poster

Katy Perry: Skutečná tvář

 • USA

  Katy Perry: Part of Me

 • Slovensko

  Katy Perry: Kúsok zo mňa

Dokumentární / Hudební

USA, 2012, 90 min

Producenti:

Brian Grazer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Billie777
  ***

  Katy je zajímavej člověk. Hezká, vtipná, sympatická. Ale co se hudby týče, tam to už není tak slavný. Ale pro fanoušky jistě povinnost.(5.11.2012)

 • Momo_desu
  ****

  Nie som veľká fanúšička Katy Perry, jej pesničky poznám, niektoré sa mi páčia ale nevyhľadávam ich. Tento dokument som si pozrela zo zvedavosti a myslím, že bol dobrý a zaujímavý a Katy. U Katy som si myslela, presne ako spomínali v dokumente, že jej kariéra sa začala len tak zrazu a stala sa slávnou tiež odrazu. Ona však na tom tvrdo pracovala... Dosť zaujímavé bolo keď počas tej depresie nezrušila koncert a obdivujem ju, že zrazu nahodila ten neprekonateľný pekný úsmev. Katy Perry je jednoznačne zaujímavá osoba musí byť zážitok stretnúť ju osobne.(1.3.2015)

 • Blue.Poison
  *****

  Velmi osobní podívaná, skoro bych řekla, že na takovou celebritu až nevídaná. Dokument je velmi vkusně a všestranně natočený, takže za mě na výbornou. A Katy má můj respekt, protože doposud pro mě byla jen cukrovou loutkou, která neumí zpívat. Ale ono je to všechno trochu jinak...(6.11.2013)

 • LihO
  ****

  Zaujímavo spracované, originálne... každý, kto má rád jej songy, si určite príde na svoje ;)(17.9.2012)

 • ABLABLABLA
  *****

  Mě se to líbilo...skvělé písně..parádní náhled na turné, atmosféru v hledišti, na jevišti v zákulisí....povídání a spousta fotek a videí, jak se vlastně tou velkou hvězdou stala a mezitím záběry z jejího osobního života. No neříkám, že někdy mi to nepřišlo trošku trapné, třeba jak šla navštívit svou babičku zatímco kamera už byla vevnitř, ale tak zase kvůli takovým pár blbým scénám jsem si rozhodně nenechala tento dokument znepříjemnit. Někomu může přijít trapné, že někdo nechá natočit dokument, kde se mu rozbije manželství a tak...ale takový je život, takže proč by ne a popravdě kolikrát některá hvězda se nechá v klidu točit, když ráno vstane z postele a má akné na bradě a je jí to úplně u prdele? Na to jen tak někdo kuráž nemá..takže já si těch 5* klíďo píďo dám, protože jsem si to náramně užila.(2.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace