• NinonL
  ****

  Poměrně dobrá komedie, přiměřeně ujetá, ale vše ještě v normě. Nataša Gollová bohužel nikdy nebyla můj šálek čaje.(25.8.2012)

 • Bigrambo
  *****

  Roztomilý snímek o sedmilhářích s nekonečnou fantazií Oldřichu Novém a krásné Nataše Gollové! Navíc mě vždy zaručeně rozesmála postava babičky Haškové v podání Elly Nollové.(2.11.2011)

 • Ony
  *****

  Výmysly pana Bláhy a slečny Poldy jdou občas hluboko do absurdna, ovšem Frič to opět bezchybně ukočíroval. Opět skvělý a okouzlující Oldřich Nový, tentokrát s trochu načechranějšími vlasy než obvykle. Příjemný je pohodářský výkon neokoukané sympaťačky Lídy Chválové. Představte si Raoula Schránila, jak spí v kruzích, a musíte to milovat!(17.12.2005)

 • otík
  *****

  Jeden ze skvostů nejen válečné kinematografie. Příběh o dvou notorických lhářích, kteří nelžou pro lež, ale pro to, aby pobavili své posluchače. Nový a Gollová k sobě náramně pasují, skvěle se doplňují a vedou úžasné dialogy. Film se dá vidět několikrát a vždy pobaví. Ačkoliv je pro pamětníky, zasměje se při něm snad každý.(17.8.2005)

 • Jeanne
  *****

  "...já vždycky říkala, že je to roztomilý člověk!" Myslím, že Oldřich Nový tu má tu nejlepší formu (dovolím si sand i říct, že je ještě lepší než v Kristiánovi a Eva tropí hlouposti!) Jednak tu byli Oldřich Nový a Nataša Gollová (dva roky po Eva tropí hlouposti) opět spolu a taky tu je poměrně zajímavý, přitom jednoduchý námět na konverzační komedii, kde se to nezapomenutelnými hláškami hemží od začátku až do konce! "spí v kruzích!" Uáááá" Redaktor Bláha je nejen roztomilý člověk, ale také nepřekonatelný mystifikátor, který si dělá legraci stále a ze všeho. Zdálo by se, že v tomto se mu nikdo nevyrovná, kdyby však jednoho dne nepotkal slečnu Poldi Krušinovou, která se jej snaží překonat! To se jí sice přímo nepodaří, ale vymýšlí si taky dobře! A ve svém černobílém kožichu vytváří nezapomenutelný typ... "tak jste vy Max Braun? Byl Molenda u cirkusu?" a "poučení na závěr"? - nakonec jim nikdo nevěří, ale vůbec nic! "Milostivá paní, Molendo, pane Hašku, babičko. Nevím, jak bych vás přesvědčil, musíte mi věřit, mluvím pravdu..." :-)) Těmto dvěma skvěle nahrávají i všichni ostatní, Bláhův nešikovný kolega z práce Valtera (Ladislav Pešek), Ella Nollová je kouzelná babička, Theodor Pištěk pan Hašek a Raoul Schránil tu výjimečně není tajemník, ale čerstvý novomanžel, se kterým se jeho manželka chce rozvést a pak zase nechce a pak zase chce... ach ta naše nerozhodnost...! ;-)(24.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace