Seriál sem si ze začátku zamiloval, konečně někdo přišel s něčim jiným. Vyvíjelo se to velmi dobře, až sem se nakonec dozvěděl, že televize se dohodla na ukončení seriálu a závěr podle toho tak vypadal, když byl poněkud useknutý.(14.2.2013)

• Wormboy

Zaujimavy namet, ktory bolo mozne rozvijat na velmi velkom priestore, k tomu prijemne kulisy evokujuce uz takmer zabudnuty Lost. Potencial tu teda bol. Vysledok je vsak viac nez rozpacity a to v dosledku niekolkych faktorov. 1. herecke obsadenie je slabe a chemia medzi postavami v podstate nefunguje. 2. serial na kratkom priestore chce riesit mnozstvo veci, co sa nedari. 3. ta najvacsia vytka...scenar, scenar a este raz scenar, ktory nuti uz tak slabych hercov prednasat idiotske zvasty, ktore serial miestami posuvaju na uroven BckovoCeckovej produkcie. 2,5/5*(17.3.2014)

Na začátku dobrej nápad, který se postupem času začal topit ve stupidním seriálovém scénáři plném patosu a dojemných vztahů jak z telenovel, a fušeřina se střídala s docela dobrými místy. Škoda toho "rychlého zaříznutí".... protože i když se nejednalo o nic světaborného, docela mi seriál přirostl k srdci .....(22.11.2013)

Na Last Resort jsem se těšila, ale nečekala jsem, že mě hned pilotní díl tak nadchne. Jistě, toho patosu tu možná mohlo být trochu méně, ale v rámci svého žánru a tématu to rozhodně neruší. Zatím slibně rozjetá podívaná, ve které není o napětí a sympatické postavy nouze. Pilot - 90 %(4.10.2012)

Škoda, že se tento konspirační seriál nepodařilo natáhnout alespoň do 3 sérii. Od začátku se mi námět a celý příběh zalíbil a byl jsem zvědavý, jak nakonec posádka USS Colorado a politici v D.C. dopadnou. Samozřejmě i některé osudy ostrovanů mohly být více rozvedeny a poté řádně ukončeny. Herecké obsazení nemělo chybu. I samotné role byly zahrány se vší vážnosti a uvěřitelnosti. Škoda docela málo akce s ponorkou samotnou a samozřejmě i její posádkou na ostrově a v neposlední řadě samotných SEALu nebo Serratových kumpánu. Myslím si, že k točení by ještě bylo co a docela mě zklamalo ukončení seriálu. Hodnotím ale kladně protože mě táhnul a tešil jsem se na nové díly.(1.2.2013)