• Cocacolix
  ****

  Zabijáckej čas vysílání pohřbil další nadějný seriál. Možná ale dobře, aspoň se to nebude vléct donekonečna jako jiné telenovely. Mělo by to být uzavřený, takže to moc rád dokoukám(8.6.2013)

 • KarKulA
  ***

  Na začátku dobrej nápad, který se postupem času začal topit ve stupidním seriálovém scénáři plném patosu a dojemných vztahů jak z telenovel, a fušeřina se střídala s docela dobrými místy. Škoda toho "rychlého zaříznutí".... protože i když se nejednalo o nic světaborného, docela mi seriál přirostl k srdci .....(22.11.2013)

 • klida
  ****

  Ačkoli se mě poslední zhruba tři díly snažily přesvědčit o opaku, je to napínavej a zajímavej seriál, kterej hodně těží z neokoukanýho tématu. Má to svoje chyby, postupem času jich přibývá, ale dá se to zvládnout. Souhlasim s tim, že kabelovka by z toho dokázala dostat víc. A něco víc by tam třeba předvedla i Daisy Betts...(8.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace