Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Film o tom, ako chlapi tvrdo drú a robia úplne všetko, zatiaľ čo baby sedia doma na prdeli a váľajú si gule ...(16.4.2014)

 • Indiana
  ***

  Ale jo hezký to bylo. Vlastně se tam toho ani moc nedělo, ale mělo to takovou tu příjemnou 80´s spielbergovskou atmosféru a k tomu skvělýho Brolina. Moc mi neseděl ten kluk, vypadal jak malej Harry Potter a ve druhý půlce se začal chovat nesmyslně vymaštěně, ale jinak mi na tom nic nevadilo. 7/10.(28.4.2014)

 • H34D
  ****

  První polovina filmu je naprosto vynikající, Reitman perfektně vykresluje vnitřní pocity postav, zaměřuje se na jejich nejistotu. Josh Brolin je neskutečně charismatický (že by jeho cca druhá nejlepší životní role?) a Kate Winslet perfektně ztělesňuje roztřesenost, strach i jakýsi pro ni nepochopitelný nával vnitřního klidu a dávno zapomenutých pocitů. Chyba přichází, když je nejistota a rozpolcenost filmu nahrazována čistým melodramatem. Reitman se v poslední třetině rozhodl vykreslit charaktery jako pouhé "oběti okolností", čímž z nich dělá loutky bez vůle a sejímá odpovědnost z jejich činů. Při hodnocení nad tím ještě přimhouřím oči, jinak by to bylo o hvězdu dolů... 7/10(21.5.2014)

 • jojinecko
  ****

  Možno to je "červená knižnica", ale PERFEKTNÁ!!! Keď si zoberiem, že Up In the Air je film, ktorý sa podarí raz za kariéru, tak Labor Day predstavuje Reitmana v najlepšej možnej forme. Predloha jemne zaváňa gýčom a prvoplánovosťou, ale zúčastnení sa postarali o to, že o patetickom blábole nemôže byť reč. Asi starnem, ale bol som dojatý, napätý, potešený, zaujatý a nevadili mi ani také "detaily", že Josh Brolin sa promenádoval po okolí, ako keby bol na výlete a nie na úteku..Ale koho zaujímajú detaily, keď ich celok "pohltí"...?!(17.7.2014)

 • Gilmour93
  ****

  Poctivá limonáda osvěží i v malém množství.. Stopa Eastwoodových filmů Dokonalý svět a Madisonské mosty je více než znatelná a tu a tam probleskne i jejich emoční intenzita. Reitmanovi lze vyčíst nevhodný timing flashbacků či některé zdánlivě zbytečné linie vedlejších postav, ale na konci si svoje počínání s přehledem obhájí. Červená knihovna? Možná pro toho, kdo ji nezažil.. Apropo, slabostí druhých raněná Kate je skvělá, Josh jako romantický Pohlreich z lapáku jakbysmet. Čistit venku okapy, když vás hledá půlka státu, to chce drtivé vítězství citu nad rozumem..(12.5.2015)

 • - Kniha, ktorú číta Adele (Kate Winslet) vo filme, je "Living the Good Life" od Helen K. Nearingovej a Scotta Nearinga. (Laslo)

 • - Natáčelo se od 13.6.2012 do 17.8.2012 ve státě Massachusetts. (Hal_Moore)

 • - Jason Reitman, Josh Brolin i Kate Winslet souhlasili s účastí na filmu, avšak Reitman s Brolinem museli s natáčením čekat na Kate Winslet více než rok. (Hal_Moore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace