Dlouho jsem se u nějakého filmu tak nenasmála. Zase jeden povedený film téměř ze života. Milé překvapení!(27.7.2013)

Takový nevyužitý potenciál až běda ... Ahh... Co by se stakovým materiálem dalo dělat ... Ze začátku se to odvíjelo dobře . Ne sice tak jak jsem si představoval , ale něco to mělo jenže po doslová pár minutách filmu všechen potenciál opadl a stalo se to jen obyčejnou fraškou ... No ve zkratce není to vtipný jak by mělo být . ( 18.9.13/MAC )(18.9.2013)

Spočiatku vtipné, neskôr už sa išlo viac po deji ako po humore. Príjemné, ľahké s ukážkou toho, že ani vo Fr to nemajú dôchodcovia ľahké. 3 z 5(12.2.2015)

,,NEMÁM PENÍZE ANI NA JÍDLO. PŘISAHÁM ŽE BUDU MLČET, KDYŽ PRO TEBE BUDU MOCT PRACOVAT....“ /// BABA. Na jednu stranu ,,střelená“, ale celkem vtipná. Úsměvnej příběh, kterej má tempo a netají se tím, že jediným cílem je zábava. Tomu je podřízený všechno, takže nečekejte žádnou krimi zápletku, ale spíš takovou blbinu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chudej důchodce a panelák je plnej vietnamců... 2.) Cukrárna je plná hašišáků (taky motorkáře jsem tam viděl…). 3.) Thx za titule ,,thecentre“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(10.8.2013)

Nie každému musí sadnúť tento humor. Mňa Hašišbaba veľmi pobavila a rozosmiala. Kupodivu som bol aj nadšený, pretože je film celkovo originálny, milý, vtipný, svižný trocha dramatický a má primeranú stopáž. Babičky to riadne roztočili. Konečne ma aj Francúzi poriadne pobavili. 75%(15.10.2013)