Natočil to Reitman hezky a funkčně, ale rozhodně mi byl bližší ve svých předchozích, cyničtějších kouscích. Tohle je tak čisté melodrama, až by z toho člověk zjihnul. Fuj.(26.4.2014)

V některých místech až moc přeslazený film, ovšem celkově velmi příjemná podívaná s dobrými herci a zajímavým, leč předvídatelným dějem.(7.9.2014)

Mám obavy, že uprchlí vězni začnou být dost v kurzu a vězeňská služba bude mít napilno se zřizováním kroužků vaření, pečení a dalších domácích prací, protože klientela přestane vidět budoucnost v obligátních výučních listech a maturitních zkouškách... Těžko komentovat, aniž bych nechtěně spojlerovala, ale mám na srdci něco, co musí bezpodmínečně ven - třeba jak je smutné, že od některých otců se za čas dětství nenaučíme vůbec nic (a to ještě můžeme být kolikrát rádi) a na náhodném setkání s cizím člověkem můžeme postavit celý svůj život - a pak si kladu otázky, proč musí lidé do všeho strkat rypáky a proč ti hloupí, sobečtí frackové, co se jim říká děti, nemohou zůstat ani chvíli bez dozoru?! Labor Day mně uspokojivé odpovědi nenabídl, ani nemohl, zato si ukradl celou mou pozornost a držel mě ve stavu lezavé úzkosti, ale zároveň připouštěl stejný podíl naděje... Citový přelud loňského roku. P.S. Musím si napsat Brolinovi o recept.(21.4.2014)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $13,371,528Tržby Celosvetovo $19,296,451Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ V plnej sile sa vracia Jason Reitman, našiel si sladko trpký príbeh a za podpori výborných hercov ho dokáže predať divákovi zo všetkým čo treba, výborná práca. /100%/(2.6.2014)

• Katullka

Ja Kate Winslet mela vzdycky rada. Ale ted uz me to unavuje. Hraje ty chudinky nejak stejne. (Proste to neni Julianne Moore). Ze zacatku docela obstojny, pak to spadne do upatlaneho klise, ze kteryho se mi chtelo zvracet. Nic zajimavyho. Nic novyho. Dalsi...(10.8.2014)