poster

Katy Perry: Skutečná tvář

 • USA

  Katy Perry: Part of Me

 • Slovensko

  Katy Perry: Kúsok zo mňa

Dokumentární / Hudební

USA, 2012, 90 min

Producenti:

Brian Grazer

Střih:

Scott Richter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FFilipCZ
  ****

  Ve své hlavě měla už od začátku představu a té se držela - ať už to stálo čas, nervy, úsilí nebo zrušené nahrávací smlouvy. Šla si za svým snem a to se jí bohatě odměnilo (i když jak v kterých směrech, všichni moc dobře víme, jak je to se slavnými a jejich vztahy). Odměna byla vskutku sladká - však né nadarmo je Katy úspěšnější než třeba Beatles, Madona nebo M.Jackson (měla nejvíce TOP1 hitů z jednoho alba). Katy je neskutečná sympaťačka, nádherná ženská (možná ještě hezčí, když není namalovaná) a hrozně příjemnej ulítlej člověk a světová superstár, která ale také má své problémy - to vše vám nabídne tento hudební dokument. PS: Nejoblíbenější píseň? Wide awake - viz závěrečné titulky.(27.9.2014)

 • Blue.Poison
  *****

  Velmi osobní podívaná, skoro bych řekla, že na takovou celebritu až nevídaná. Dokument je velmi vkusně a všestranně natočený, takže za mě na výbornou. A Katy má můj respekt, protože doposud pro mě byla jen cukrovou loutkou, která neumí zpívat. Ale ono je to všechno trochu jinak...(6.11.2013)

 • Seabeast
  ***

  Představoval jsem si pod názvem "Skutečná tvář" trochu jiný typ dokumentu. Tohle spíš zaujme mladé fanoušky než lidi, co by se chtěli o skutečné tváři Katy Perry něco dozvědět. Zpracování mi moc po chuti nebylo, je to takové velmi "nablýskané" a "americké", jak by se dalo čekat. Ale její svět nejspíš takový je a už jako malá byla pěkně střeštěná a šla si za svými sny - už to v sobě prostě měla a zpívala moc hezky. Bez dřiny by tohodle nikdy nedosáhla, ta bude za velikým úspěchem vždycky, to ať se jdou někteří závistivci a pomlouvači vycpat. Mám ji jako osobu rád, včetně její hudby, ale moc mě tenhle "dokument" neomráčil, i když byl místama velmi zajímavý. Nemůžu si pomoci, ale připadalo mi to sem tam pěkně strojené, ale holt, taková už je asi jejich mentalita.(19.9.2013)

 • kingik
  ***

  Musíte, ano musíte, mít rádi hodně Katy Perry, aby se vám líbil tento dokument z produkce MTV. K vidění je její nová image spočívající především v kreaci excentrických barev na vlasech a také zajímavosti při natáčení videoklipů a něco málo ze zákulisí. Katy Perry se svým šarmem, neuvěřitelnou energií, namyšleností a dokonalým sebestředným chováním se rozhodně neztratí a odzbrojí každého. A když jsem si ještě následně pustil její koncert Rock in Rio (100%), který se tady nedá oficiálně hodnotit, nelze jít s tímto 3D dokumentem pod 60%. Dodávám, že není pravda, že Katy neumí zpívat naživo. Chtěl bych vidět ty chytráky, co to tvrdí, jak po půl druhé hodině jejího běhaní + tančení + zpěvu se nezadýchají a vydají ze sebe kloudnou toninu. Katko, jen se už nestříhej nakrátko, přece chceš být krásná holka, nebo ne?(24.4.2012)

 • MMR
  ****

  Písničky Katy Perry se mi snad líbí všechny,a tak jsem si pustil tento dokument o ní. Musím se před ní sklonit, málokdo dokáže mít tolik hitovek z tak málo alb. A pohled do zákulisí je zase něco jiného, a to taky prospěje. Od ní se může ještě hodně očekávat. Moc se těším na její další alba.(3.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace