poster

Takoví jsme

 • USA

  We Are What We Are

Thriller / Drama / Horor

USA, 2013, 105 min

Režie:

Jim Mickle

Scénář:

Nick Damici, Jim Mickle

Kamera:

Ryan Samul

Hudba:

Jeff Grace

Producenti:

Linda Moran, Andrew Corkin

Scénografie:

Russell Barnes

Kostýmy:

Elisabeth Vastola
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  ***

  Finální scéna u rodinného stolu umocnila jen to, co je celý film poctivě připravováno. We are what we are se mi líbilo zejména jako thriller (detektivní zápletka funguje dobře), méně pak už jako horor. Co film zbytečně posílá ke dnu je jeho odkazování k minulosti - zejména rodinné večeře a lá 19. století mi trochu lezly krkem. Mají mobily a nikomu nepřipadá divné to oblečení? A tak si myslim, že právě ta poctivá propracovanost tomuhle filmu škodí. Jako by do něj chtěli nacpat všechno, ale ve výsledku je to právě jen taková lepší americká detektivka s morbidním koncem.(26.10.2013)

 • ricci.s
  **

  Zatiaľ riadne nadhodnotené, netuším prečo a čím si to tento film zaslúžil. Nepodarená variácia na nepodarený originál, ktorý je u mňa na približne rovnakej úrovni. Čakal som, že sa vychytajú muchy originálu, ale ani nie. Čo z toho, že je to pekne nakrútené a so slušnými hereckými výkonmi, keď je to celé tak neskutočne zdĺhavé a nudné. Pre mňa skôr rodinná dráma, v ktorej sa niečo zaujímavé začne diať až tesne pred koncom. Nad 30% by som tomu nedal, ani keby mi zaplatili.(18.10.2013)

 • George Stobbart
  **

  Temný príbeh nenápadnej newyorskej rodinky, ktorá za dvermi svojho príbytku ukrýva krvavé tajomstvo svojho životného štýlu. Keď sa však do oblasti priženú ťažké dažde a vyplavia pozostatky obetí z okolia, na rodinu začne postupne padať tieň podozrenia. Síce som nevidel mexický originál z r. 2010, keďže ma zatiaľ neláka, tak ako ma príliš nelákala ani táto novinka. Takže aspoň nie som sklamaný. Pretože aj keď je to vcelku slušne natočené, neponúka to vlastne nič, čo by ma výraznejšie zaujalo. Príliš rozvláčne tempo, ešte rozvláčnejší dej, nezaujímavé postavy, atmosféru aby človek hľadal lupou (pokiaľ si ju silou-mocou nevsugeruje) a napätie + hororové prvky boli na môj vkus až príliš hlboko zakryté tým množstvom pseudo-štýlového balastu. Ale budem dobrý a dám aspoň tie 2*.(18.10.2013)

 • EvilPhoEniX
  **

  Obrovská ztráta času ! Celá premise je sice zajímavá,ale největším problémem filmu je Tempo! Pomalý, nudný až uspávající film, kde se 80 minut neděje nic, fakt nic! Působí to jako Rodinné drama bez špetky hororu,thrilleru chybí zde veškeré ingredience a bohužel to nefunguje. Závěrečných 15 minut je však řemeslně solidně zvládnuto,ale pro mě poněkud nedostačující. Slabota 45%(21.10.2013)

 • JASON_X
  ****

  Hodně podařený komorní kanibalský thriller se slastně pomalým tempem a hustě tíživou atmosférou. Žádné tuctové béčko - film se může chlubit dobrou režií, výpravou, hudbou i nadprůměrnými hereckými výkony. Michael Parks byl samozřejmě vynikající, ale hodně se mi líbily i obě zádumčivé sestry ve svých staromódních šatech, svítící si po večerech v dřevěné chalupě stylově petrolejkou... A finální scéna "poslední večeře" je vskutku nářezová, i když samozřejmě i trochu laciná a prvoplánově rádoby šokézní. Bavil jsem se však velmi vydatně, takže silné čtyři a určitě se porozhlédnu po mexickém originálu...(20.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace