Největší film v historii lakování!!! Co tady se děje, to je geniální!! Olda Nový jede a nejde zastavit!! Tenhle film miluju a těch hlášek se nikdy nemůžu nabažit!! Jeden z nejlepších filmů pro pamětníky....(26.12.2013)

Oldřich Nový a Nataša Gollová byli očividně ve svém živlu, když si mohli zahrát tak roztomilé sedmilháře, mystifikátory a fantasty, navíc pod spolehlivou taktovkou Martina Friče. Obzvlášť se mi líbí, že zatímco v jiných snímcích se hrdina, jenž cvrknutím do jednoho prolhaného kamínku spustí hotovou lavinu lží, postupem času dobrovolně či nedobrovolně napraví, tady ne. Tady najde člověka, který se s ním tou lavinou nechá unášet, protože je to zkrátka prima. Z obsazení bych kromě už jmenovaných rád vyzdvihl i novomanželku Lídu Chválovou, která mě kromě toho, že je hezká, velmi zaujala také přirozeným, rázným a snad by se dalo říci i současným hereckým projevem - žádné "och", "ach", "jéje" a podobně.(21.2.2016)

Tak toto je opravdovy klenot filmografie Oldricha Noveho. A kdyz se k tomu pripada na stejnou notu naladena Natasa Gollova je na skutecne vyborny film zadelano.(25.7.2002)

Vse okolo Maxe Brauna bylo velice vtipne. Holt, nekterym lidem slovo "nevim" a "neznam" dela obrovske problemy:-). Jinak ale film neprinasi nic noveho, je to jen dalsi klasicky film pro pametniky plny nevinnych lzi a nedorozumeni. Hezke a mile, nikoli originalni.(9.12.2008)

Aneb celý život je jedna velká lež... Asi nejlepší komedie s Oldřichem Novým a Natašou Gollovou. Je to především zásluhou ženské poloviny této dvojice - její milá ulítlost zde oproti ostatním filmům dosahuje opravdového vrcholu.(21.5.2010)