poster

Katy Perry: Skutečná tvář

 • USA

  Katy Perry: Part of Me

 • Slovensko

  Katy Perry: Kúsok zo mňa

Dokumentární / Hudební

USA, 2012, 90 min

Producenti:

Brian Grazer

Střih:

Scott Richter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sir-dave
  ****

  Nevím jak moc byla "skutečná tvář" věrohodná a ne hraná ale byl to zajímavý pohled do zákulisí života Katy Perry. Spousta záběrů z jejího turné po světě, které by se jinak člověk nedozvěděl. Podrobné nahlédnutí a úsilí jež vynaložila, co obětovala, rozebrán její vztah s Russellem Brandem jaký v té době byl, včetně jeho rozpadu. Písničky má chytlavé, poslechové, pro fanoušky povedený dokument.(5.1.2014)

 • kingik
  ***

  Musíte, ano musíte, mít rádi hodně Katy Perry, aby se vám líbil tento dokument z produkce MTV. K vidění je její nová image spočívající především v kreaci excentrických barev na vlasech a také zajímavosti při natáčení videoklipů a něco málo ze zákulisí. Katy Perry se svým šarmem, neuvěřitelnou energií, namyšleností a dokonalým sebestředným chováním se rozhodně neztratí a odzbrojí každého. A když jsem si ještě následně pustil její koncert Rock in Rio (100%), který se tady nedá oficiálně hodnotit, nelze jít s tímto 3D dokumentem pod 60%. Dodávám, že není pravda, že Katy neumí zpívat naživo. Chtěl bych vidět ty chytráky, co to tvrdí, jak po půl druhé hodině jejího běhaní + tančení + zpěvu se nezadýchají a vydají ze sebe kloudnou toninu. Katko, jen se už nestříhej nakrátko, přece chceš být krásná holka, nebo ne?(24.4.2012)

 • Seabeast
  ***

  Představoval jsem si pod názvem "Skutečná tvář" trochu jiný typ dokumentu. Tohle spíš zaujme mladé fanoušky než lidi, co by se chtěli o skutečné tváři Katy Perry něco dozvědět. Zpracování mi moc po chuti nebylo, je to takové velmi "nablýskané" a "americké", jak by se dalo čekat. Ale její svět nejspíš takový je a už jako malá byla pěkně střeštěná a šla si za svými sny - už to v sobě prostě měla a zpívala moc hezky. Bez dřiny by tohodle nikdy nedosáhla, ta bude za velikým úspěchem vždycky, to ať se jdou někteří závistivci a pomlouvači vycpat. Mám ji jako osobu rád, včetně její hudby, ale moc mě tenhle "dokument" neomráčil, i když byl místama velmi zajímavý. Nemůžu si pomoci, ale připadalo mi to sem tam pěkně strojené, ale holt, taková už je asi jejich mentalita.(19.9.2013)

 • Michi88
  ****

  3,5* Zajímavý dokument o Katy Perry, kde popisuje svůj život, cestu ke slávě a turné v roce 2011. Nikdy jsem se urputně nezajímal o její život, takže jsem vlastně poprvé viděl, jak její cesta ke slávě nebyla vůbec lehká. Už si nemyslím, že složila hit I Kissed a Girl a přes noc se stala megahvězdou. Netušil jsem, jak těžké to pro ní někdy bylo na turné a ani jak prožívala rozvod s Russellem. Velké plus je i to, že průběžně hrají její známe i méně známe songy, právě jako záznam z turné. Mohlo to být trochu lepší, ale rozhodně mě to zaujalo.(6.9.2015)

 • Malarkey
  ****

  Katy Perry mám docela rád. Nevadí mi její muzika, vzhledově mi nevadí už vůbec a tenhle dokument je asi nejlepší pohled do jejího zákulisí, což mě dost zajímalo. Ať jsou dokumenty tohoto typu jakékoliv - nikdy na plnou hubu neukážou stinné stránky dané osoby, tak musím říct, že se mi moc líbil. Muzika byla fajn. Opět a znova mi došlo, jak vyčerpávající povolání to je a jak neuvěřitelně je svazující a omezuje nejenom Katy, ale i celé její okolí. Přes to všechno mám ale pocit, že tahle křesťansky vychovaná holka nebude žádný rozmazlenec a arogant, ale člověk, který si jednoduše splnil sen a především člověk, který má někdy stejně svazující pocity, nálady a myšlenky jako my všichni. Přesto ale chápe, že žije pro fanoušky a tím si mě dokázala získat.(27.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace