poster

Bez doteku

Drama / Thriller

Česko, 2013, 72 min

 • Matty
  **

  Když to trochu přeženu, hádám, že film by chtěl vypadat jako Sucker Punch režírovaný Robertem Bressonem, mnohem spíš je to ale průměrná epizoda Soukromých pastí, s mizernou dramaturgií, plytkou psychologií, hodně nepřesvědčivými dialogy, naprosto zbytečnými sexistickými scénami a slušným campovým potenciálem (Malého psychopatický zmrd). Oceňuji odvahu natočit film divácky takhle nepříjemný, ale ta nepříjemnost by musela vycházet z logiky děje nebo formy vyprávění, ne jenom z plezíru tvůrců, kteří si proti případné kritice vytvářejí dost chabé alibi ohromnou pseudo-tajuplností. 35%(28.2.2013)

 • Omnibus
  ***

  Bonus: komentář doplněný o obrázky Jako mě Ondřej Malý málem stáhnul s sebou pod hladinu v Poutech, tak i tady se na mě nepěkně vyřádil. A nebylo to nějak nevinně, bez doteku – naopak mi svou zkušenou prackou hrábnul přímo do rozkroku. Ale ty ostatní dialogy ve filmu, to fakt bolelo... A to jsem (i když to jindy nedělám) před tím narychlo zhltl pár komentářů, takže už jsem na to šel s odhodláním dialogy moc neřešit. Dát to bez téhle průpravy, normálně bych z toho po dvaceti minutách odešel. Film poskládaný z působivých klipů, secvaknutých k sobě kancelářskými svorkami hrozných pindů, to bůhvíjaký zážitek opravdu nezaručuje. O nějakém dojení citů ani nemluvě. Ale už jen kvůli tomu bordelpapá, jakého si s gustem střihnul Ondřej Malý, to přece jen stojí za vidění.                    Jsem kvůli tomu poživačnýmu panchartovi málem zase začal kouřit... Křivák jeden božskej! Takže dávám nadhodnocené tři hvězdy (abych pak za to v jeho podniku dostal slevu :-)                                                            (28.3.2013)

 • topesto
  *

  O čem vlastně tento film je? Chvilku se to odehrává doma,chvilku v bordelu,chvilku u psychologa.Je tu několik dějových linek a ani jedna není dotažená do konce.Postavy jsou jakoby vytržené z kontextu,než se divák zorijentuje kdo je kdo a jakou má v tomto filmů ůlohu,scénář filmu odbočí někam jinam.Celý film působí jako že si parta začínajících filmařů chtěla natočit film,jen tak bez větší přípravy.Režisér se scénáristou se snaží nalákat diváky na známá jména jako je Adrian Jastraban z Ulice, Ondřej Malý kterého znám z filmu Pouta, Marian Roden bratr slavnějšího Karla, Kryštof Hádek který dobře zahrál svojí roli ve filmu Signál, Hana Vagnerová která má za sebou pár velice dobrých seriálů jako třeba Expozitůra nebo Vyprávěj.Za tyto herce dávám jednu hvězdičku.(3.2.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film za dobu promítání v českých kinech navštívilo 5 440 diváků. (Hal_Moore)

 • - Tento snímek byl natočen během neuvěřitelných 20 natáčecích dnů. (Luzzi)

 • - Názov filmu sa objaví v šiestej minúte. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace