Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JANARYBA
  *****

  Dlouho jsem se u nějakého filmu tak nenasmála. Zase jeden povedený film téměř ze života. Milé překvapení!(27.7.2013)

 • URBAN
  ***

  Takový nevyužitý potenciál až běda ... Ahh... Co by se stakovým materiálem dalo dělat ... Ze začátku se to odvíjelo dobře . Ne sice tak jak jsem si představoval , ale něco to mělo jenže po doslová pár minutách filmu všechen potenciál opadl a stalo se to jen obyčejnou fraškou ... No ve zkratce není to vtipný jak by mělo být . ( 18.9.13/MAC )(18.9.2013)

 • Johnny.ARN
  ***

  Spočiatku vtipné, neskôr už sa išlo viac po deji ako po humore. Príjemné, ľahké s ukážkou toho, že ani vo Fr to nemajú dôchodcovia ľahké. 3 z 5(12.2.2015)

 • Fr
  ***

  ,,NEMÁM PENÍZE ANI NA JÍDLO. PŘISAHÁM ŽE BUDU MLČET, KDYŽ PRO TEBE BUDU MOCT PRACOVAT....“ /// BABA. Na jednu stranu ,,střelená“, ale celkem vtipná. Úsměvnej příběh, kterej má tempo a netají se tím, že jediným cílem je zábava. Tomu je podřízený všechno, takže nečekejte žádnou krimi zápletku, ale spíš takovou blbinu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chudej důchodce a panelák je plnej vietnamců... 2.) Cukrárna je plná hašišáků (taky motorkáře jsem tam viděl…). 3.) Thx za titule ,,thecentre“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(10.8.2013)

 • tom88
  ****

  Nie každému musí sadnúť tento humor. Mňa Hašišbaba veľmi pobavila a rozosmiala. Kupodivu som bol aj nadšený, pretože je film celkovo originálny, milý, vtipný, svižný trocha dramatický a má primeranú stopáž. Babičky to riadne roztočili. Konečne ma aj Francúzi poriadne pobavili. 75%(15.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace