Rozkoš v oblacích

Rozkoš v oblakoch

Komedie

Španělsko, 2013, 90 min

• POMO

Rádobyvtipná gay-parade taškařice od uznávaného umelca, ktorý sa po náročnej (a výbornej) dráme Kůže, kterou nosím, potreboval komediálne odreagovať a vyblázniť. Na kokse, prepašovanom na plac v jeho vlastnom zadku. Film, pre ktorý niet trefnejšieho a výstižnejšieho označenia než *sračka*.(15.5.2013)

Tak neskutečnou debilitu jsem už dlouho neviděl!!!! Ale bavil jsem se u toho prostě úžasně!!! :-DD(6.6.2013)

Tentokrát čistá zábava. Po emocionálne náročnej, ale krásnej Koži príjemná oddychovka. Sex, drogy a kabaret na palube lietadla.(1.6.2013)

zábavná blbina,kterou si viditelně Almodovar stvořil čistě pro radost a nekoukal nalevo napravo.Takový lehčí návrat ke klasické komedii nikdy není na škodu...60%(5.9.2013)

• Chen

Kdyby to natočil někdo jiný, tak asi nastane klasické "kam to ten filmový svět spěje, fekální humor je pod naši úroveň", ale Almodóvarovi to prošlo. Mně to ovšem vůbec neoslovilo. Nepřišlo mi to ani zábavné, ani vtipné a v podstatě netuším, co tím chtěl Pedro říct.(20.2.2014)