whaaaaat???(1.9.2013)

Přímá úměra mi našeptává, že čím bude větší hromada komiků, tím větší by měla být hromada vyprodukovaného humoru. Machři to v podstatě potvrzují, i když se zaměřili spíše na kvantitu, takže se mezi povedenou zábavu dostaly i vtipy stupidní, trapné a samozřejmě také ty prdící, smrdící a vyměšující. Škoda jich, protože u mne tahle osmdesátková párty měla rozhodně našlápnuto výše než první díl. Za skandální ovšem považuji skutečnost, že seznam herců účinkujících v tomto snímku k dnešnímu dni obsahuje úctyhodných 32 jmen, ale jméno April Rose v něm chybí, přestože její baletní kreace patří v tomto snímku k tomu nejpřínosnějšímu, neboť zcela nahrazují viagru.(1.1.2014)

• Chrustyn

Ani první díl nebyl žádný trhák (z komerčního hlediska bohužel ano), ale i tak se jednalo o slušnou a nenáročnou zábavu. Druhý díl už je pouhé vaření z vody a do nově vyprávěného příběhu přidává další, neskutečně trapné postavy a to vše balí do tuny infantilního a toho nejjednoduššího humoru, který je do diváků vpravován, takových 20 let. I přes svou neskutečnou trapnost, ale film není zdraví škodlivý a překvapivě rychle utekl. Nezasmál sem se ani jednou a vzhledem k tržbám (které opět dokazují jednoduchost dnešních diváků) se velice obávám s čím přijde třetí díl.(5.12.2013)

Ano, je to zbytecny pokracovani, ale to mu nic neubira na zabavnosti. Vratila se temer kompletni sestava, akorat bez Schneidera, ale to neni zadna velka ztrata. No a jinak se vicemene nic nezmenilo, tatici zase vzpominaj na leta kaleni, vsude se motaj deti a manzelky, neni tu zadnej poradnej pribeh, proste takovy letni prazdninovy blbnuti, ktery vrcholi ultimatni kalbou. Z hercu nikdo vylozene nevycniva, ale kazdej dostane drobet prostoru. Nerozjedou to tak sice naplno, ale zase se dobre doplnujou. Celkove proste 100 minutova pohodicka na vypnuti mozku, sice to neni zadnej ultimatni komedialni naklad, ale jako odpocinkova zalezitost perfektni.(29.10.2013)

Prvá časť ma sklamala, druhá príjemne prekvapila. Nie je to síce žiadna geniálna komédia, ale pobavil som sa aj tak. Dodatočne Salma Hayek a pani ruská trénerka - palce hore.(30.8.2013)