Stará bába, co se dá na prodej drog. Francouzi mě stále nepřestávají udivovat. =D(14.10.2013)

• Martin741

Spracovanie je dobre, tema pobavi, babaka mala cosi do seba, len utopene je to v nevyraznej rutinnej rezii, v strede navyse vladne velka nuda : 40 %(25.2.2017)

Zatrpklá bába, co hlásí na negry a žluťáky, nevychází z mrzkého důchodu, a tak začne dealovat hašiš. Režisér naštěstí vše zvládl a je to taková prdel, jak to zní.(9.10.2015)

Týýjo, čekala jsem naprostou blbost ale Paulette překvapila..:D) tolik forků v jednom filmu už dlouho nebylo ..(9.12.2013)

Drogy jsou dobré! Babka byla pořád nasraná a nikdo jí neměl rád, dokud nezačala prodávat hašiš. A to z ní udělalo skvělou babičku, která má všechny ráda. A ještě k tomu se za prodávání drog ve Francii nedostaneš do vězení, takže se to vyplatí! Jáj to byl zase film. Nic takového jsem ještě neviděl a párkrát jsem se i zasmál. Jen jsem nepochopil smysl toho filmu. Ale nevadí 60%(16.7.2013)