poster

Takoví jsme

 • USA

  We Are What We Are

Thriller / Drama / Horor

USA, 2013, 105 min

Režie:

Jim Mickle

Scénář:

Nick Damici, Jim Mickle

Kamera:

Ryan Samul

Hudba:

Jeff Grace

Producenti:

Linda Moran

Kostýmy:

Elisabeth Vastola
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ***

  Jima Mickleho po Stake Land považuju za jednu z nejvýraznějších nadějí amerického nezávislého hororu, ale tímto mdlým kanibalským dramatem teda poměrně silně zklamal. Jasně, je to lepší než mexický originál, ale v tomto případě stačilo nebýt naprostou sračkou, takže laťka byla proklatě nízko. Řemeslo Mickle ovládá, to už je odzkoušeno. We Are What We Are zklamává jinde - jeho svět a především postavy nepůsobí vůbec živě, nevyvolaly ve mně ani náznaky zájmu o ně. A to je překvapivé, protože zrovna zájmem o postavy si mě získala (taktéž pomaloučká) Stake Land.(22.10.2013)

 • BoPo
  ***

  Skromný film čo sa týka rozpočtu a absolútne skrblivý v snahe osviežiť žáner niečím novým. Rozumná minutáž, herci nijako neprudili, príbeh mal hlavu a pätu, atmosféra dobre padnúca. Myslím, že pre TV vysielanie niekde k polnoci úplne akurátne.(18.12.2014)

 • dr.horrible
  ***

  Téma, niečo medzi Kynodontas a Woman, ale nuda. Teda pre mňa. Objektívne by si to možno zaslúžilo viac, keby som sa aspoň chvíľami nenudil, dal by som aj štvrtú hviezdu. Lenže to tempo je miestami vážne na úrovni slimáka s obrnou, navyše som čakal niečo trochu iné a to čo mala byť pointa, bolo vyzradené snáď v každom jednom komentári, odkedy film vyšiel. Škoda. Ale finále to má chutné(21.11.2013)

 • Lyli
  ****

  Ponuré a nechutné. Zas jednou se mi celou stopáž kroutil žaludek a vytrvale upozorňoval, že na tohle jsem moc Lyli. Strašně nenápadná rodinka požíračů hjůmanšunky, která si svoje hobby užívá totálně v pohodě celé generace. Fakt vtípek, ne? Nebýt ta záplava a skutečně nevychytané úmrtí kanibalské maminky, je to všechno v ókáčku. Je vidět, že i tam policie pracuje na výbornou...možná si autoři půjčili inspiraci u našich ochránců pořádku. Kdo ví... Každopádně nic, co by se dalo označit za světový nářez, na druhou stranu mrazivé až dost, a finální scéna mi obrátila žaludek sem a tam. No, guláš si asi nějaký čas nedám.(7.5.2014)

 • Ramirez85
  ****

  Zvláštní film, kterej hraje na psychiku diváka takovým těžko popsatelným způsobem, nebo aspoň na mě to tak zapůsobilo, celou dobu se táhne jak nit něco nevysloveného, něco docela fest mrazivého, čemuž skvěle dopomáhá pomalé tempo vyprávění a takové odcizení jednotlivých postav. Film spíše depresivní (nečekejte žádné přehnané gore scény, snad s výjimkou úplného závěru), kdy vám koutky úst zůstanou prostě naprosto neaktivní :-) Spíše drama než horor (sakra, už zase :-), ale už jen kvůli tomu, že jsem letos ještě nic podobného neviděl, střelím klidně i tu nadprůměrnou čtvrtou hvězdu.(30.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace