Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Mnohem přehnanější než první díl, to však nutně neznamená, že je to ku prospěchu věci. Leckomu tento jednoduchý humor nesedí, to sedá pochopit. U dost vtipů jsem se opět smál, ovšem některé byly trapné i na můj vkus, a to už je co říct :). Vůbec nejhorší však bylo použití CGI efektů. Hodně lidí nechápe, kam se ztratilo těch 80 miliónů $. To je mi taky záhadou. Horší triky už mají jen béčkový a céčkový filmy. Např ten los, co vůbec nebyl los, ale nějakej jelen, vypadal v pohybu naprosto příšerně. Závěrečná bitka byla ale naproti tomu celkem vtipná. Hlavní představitelé, v čele s Adamem Sandlerem, opět předvádějí to, na co jsme už zvyklí z prvního dílu, ale tentokrát už to není úplně ono a částečně za to můžou ti mladí ne-sympaťáci....65%(19.10.2013)

 • Pilda17
  ***

  Jednička byla špičková, dvojka se řadí bohužel do průměru, ale já se i přesto párkrát pořádně zasmál. Adam Sandler se snaží a vše zvedá, ale čekal jsem daleko více, kord po velmi povedeném prvním dílu .. 5/10 = 55%(29.10.2013)

 • dr.horrible
  ***

  Časopis Cinema som odoberal asi desať rokov, za Ivy Hejlčíkovej, až do roku 2006. Prestal som (ani už neviem prečo) a kupujem ho už vážne len občasne. Takto som si jeden výtisk kúpil aj v roku 2011, keď akurát išli Dospeláci jednotka na DVD a ja neviem čím to je - možno len preklepom - každopádne pointa: od Cinemy dostali 100%, hodnotenie najvyššie. Takže ako hovorím; možno to bol len preklep, možno sa od čias Hejlčíkovej veci zmenili a možno teraz Cinemu píšu deti, to ma ale vtedy nenapadlo, myslel som že sa stal zázrak a začal sa na Dospelákov tešiť. No a potom prišlo nevyhnutné sklamanie, bola to sandlerovská sračka a tri hviezdy odo mňa dostala s odretou hubou aj ušami, aj to len za pár GP chuťoviek. Od pokračovania som nečakal nič a páčilo sa mi viac než prvý film. Je to rovnaká sandlerovská sračka (hneď v prvej minúte filmu, celú sandlerovie rodinu pochčije digitálny jeleň), s rovnako primitívnym humorom a rovnakým zvratkom morálnych ponaučení a je už asi pol hodinu rozmýšľam, čím ospravedlniť nadpriemerné hodnotenie. Či tým klokanom z Twilightu, paródiou na záverečný fight z Twilightu, fenomenálnymi deťmi ústredných postáv, cameami, alebo tým že som bol proste zhúlený; hlavne je to ale vtipnejšie ako posledné Sandlerove filmy. Aj cez grcky a moč. Takže v rámci fekálnych komédií, 60%(13.9.2013)

 • PinokKio
  ***

  Tady se raději nebudu moc rozepisovat. Je mi jasný, že Machři 2 je komedie o ničem, se spoustou fekálního humoru, který nemusím, jenže já včera asi prodělal lobotomii či CO a nějakým ujetým způsobem se u toho CO chvíli uchechtával. Nejspíš to bude tím, že bych bojoval na straně té starší párty barikády ..(18.12.2013)

 • Indiana
  ****

  Lepší než jednička. Některý fóry sou sice opravdu trapný, ale celý se to nese v tom mega pozitivnim maloměstskym stylu, kde se všichni znaj, všichni se maj rádi a divák má u toho takovou tu správnou náladu. 70% a rád se podívám na trojku.(5.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace