poster

Rozkoš v oblacích

 • Španělsko

  Los amantes pasajeros

 • anglický

  I'm So Excited!

 • Slovensko

  Rozkoš v oblakoch

Komedie

Španělsko, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  ****

  Blazniva komedie, ve ktere se to teplousema hemzi vice nez v jedne nejmenovane opavske fabrice:-)! Film sice hodne zaostava za zbylou tvorbou Almodovara, presto je tam nekolik vtipnych pasazi. Stevardi zarucene pobavi i heterosexualni divaky. Scenar neni nicim zajimavy, herecke vykony jsou vyborne a postavy originalni. Trosku jsem vsak z kina odchazel zklamany. Pedro, chtelo by to konecne zase nejake poradne drama!(26.5.2013)

 • Disk
  ****

  Nový Almodovarův film Rozkoš v oblacích sice příliš nedrží pohromadě, ale jednotlivé scénky jsou samy o sobě zábavné. Je to však takový úlet, že návštěvu kina doporučuji jen na vlastní nebezpečí. :D Celou dobu jsem se usmíval od ucha k uchu a projekci jsem si užíval. Je to vlastně takový menší sraz Almodovarových dvorních herců. Antonio Banderas, Penelope Cruz, Javier Camarra a ještě k tomu Paz Vega. Je tam boží muzikálové číslo a v neposlední řadě jsou tam samé gay a bisexuální fóry. Trailer tentokrát nelže. 7/10(15.5.2013)

 • Dudek
  **

  Almodóvar v této pozoruhodné taškařici uskutečňuje sen a přichází s determinačním filmem subžánru gaysplotation. Rozkoš v oblacích zcela jisté bude pro většinu diváků těžko uchopitelné a zejména hodnotitelné dílo. Přesto se jedná o výtvor, který se natolik vymyká (přestože se s radostí samo škatulkuje) současné tvorbě, že rozhodně stojí za to jej zhlédnout.(5.11.2013)

 • =woody=
  ****

  Čauko! To máte tak.. Pedro si vysloužil titul "pan umělec". Jeho filmy jsou hluboké, perfektní, uznávané. Proto je velmi těžké smířit se s tím, že tentokrát nám předkládá jaksi pokleslý humor, film, ve kterém je hloubka asi jako v brouzdališti.. Kdo se ale dokáže povznést nad umělcův výstřelek a zkousne občasnou nezastřiženou konverzaci, bude se docela dobře bavit s taškařicí ve stylu "Připoutejte se, prosím", kterou suverénně ovládla posádka roztomilých buzíků! :-) Jo, to jsem se měl zase jednou filmově. Woo.(16.5.2013)

 • ABLABLABLA
  **

  K tomu mám asi jen jednu větu... Cos to proboha Pedrito natočil? Gay stevardi tančí na I'm so excited? (btw. asi nejlepší scéna:D Možná umřou ale pojďme si zazpívat jak jsou nadšení.) Hlavní účastníci? Jeden pilot bisexuál, druhý hetero /teda pak gay/ ale kouřil prvnímu pilotovi kdysi, všichni tři stevardi jsou gayové, mezi cestujícími je 35-letá panna, bývalý pašerák, co si vyndá ze zadku drogy a je na líbánkách, kdy svou drahou celý let zfetovává, pak nějaká slavná prostitutka, prezident banky, která byla tak zkorumpovaná, že zrrhal ze země, herec, co má trable s bývalkama a nějaký mexický nájemný vrah. No prostě maglajz a o humorné scény není nouze, ale spíše se to sesouvá k úchylárně a frašce.(5.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace