poster

Život té druhé

 • La Vie d'une autre

 • slovenský

  Život tej druhej

 • anglický

  Another Woman's Life

Komedie / Drama / Mysteriózní / Romantický

Francie / Lucembursko / Belgie, 2012, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  ***

  Ono myšlienka pekná, a aj to bolo miestami celkom emocionálne ale neprišlo mi to dotiahnuté do úplného konca. Príliš rozpustilé.(12.8.2013)

 • Mona-Lisa
  ****

  Nápad dobrý, obsazení kouzelné :-), písničky milé, délka tak akorát.....ale něco na tu zbylou hvězdu chybí. Možná dotaženější konec, či míň střeštěné Juliette. Je t'aime Paris :-)(17.8.2013)

 • MartinezZ
  **

  Bohužel jsem čekal něco poněkud sakra jiného a způsob, jakým se to ubíralo, mě míjel minutu o minutu. Žádné pořádné zjišťování, vysvětlování, podělení se o tom, co se stalo, nic. Kravka od probuzení do konce. Navíc mi přijde, že jsem něco na naprosto stejné brdo musel nedávno vidět, déjà vu.(9.8.2015)

 • Brinkley
  ****

  Tak já to přiznám na rovinu, film se líbil. Myšlenka je sice jednoduchá, ovšem Juliette Binoche z ní vytřískala, co se dalo a spíš humorné pojetí režisérky Sylvie Testud mi dnes večer zkrátka sedlo. Od samotného momentu Mariina probuzení do amnesie mě příběh její znovunalezené mladistvosti chytl a nepustil (přestože to Juliette s tím diblíkováním občas opravdu přetáhla; například na lodi, ale omluvila jsem si to tím, že v alkoholovém opojení občas směšně blbne i lecjaká padesátnice). Pro pesimistu nejednoznačný konec ale potěšil (vzpomene si, odjede nakonec do Londýna - neodjede...?). Několikrát jsem se i od srdce zasmála, za mě tudíž spokojenost. Filmový debut ve stylu Sofiina Ztraceno v překladu to rozhodně (a zdaleka) není, ovšem do šedého průměru bych La Vie d'une autre neházela.(17.8.2013)

 • jhrasko
  *

  Čistá haluška. Konštrukt. Hlúposť. Marie si pamätá len čo sa jej hodí, keď sa jej to hodí. A nezachráni to ani Juliette, ani moj nekonečný zmysel pre romantiku. " Čiastočná retrográdna amnézia".(24.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace