Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charlosina
  ***

  Herecká plejáda těch nejlepších - všichni tři excelujou, i když uznávám, že pro Joshe Brolina a Kate Winslet mám slabost. A na nich to celé stojí - svým výkonem dokážou vytvořit vypjatou atmosféru v situacích, které si to žádají, sexuální napětí taky funguje, jsou zkrátka důvěryhodní. Alespoň první část filmu... // Kdyby to Reitman ukončil o dvacet minut dřív, udělal by lépe. Takhle pro mě Labor day sklouzává do zapoměníhodných příběhů s růžovým pozlátkem, jakých bylo už stovky.(15.12.2015)

 • AppleCore
  *****

  Když se scénář postaví na broskvovém dortu, vdechne se mu feeling klasik z let sedmdesátých (např. Sugarland Express), pozdních osmdesátých (např. Stand by Me), respektive raných devadesátých (A Perfect World) a vpustí se to do světa v roce 2014, lidi to buď nepochopí, nebo nikdy neviděli žádný drama z oněch dob (tim narážim hlavně na dementy z řad amerických kritiků).(13.5.2014)

 • dr.horrible
  ****

  " Boli to obrázky ktoré sa mi v noci vracali. Zvlášť teraz, keď už večer nebolo viac ticho .. " Reitmanove Madisonské mosty. Veľmi pekný slaďák, miestami až moc; všetko to pečenie a tak .. Na mňa trochu moc "broskyňové". A hlavne mi tam totálne chýba Reitmanov rukopis.(18.4.2014)

 • lillien
  ****

  Rozhodně bych nedoporučila tento film mužům. A dokonce i mnohé ženy snadno podlehnou dojmu, že jde o nudnou, utahanou harlekýnku, jejíž jediné plus je podrobný recept na broskvový koláč. Netroufnu si kritizovat taková hodnocení, protože chápu, že přesně tenhle pocit film může vyvolat. Pokud si v něm někdo najde trochu víc, pak určitě alespoň díky skvělé Kate, která se mi s přibývajícími léty v melodramatech strašně líbí. A když přistoupíte na pomalejší tempo, neodsoudíte tu ženu jako zapšklou, osamělou a zklamanou myš, která se snaží starat o syna, ale díky prázdnotě a díře po něčem, o co přišla, jí to stojí hodně sil, tak zjistíte, že je to především film o neskutečné a nepřekonané ženské bolesti. Nic patetického jsem v tom neviděla. Cítila jsem s ní. A muž, který se objeví díky útěku z vězení a najednou jí polije živou vodou... Ano to je přesně ta pasáž z harlekýnky, případně to lze taky zaškatulkovat do kategorie stockholmského syndromu. Ale to je přeci úplně jedno, dokonce i kdyby se jí ten chlap jen zdál, jeho role v tom příběhu fungovala jako katalyzátor, on dal možnost té ženě k rozhodnutí, zda ještě cítí schopnost vrátit se k životu. A protože silnou bolest lze zmrazit jedině silnou vášní a vyléčit snad jedině silnou láskou, tohle léčení se nabízí samo, ačkoli to samozřejmě zavání klišé. No a co, klišé se stalo klišé, protože funguje, znáte-li nějaký lepší recept, neváhejte ho zveřejnit, ale domnívám se, že film o vracení se do života skrze zenbudhismus a celodenní meditace nebude pro širokou veřejnost atraktivní. Závěr mě trochu zklamal, větší nálož by to asi byla bez pohádkového happyendu, ale i přesto film hodnotím velmi kladně.(26.11.2014)

 • gogo76
  *****

  Pohlcujúca atmosféra ma chytila pod krk už od úvodných titulkov a zásluhu na tom má hudba pre mňa neznámeho Rolfa Kenta, ktorá film jemne podfarbuje takmer non-stop. Tento druh romantických filmov by zniesol aj ich zarytý odporca. Ja ním síce nie som, ale o to viac ma film zaujal. Komorný príbeh o trestancovi na úteku ma v prvom rade výborné dialógy a z filmu samotného žiari ľudskosť a dobro a to napriek tomu, že v spojitosti s trestancom to na prvý pohľad nejde dokopy. Krátky štek T. Maguirea ma zaskočil, nečakal som ho tu, ale o to viac potešil. Josh Brolin od oscarového snímku Táto zem nie je pre starých snáď nemal rolu, ktorá by mu tak dokonale sadla. Spolu s K. Winslet vytvorili výborný pár a romantiku ktorej som veril a hlavne zahreje pri srdci a to sa podarí tak jednému romantickému filmu zo 100. Celkovo krásny film s nádhernou hudbou a dojímavým príbehom. Poteší i fakt, že to má na svedomí syn slovenského emigranta I. Reitmana. Netradičná romantika, ale účinná ako atómová bomba. 100%.(17.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace