Už začátek filmu a zpověď Paulette je skvělá a některé hlášky v průběhu děje se přidaly. Pro mě bohužel jako by postupem času docházel filmu dech a vše stojí jen a jen na Bernadette Lafont. Zahrála skvěle a sama to utáhnout nemohla. Ze zajímavého a povedeného námětu se dalo určitě vymáčknout o něco víc a zejména u Francouzů jsem to čekal. Je to ale úsměvné a hudba to podržela také na slušné úrovni.(30.9.2013)

Drogy jsou dobré! Babka byla pořád nasraná a nikdo jí neměl rád, dokud nezačala prodávat hašiš. A to z ní udělalo skvělou babičku, která má všechny ráda. A ještě k tomu se za prodávání drog ve Francii nedostaneš do vězení, takže se to vyplatí! Jáj to byl zase film. Nic takového jsem ještě neviděl a párkrát jsem se i zasmál. Jen jsem nepochopil smysl toho filmu. Ale nevadí 60%(16.7.2013)

Je to milý film, ale nevybočuje z priemeru. Možno je to skratkovitosťou hlavne v závere, možno trochu absúrdnou šibnutosťou, neviem... Cieľ bolo pobaviť diváka a to sa vcelku podarilo.(8.6.2013)

Možné spoilery. Bernadette Lafont prakticky sama táhne celý film a její rasistická, nesnášenlivá baba mě několikrát rozesmála svými hláškami, kterými častovala všechny kolem sebe vč. svého míšeneckého vnuka "Proč mě nemáš ráda babi?" " Protože jseš černej!". :D Ta rovina babky dealerky jí sedla také, nicméně ten přerod ze zlobaby v babku s prořízlou pusou, ale dobrým srdcem, to už se mi moc nelíbilo. Já sice chápu, že to muselo přijít, ale na druhou stranu proč nemůže nikdy dobře dopadnout se zlou fašistickou osobou, která prodává drogy? No třeba se jednou dočkám. Hašišbába zatím "jen" potěšila. 60%(15.11.2013)

Milá francúzska miestami až "crazy" s dobrými dialógmi a nádherným výkonom pani Lafontovej ... pre mladých asi nič moc (ešte sa nevedia celkom vžiť do toho čo ich čaká, ale nám .. starším babám ... ale nám to už dačo hovorí. :) "Aké je Vaše ctené meno madam ? ... Altzheimer !!!" hihi .. podobných milých dialógov je tam viacej..., scénka prepadnutia dealerov s hračkárskymi zbraňami ... bola bravúrne bláznivá ... :) Slušné štyri b. r.(10.8.2013)