Život té druhé

Život tej druhej

Another Woman's Life

Komedie / Drama / Mysteriózní / Romantický

Francie / Lucembursko / Belgie, 2012, 97 min

Nápad dobrý, obsazení kouzelné :-), písničky milé, délka tak akorát.....ale něco na tu zbylou hvězdu chybí. Možná dotaženější konec, či míň střeštěné Juliette. Je t'aime Paris :-)(17.8.2013)

• MartinezZ

Bohužel jsem čekal něco poněkud sakra jiného a způsob, jakým se to ubíralo, mě míjel minutu o minutu. Žádné pořádné zjišťování, vysvětlování, podělení se o tom, co se stalo, nic. Kravka od probuzení do konce. Navíc mi přijde, že jsem něco na naprosto stejné brdo musel nedávno vidět, déjà vu.(9.8.2015)

Ono myšlienka pekná, a aj to bolo miestami celkom emocionálne ale neprišlo mi to dotiahnuté do úplného konca. Príliš rozpustilé.(12.8.2013)

• troufalka

Mám ráda výraznou hereckou osobnost Sylvii Testud. Moje zvědavost byla tedy na místě. Leč dostalo se mi příběhu nemastného neslaného, že ho ani má další oblíbená herečka Juliette Binoche nedokázala povýšit. Mám ráda příběhy uvěřitelné s přesahem. Zde jsem postrádala jakoukoliv logiku, nevyvolalo to ve mě ani znepokojení, ani otázky nebo emoce.(25.12.2016)

Juliette je prostě neodolatelná. A toto tvrzení je vlastně i spoilerem pro tuto příjemnou, svěží a vtipnou romanťárnu. A bez amerického patosu :)(20.8.2013)