Rozkoš v oblacích

I'm So Excited!

Komedie

Španělsko, 2013, 90 min

• Faustka

Není slaďoušovina, jako slaďoušovina. Rozkoš v oblacích nabízí křečovitý humor a vyčpělé pózy. Almodóvar udělal jednu zásadní chybu, nenavštívil Modrou ústřici.(8.1.2014)

• Malarkey

Pedro Almodóvar je u mě se svými filmy jako na houpačce. Mám ale pocit, že v tomhle filmu se úplně zapomněl v tom, že nedělá filmy jenom pro sebe, ale i pro diváky. Hned první scéna Penélope s Antoniem nemohla být umělejší. A o to mi je hůř, že to říkám, když mám Penélope a Antonia jinak opravdu moc rád. Škoda.(23.10.2016)

Jakoby Pedro ztrácel invenci. Přesto jsem se často zasmála vzájemnému špičkování letušáků. Dialogy byly bláznivé, homosexuálně orientované, vždy dobře načasované, odlehčovaly samotné jádro příběhu. Každý z posádky byl svým způsobem nějak ujetý. A nesplnit si tajná přání v nouzovém okamžiku by byl hřích. Vynikající Javier Cámara, Cecilia Roth a Lola Dueňas.(26.6.2013)

Maly, mily, letni, mile teply. A je hrozne fajn sledovat, jak dokaze Almodovar tempovat vypraveni a ma ho totalne pod kontrolou. Roztomila drobnicka hrajici na nektery stereotypy a hrajici si se stereotypama.(15.5.2013)

• Vančura

I mistr tesař se někdy utne...(18.5.2013)

• - Jako obvykle si ve filmu Pedra Almodóvara zahrál malou roli i jeho bratr Agustín Almodóvar. (Cheeker)

• - Jedná se už o pátý film Pedra Almodóvara, ve kterém si účinkuje Penelop Cruz a dokonce o šestý s Antonio Banderasem. Dvojice se herců si však vůbec poprvé zahrála společně. (Dr Lizal)

• - Alberto San Juan odmítl hrát v tomto filmu kvůli pracovnímu vytížení. (Cheeker)