• tufr
  ****

  Po 4 prvních dílech spokojenost!! Některý postavy by charisma mohly prodávat !!! Daniel Lissing velký seriálový překvapení!! Po dlouhý době seriál, při kterým držim hubu!!(9.4.2013)

 • bartias
  ****

  7/10(27.1.2013)

 • Cocacolix
  ****

  Zabijáckej čas vysílání pohřbil další nadějný seriál. Možná ale dobře, aspoň se to nebude vléct donekonečna jako jiné telenovely. Mělo by to být uzavřený, takže to moc rád dokoukám(8.6.2013)

 • DaViD´82
  ***

  Shawn Ryan se tradičně vytasil s námětem, který je nosný jako máloco jiného. Jenže namísto některé z kabelovek, které se nebojí kopnout do vosího hnízda, se toho ujmula na jistotu hrající komerční ABC. A vše "třaskavé a nosné" z tématu se tak naprosto zazdívá na vedlejší kolej. Když se k tomu přičte i otřesně neherecké obsazení a recyklace kulis po Lostech, tak vlastně již vůbec nepřekvapí, že tohle je béčko se vším všudy. A navzdory všemu výše zmíněnému vlastně až překvapivě dobré béčko.(3.2.2013)

 • flyboyeda
  ***

  Tuto serii pravdepodobne nejlepe vystihuji tri pismena - WTF. Avsak v ramci lehce predvidatelne popcornove zabavy i pres hromadu (nejenom) marinacko-patriotickych lol-klise docela jizda, ikdyz s pribyvajicimi dily dostava serie spise komedialni rozmer. A to jsem si myslel, ze po Arrow a Banshee uz vetsi ulet prijit nemuze... :)(24.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace