Nie každému musí sadnúť tento humor. Mňa Hašišbaba veľmi pobavila a rozosmiala. Kupodivu som bol aj nadšený, pretože je film celkovo originálny, milý, vtipný, svižný trocha dramatický a má primeranú stopáž. Babičky to riadne roztočili. Konečne ma aj Francúzi poriadne pobavili. 75%(15.10.2013)

Sympatická a příjemná komedie plná humoru, který určitě neurazí, o babičce, která postupem času od smrti svého manžela zjišťuje, že se dá ještě život užívat naplno! Mírný, ale dobrý černý humor přidává na hodnocení. Nečekané překvapení... 80%(11.11.2013)

Už začátek filmu a zpověď Paulette je skvělá a některé hlášky v průběhu děje se přidaly. Pro mě bohužel jako by postupem času docházel filmu dech a vše stojí jen a jen na Bernadette Lafont. Zahrála skvěle a sama to utáhnout nemohla. Ze zajímavého a povedeného námětu se dalo určitě vymáčknout o něco víc a zejména u Francouzů jsem to čekal. Je to ale úsměvné a hudba to podržela také na slušné úrovni.(30.9.2013)

• grizly007

Ach tak HAHA to jsem se ale zasmál. Těch filmů kde se nějaký blbec pustí do prodeje drog začíná být nějak hodně tak se i frantíci rozhodli udělat si svou verzi. Bohužel naprosto nevtipná píčovina z hnusnýho francouzskýho sídiliště je spíš depresivní než zábavná. Pokud by to snad mělo mít naději aspoň na půl hvězdy tak tu sebral hrůzostrašnej dabing.(23.9.2013)

,,NEMÁM PENÍZE ANI NA JÍDLO. PŘISAHÁM ŽE BUDU MLČET, KDYŽ PRO TEBE BUDU MOCT PRACOVAT....“ /// BABA. Na jednu stranu ,,střelená“, ale celkem vtipná. Úsměvnej příběh, kterej má tempo a netají se tím, že jediným cílem je zábava. Tomu je podřízený všechno, takže nečekejte žádnou krimi zápletku, ale spíš takovou blbinu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chudej důchodce a panelák je plnej vietnamců... 2.) Cukrárna je plná hašišáků (taky motorkáře jsem tam viděl…). 3.) Thx za titule ,,thecentre“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(10.8.2013)