Film docela dobrej, ale já nemusím moc Novýho. Je úlisnej až k blití(28.2.2012)

Viktor Bláha alias Max Braun je přesně typem člověka podle mého gusta, skvěle doplňovaný Poldou v podání Nataši Gollové rozehrává kolotoč zamotaných situací, v nichž si utahuje z malého ducha maloměšťácké smetánky. Roztomilý člověk patří podle mě k nejzdařilejším českým komediím ze čtyřicátých let dvacátého století.(28.12.2010)

Roztomilý Oldřich Nový, roztomilá Nataša Gollová, roztomilý film. Viktor Bláha a Polda Krusinová vytvořili nádherný pár, to je výborný nápad, vymyslet si společné falešné vzpomínky :).(12.7.2011)

Uznávám sranda to celkem byla hlavně jak se do toho vždycky zamotal.(6.11.2010)

Střeštěná komedie o prolhaném redaktorovi V.Bláhovi ,kterému ,ale zdatně sekunduje Polda ,samozřejmě si jí nakonec vezme jenže jim to nikdo nevěří a na svatbu nikdo až na babičku nepřijdou. Ta jim taky nevěří ,ale vyšlo jí to v kartách a karty nelžou. Nataša tu má neskutečnou výřečnost. Naopak otřesná je tu ta nevěsta .(23.12.2007)