Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tom88
  ****

  Nie každému musí sadnúť tento humor. Mňa Hašišbaba veľmi pobavila a rozosmiala. Kupodivu som bol aj nadšený, pretože je film celkovo originálny, milý, vtipný, svižný trocha dramatický a má primeranú stopáž. Babičky to riadne roztočili. Konečne ma aj Francúzi poriadne pobavili. 75%(15.10.2013)

 • SniperG1
  ****

  Sympatická a příjemná komedie plná humoru, který určitě neurazí, o babičce, která postupem času od smrti svého manžela zjišťuje, že se dá ještě život užívat naplno! Mírný, ale dobrý černý humor přidává na hodnocení. Nečekané překvapení... 80%(11.11.2013)

 • Hennes
  ***

  Už začátek filmu a zpověď Paulette je skvělá a některé hlášky v průběhu děje se přidaly. Pro mě bohužel jako by postupem času docházel filmu dech a vše stojí jen a jen na Bernadette Lafont. Zahrála skvěle a sama to utáhnout nemohla. Ze zajímavého a povedeného námětu se dalo určitě vymáčknout o něco víc a zejména u Francouzů jsem to čekal. Je to ale úsměvné a hudba to podržela také na slušné úrovni.(30.9.2013)

 • grizly007
  odpad!

  Ach tak HAHA to jsem se ale zasmál. Těch filmů kde se nějaký blbec pustí do prodeje drog začíná být nějak hodně tak se i frantíci rozhodli udělat si svou verzi. Bohužel naprosto nevtipná píčovina z hnusnýho francouzskýho sídiliště je spíš depresivní než zábavná. Pokud by to snad mělo mít naději aspoň na půl hvězdy tak tu sebral hrůzostrašnej dabing.(23.9.2013)

 • Fr
  ***

  ,,NEMÁM PENÍZE ANI NA JÍDLO. PŘISAHÁM ŽE BUDU MLČET, KDYŽ PRO TEBE BUDU MOCT PRACOVAT....“ /// BABA. Na jednu stranu ,,střelená“, ale celkem vtipná. Úsměvnej příběh, kterej má tempo a netají se tím, že jediným cílem je zábava. Tomu je podřízený všechno, takže nečekejte žádnou krimi zápletku, ale spíš takovou blbinu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chudej důchodce a panelák je plnej vietnamců... 2.) Cukrárna je plná hašišáků (taky motorkáře jsem tam viděl…). 3.) Thx za titule ,,thecentre“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(10.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace