Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Perníková babka. Francúzi na to išli s nemravným šarmom, ale chcelo to viac dravosti a gangsterského čierneho humoru. Nápad nebol zlý, no chýbala tomu hutnejšia realizácia, babka to herecky zvládala a tak bola škoda nevyužitého potenciálu. Inak ale nápadité a hlavne svižné, no a skončí to celé skôr, než si uvedomíte, že to začína byť otravné. 60%.(1.10.2014)

 • Dont
  ***

  Vkusné intro, výborná scénka s Tarasem v limuzíně a krásná hudba film skoro vytáhly až na čtyři hvězdy. Objektivně ale kvalita filmu tak vysoko není. Jako oddechovka nebo rozptýlení může Paulette alias Hašišbába leckoho potěšit, ale humoru mohlo být víc, přeci jen filmu zařazenému do žánru komedie by více smíchu v sálu slušelo.(4.3.2013)

 • snared
  ***

  Bílá vdova po francouzsku s tak trochu rasistickou babčou, která špatnou finanční situaci řešila napřed tím, že dealovala haš a později přešla na pečení nebeských koláčků a jiných dobrot. Na jedno podívání fajn krátká oddychová komedie s babkou, která i vlastnímu vnoučeti v klidu řekne do očí, že ho nemá ráda protože je černý, bohužel natočená standardně ale v záplavě amerických pásově vyráběných nesmyslů se neztratí. Nejspíš bych se nasmál víc, kdybych před filmem požil nějaký ten produkt od Paulette. :) 3*.(5.7.2013)

 • misterz
  ****

  Veľmi milá a zábavná jednohubka o citlivej téme. Hlavná hrdinka to odohrala skvele. Cieľom bolo pobaviť diváka a to sa určite podarilo. A možno aj odľahčeným spôsobom vykresliť problematiku drog. U mňa 75%.(24.9.2013)

 • Snorlax
  *****

  Geniální myšlenka není ani náhodou degradována zpracováním. Jérôme Enrico je stejně zručný režisér jako byl tatínek Robert. A stejně jako tatínek má štěstí při výběru hudebního skladatele.(2.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace