho vyždímat ještě víc...akce. Je to někdy víc politický thriller a lidské drama než válečně akční seriál jak se ze začátku tváří. Nemít to uspěchaný závěr, kdy ještě v předposlední části máte pocit, že musí být dalších pět, tak by to bylo ještě lepší. Alespoň, že je tam ten konec. A jak jsem již zmínil herci to táhnou hodně nahoru, každý si tu najde nějakého oblíbence nebo zajímavou postavu./// Celkem 75%///(4.9.2013)

 • drake31
  ****

  Po pilote som celkom spokojný. Skvelý a sympatický cast, zaujímavý príbeh, pekné prostredie ... Problém mám avšak s tým príbehom - áno je to zaujímavé, ale eskalovalo to príliš rýchlo, možno keby sa im ten pilot podarilo rozdeliť na dve časti malo by to väčší efekt hlavne na celkovú atmosféru. Ako som povedal zatiaľ spokojnosť a som zvedavý kam sa tvorci s tým čo majú posunú ...(30.9.2012)

 • tokyno
  ****

  Seriál sem si ze začátku zamiloval, konečně někdo přišel s něčim jiným. Vyvíjelo se to velmi dobře, až sem se nakonec dozvěděl, že televize se dohodla na ukončení seriálu a závěr podle toho tak vypadal, když byl poněkud useknutý.(14.2.2013)

 • slovan1
  ****

  Škoda, že se tento konspirační seriál nepodařilo natáhnout alespoň do 3 sérii. Od začátku se mi námět a celý příběh zalíbil a byl jsem zvědavý, jak nakonec posádka USS Colorado a politici v D.C. dopadnou. Samozřejmě i některé osudy ostrovanů mohly být více rozvedeny a poté řádně ukončeny. Herecké obsazení nemělo chybu. I samotné role byly zahrány se vší vážnosti a uvěřitelnosti. Škoda docela málo akce s ponorkou samotnou a samozřejmě i její posádkou na ostrově a v neposlední řadě samotných SEALu nebo Serratových kumpánu. Myslím si, že k točení by ještě bylo co a docela mě zklamalo ukončení seriálu. Hodnotím ale kladně protože mě táhnul a tešil jsem se na nové díly.(1.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace