Rozkoš v oblacích

I'm So Excited!

Komedie

Španělsko, 2013, 90 min

• ecceHOMMO

Že niekedy budem zvažovať, či nadať Almodóvarovi ako hodnotenie jeho filmu odpad, to by ma ani vo sne nenapadlo...Absolútne nechápem 61% hodnotenie, ktoré nereflektuje kvalitu snímku, ktorý neni ani vtipný, dobrý, ale zato nudný je až príliš. Hrôza!!!(22.9.2013)

• POMO

Rádobyvtipná gay-parade taškařice od uznávaného umelca, ktorý sa po náročnej (a výbornej) dráme Kůže, kterou nosím, potreboval komediálne odreagovať a vyblázniť. Na kokse, prepašovanom na plac v jeho vlastnom zadku. Film, pre ktorý niet trefnejšieho a výstižnejšieho označenia než *sračka*.(15.5.2013)

• Terva

Gay fóry vedou a ostatní je slabota. Někomu to jistě přijde vtipné, ale mě ne. CITÁT - Alespoň se Pedro vyblbnul...............(18.6.2013)

• JANARYBA

Pedro, vítej v klubu senilních oplzlých dědků, třeba to zase přejde - s nadějí se těším na další film.(7.10.2013)

Konveracna blbostka, ktora v sucasnej produkcie predvidatelnych tuctových komedii posobi sviezo.(2.2.2015)