Takoví jsme

Linda Moran

Kostýmy:

Elisabeth Vastola
  • !RedruM

Tieto filmy ma raz zabijú. Skvelo natočené nudné nič. Keď človek pozerá 80 minút horor a nedeje sa tam absolútne nič, tak to bude niečo zlé. Herci nie sú zlé napísaní, ale neveril som im ani slovo. Toto keď sa stane filmu, tak viac než priemer nemožem dať. Originál ma absolutne neláka a keď odrátam, že je to o mnoho horšie, tak to sa ani netrúfam pozrieť trailer. Hold posledná kanibalská scénka potešila. To je asi všetko.(18.11.2013)

Hodně podařený komorní kanibalský thriller se slastně pomalým tempem a hustě tíživou atmosférou. Žádné tuctové béčko - film se může chlubit dobrou režií, výpravou, hudbou i nadprůměrnými hereckými výkony. Michael Parks byl samozřejmě vynikající, ale hodně se mi líbily i obě zádumčivé sestry ve svých staromódních šatech, svítící si po večerech v dřevěné chalupě stylově petrolejkou... A finální scéna "poslední večeře" je vskutku nářezová, i když samozřejmě i trochu laciná a prvoplánově rádoby šokézní. Bavil jsem se však velmi vydatně, takže silné čtyři a určitě se porozhlédnu po mexickém originálu...(20.10.2013)

Hodně promrhaný potenciál na skvělý horor s dokonalým twistem. Velká smůla je, že celá zápletka je ukázána již v traileru - tedy že rodinka má kanibalistické sklony - a tím divák přichází o hledání neznámého, tahání za nos detektivů a šoku, co se děje v rodince velice nábožných Parkerových. Velmi mě mrzí, že jsem viděla trailer a nešla do filmu nedotčená jakýmikoliv informacemi. I když trailer sliboval nervydrásající thriller a povedenou filmařinu, na konci mi zbyla pachuť a asi zásadní otázka - proč byly nuceni pokračovat v této rodinné "tradici"?(28.10.2013)

• EvilPhoEniX

Obrovská ztráta času ! Celá premise je sice zajímavá,ale největším problémem filmu je Tempo! Pomalý, nudný až uspávající film, kde se 80 minut neděje nic, fakt nic! Působí to jako Rodinné drama bez špetky hororu,thrilleru chybí zde veškeré ingredience a bohužel to nefunguje. Závěrečných 15 minut je však řemeslně solidně zvládnuto,ale pro mě poněkud nedostačující. Slabota 45%(21.10.2013)

Totální kanibalistický brutál! Musím uznat, že mě to vážně dostalo do pozice, kdy mi bylo až špatně, což mě nebylo ještě z žádného filmu. Tady je to ztvárněno opravdu bez cenzury a s detaily všeho. Dvě nevinné blondýnky mě naprosto překvapily a uchvátily. Navíc, tak klidná a příjemná hudba je opravdu povrchní vůči celému děj. Nevím, co víc dodat. Asi téměř nejlepší kanibalistický snímek ever.(9.11.2013)