• Subjektiv
  ***

  Když se divák (to jako já) začne domnívat, že je schopen vymyslet zábavnější lži než protagonisté tohoto snímku, nesvědčí to o genialitě tvůrců. Kdo ví, doba možná pár těch sladkých lží potřebovala. Ale raději nebudu sarkastický. Koneckonců jsem ony časy nezažil. Slabé ***.(9.1.2009)

 • Skip
  *****

  Lhaní je špatné, ale když se to tak skvěle umí, pak je to vyloženě roztomilé. Parádní komedie, která mě vždy pobaví.(29.1.2009)

 • Frenegonda
  *****

  Spí v kruzích!!!SPÍ V KRUZÍCH!!!!!!(21.11.2007)

 • Jeanne
  *****

  "...já vždycky říkala, že je to roztomilý člověk!" Myslím, že Oldřich Nový tu má tu nejlepší formu (dovolím si sand i říct, že je ještě lepší než v Kristiánovi a Eva tropí hlouposti!) Jednak tu byli Oldřich Nový a Nataša Gollová (dva roky po Eva tropí hlouposti) opět spolu a taky tu je poměrně zajímavý, přitom jednoduchý námět na konverzační komedii, kde se to nezapomenutelnými hláškami hemží od začátku až do konce! "spí v kruzích!" Uáááá" Redaktor Bláha je nejen roztomilý člověk, ale také nepřekonatelný mystifikátor, který si dělá legraci stále a ze všeho. Zdálo by se, že v tomto se mu nikdo nevyrovná, kdyby však jednoho dne nepotkal slečnu Poldi Krušinovou, která se jej snaží překonat! To se jí sice přímo nepodaří, ale vymýšlí si taky dobře! A ve svém černobílém kožichu vytváří nezapomenutelný typ... "tak jste vy Max Braun? Byl Molenda u cirkusu?" a "poučení na závěr"? - nakonec jim nikdo nevěří, ale vůbec nic! "Milostivá paní, Molendo, pane Hašku, babičko. Nevím, jak bych vás přesvědčil, musíte mi věřit, mluvím pravdu..." :-)) Těmto dvěma skvěle nahrávají i všichni ostatní, Bláhův nešikovný kolega z práce Valtera (Ladislav Pešek), Ella Nollová je kouzelná babička, Theodor Pištěk pan Hašek a Raoul Schránil tu výjimečně není tajemník, ale čerstvý novomanžel, se kterým se jeho manželka chce rozvést a pak zase nechce a pak zase chce... ach ta naše nerozhodnost...! ;-)(24.11.2003)

 • Ilicka
  ****

  Konverzační screw-ball komedie počesku. Všechno šlape jak má, Nový, Pešek a Gollová jsou herci na správných místech, jen z těch šílených mystifikačních konstrukcí po určité době začne bolet hlava. Konec je ale parádní.(6.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace