Detektor lži

• USA Lie Detector
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie / Drama
USA, 2011, 4 min

Dojem, který uděláte na potencionálního zaměstnavatele během pohovoru, je vždy důležitý. A říkat pravdu je někdy nesmírně výhodné, zejména když každou vaši lež ohlásí netradiční detektor lži. To se pak můžete dozvědět velmi zajímavé věci. (Stanislaus)

D.Moore

Měl jsem pocit, že už jsem tenhle kraťas někdy viděl / že mi o něm někdo vyprávěl / že jsem slyšel vtip, který podle něj vznikl... Ale nic z toho nakonec nebyla pravda. To jen ten námět je tak vousatý. ()

topr harley

Krátká vtipná scénka z pracovního pohovoru, kde se někteří z nás určitě najdou :D Teda až na ten konec. Do toho bych ani já nešel :D ()

Stanislaus

Řádně vyPÍPaný kraťas, u kterého jsem se opravdu zasmál, přičemž závěr byl úplně nejlépe vypointovaný, jak mohl. Vřele doporučuji! ()

6thSun

Tohle není vtipný. PÍP!!! Tohle je malinko vtipný. PÍP!!! Tohle je docela vtipný. PÍP!!! Tohle je hodně moc vtipný! 90% ()

maseer2

výborné zpracování parádního nápadu.. oba hlavní představitelé jsou ve svých rolích úžasní, což znamená 3 minuty skvělé zábavy :) ()

Marek1991

Som sa dobre nasmial nad týmto netradičným detektorom a aj nad tým ako často klamali a na akých veciach a ako to nakoniec trefne dopadlo. Krátka pohodová a nápaditá vec. ()

ABLABLABLA

Perfektní. Už kdysi jsem to viděla a velmi mě to pobavilo a jinak tomu nebylo ani teď. I když, pokud člověk už zná pointu a co se na konci stane, už to není taková sranda jako na poprvé. Hezká blbůstka ale jinak. ()

easaque

krátký, milý, vtipný ... co víc si přát [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()