Takoví jsme

Nick Damici, Jim Mickle

Ryan Samul

Jeff Grace
  • EvilPhoEniX

Obrovská ztráta času ! Celá premise je sice zajímavá,ale největším problémem filmu je Tempo! Pomalý, nudný až uspávající film, kde se 80 minut neděje nic, fakt nic! Působí to jako Rodinné drama bez špetky hororu,thrilleru chybí zde veškeré ingredience a bohužel to nefunguje. Závěrečných 15 minut je však řemeslně solidně zvládnuto,ale pro mě poněkud nedostačující. Slabota 45%(21.10.2013)

• verbal

V Desateru evidentně zapomněli na "Nežer bližního svého" a chtělo by to reformu! Klidně bych tím nahradil to o těch manželkách, aby se na mě kudlanky nedívaly skrz prsty. No nic, v neděli při mši brnknu Řediteli, jestli nechce znovu nakopat Mojžíše na Sinai a trochu to přehodnotit. Jo, a ještě bych zakázal Assbooky. Třeba místo toho omezujícího "Nesesmilníš", protože už mě nebaví šukat v alobalu, aby to Generální manager neviděl. Ač film hezky ukazuje, že i v Bibli lze najít pár príma receptů, říkejme jim třeba "Ježíšovy dobroty", co upravují stravovací návyky křesťanů a zpestřují jim jídelníček například o guláš z ječící dvacítky, jedná se o nudnou, plíživou blbost, která osloví snad jen pár židovských šéfkuchařů několika odbornými nápady, jak připravit košer večeři.(22.10.2013)

• !RedruM

Tieto filmy ma raz zabijú. Skvelo natočené nudné nič. Keď človek pozerá 80 minút horor a nedeje sa tam absolútne nič, tak to bude niečo zlé. Herci nie sú zlé napísaní, ale neveril som im ani slovo. Toto keď sa stane filmu, tak viac než priemer nemožem dať. Originál ma absolutne neláka a keď odrátam, že je to o mnoho horšie, tak to sa ani netrúfam pozrieť trailer. Hold posledná kanibalská scénka potešila. To je asi všetko.(18.11.2013)