Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lanark
  ***

  Co si současní francouzští důchodci v posledních desetiletí uvařili, to si teď taky snědí. Nicméně kulinářský um, navzdory výraznému obohacení chutí z celého světa, jde trochu z kopce a tak se nedivím, že sáhli po lehce nelegálních, nicméně chuť podporujících, ingrediencích. I tak je výsledek poněkud nemastný-neslaný a Jérome měl svého otce v kuchyni sledovat ještě trochu pečlivěji.(8.9.2015)

 • korbitch22
  ***

  Ze začátku mě Paulette strašně srala, jednak nemám rád nervní báby a jednak mě poslední dobou irituje celá francouzká tvorba.Díky bohu čím víc se prodává hašiš, tím je to větší prdel a rozkošný, nekorektní rasistický humor mi cukal s koutky potom už permanentě.Žádnej zázrak to není, ale jelikož sem od toho vůbec nic nečekal, byl jsem spíš příjemně překvapenej.Typický film na jedno podívání á šup do koše.60%.(9.2.2014)

 • lofa
  ***

  Paulette je nepříjemná, zapšklá stará babka, která nemá nikoho ráda a nikdo nemá rád ji. Nakonec se díky netradičnímu businessu změní k lepšímu a divák jí začne fandit. Né úplně tradiční francouzská komedie, která dokáže pobavit. Hodnocení 70%(11.11.2013)

 • Snorlax
  *****

  Geniální myšlenka není ani náhodou degradována zpracováním. Jérôme Enrico je stejně zručný režisér jako byl tatínek Robert. A stejně jako tatínek má štěstí při výběru hudebního skladatele.(2.10.2013)

 • genetique
  ***

  Perníková babka. Francúzi na to išli s nemravným šarmom, ale chcelo to viac dravosti a gangsterského čierneho humoru. Nápad nebol zlý, no chýbala tomu hutnejšia realizácia, babka to herecky zvládala a tak bola škoda nevyužitého potenciálu. Inak ale nápadité a hlavne svižné, no a skončí to celé skôr, než si uvedomíte, že to začína byť otravné. 60%.(1.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace